The Body Shop, Bath & Shower Gel (stara wersja)

The Body Shop, Bath & Shower Gel (stara wersja)

Żel pod prysznic i do kąpieli, w wielu zapachach inspirowanych naturą. Dobrze myją, pozostawiając skóę oczyszczoną i pachnącą. Wytwarzają delikatną pianę, dzięki której prysznic/kąpiel staje się prawdziwą przyjemnością. Dostępne w kilku wariantach zapachowych, mi.in. Almond, Vanilla, Mango.

wygórowana cena

The body shop ma wiele ciekawych produktów wartych swojej ceny jednak żele pod prysznic nie różnią sie od zwykłych z niższych półek. Posiadam żel o zapachu Migdałów. Dobrze sie pieni, jest wydajny, ładnie pachnie. Nic poza tym

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte

zapachowe mydło

Żel dostałam dosyć dawno od koleżanki na imieniny….nie mogę powiedzieć, aby ten żel mnie zachwycił. Według mnie to takie zapachowe mydło. Dobrze oczyszcza skórę, lekko się pieni, ładnie pachnie i nic więcej. Konsystencja (moim zdaniem) raczej na minus – zabrakło mi kremowej pielęgnacji i nawilżania ciała. Brak uczucia odżywionej i rozluźnionej skóry (miewam tak np. po użyciu kremowych i gęstych żeli Palmolive). Cena żelu (na szczęscie był to prezent) przekracza moim zdaniem granice rozsądku za tak słabą jakość i małą wydajność….

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Zapach i nic poza tym...

Oceniam wersję Mango. Żel ma niezbyt gęstą, półprzezroczystą konsystencję o żółtym zabarwieniu. Pachnie po prostu pięknie, orzeźwiającym, słodkim, dojrzałym owocem mango. Dobrze się pieni, jednakże z pewnością nie posiada właściwości nawilżających czy pielęgnacyjnych. Powiedziałabym, że nawet lekko wysusza przy dość częstym stosowaniu. Opakowanie miłe dla oka, aczkolwiek zbyt twarde. Ciężko wydobyć z niego resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 250 ml

pierwsza depilacja bikini

Smiech na sali

Kupiłam ten żel na allegro za dosyc atrakcyjną cenę.
Żel ładnie pachnie i to na tyle plusów, ale za to
same minusy. Słabo się pieni i nawet myjka mu
nie pomaga, nie nawilża, słabo myję. Największy minus
to oczywiście to, że nic się nie pieni, a co za tym idzie
trzeba go cały czas na siebie wylewac przy czym cierpi
na tym wydajnośc. Kupiłam go, bo również mam masełko z tej serii i chciałam spotęgowac zapach masełka, ale nic z z tego, bo żel nie zostawia zapachu na
skórze. Więcej nie kupie, bo jest po prostu słaby.

Używam tego produktu od: trzy tygodnie

Świetny zapach, ale skuszę się tylko na promocji

Rok temu na wyprzedażach w Body Shopie sprawiłam sobie wersję migdałową (jako wielka fanka migdałów) za 9 zł i przyznam szczerze, że byłam z niej zadowolona, zwłaszcza za tę cenę, bo pełnej wartości (19 zł) raczej bym nie dała...

KOSMETYK: Ma piękny, faktycznie migdałowy zapach, dobrą konsystencję i dobrze się pieni. Nie ma za to właściwości pielęgnacyjnych, więc nie nawilży, ale też nie wysusza skóry. Wydajny. Zapach niestety nie utrzymuje się długo na skórze.

OPAKOWANIE: Trochę zbyt twarde, żeby swobodnie wycisnąć kosmetyk do końca, poza tym okej.

CENA/JAKOŚĆ: W promocji jak najbardziej, w cenie regularnej - niekoniecznie.

Używam tego produktu od: rok temu przez trzy miesiące

mega wydajny

Mam wersję papaya i kupiłam na wyprzedaży za 9zł. Wydaje mi się, że cena jaka podana jest w opisie produktu dotyczy opakowania 500ml a nie 250ml bo takie są w the body shop opakowania żeli pod prysznic:
plusy:
- mega wydajny, świetnie się pieni, przez co używam 1,5 miesiąca i nadal mam jeszcze 1/4 opakowania, a zaznaczę że używam codziennie
-zapach bardzo przyjemny delikatny ale wyczuwalny
-dobrze oczyszcza skórę z zanieczyszczeń
- nie podrażnia , nie uczula
minusy:
-jedynie co to mógłby jeszcze nawilżać skórę, ale to tylko żel pod prysznic

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Dla mnie całkiem OK

Ostatnio często kupuję żele i mydła z Body Shopu i z Yves Rocher. Znudziły mi się żele dostępne w supermarketach. Żele BS mają piękne zapachy, mam swój jeden najbardziej ulubiony ale wypróbowuję też inne (aktualnie posiadam zapach mandarynkowy).
Opakowanie jest bardzo ładne z wyglądu ale podczas użytkowania faktycznie sprawia trudności, ja stawiam butelkę do góry dnem żeby żel ściekł na dół.
Żel nie wysusza ale i nie nawilża - zgadzam się z opinią jednej z wizażanek. Zapach nie utrzymuje się długo.
Podsumowując według mnie największą zaletą żeli z Body Shop jest duży wybór zapachów, ładne, estetyczne, delikatne opakowanie oraz wydajność żelu (żel jest gęsty, starcza na długo).

Używam tego produktu od: ok. 3 lat
Ilość zużytych opakowań: Kilkanaście

Smakowita mandarynka...

Satsuma Shower Gel, czyli zel o zapachu mandarynki pieknie, naturalnie pachnie mandarynka i rewelacyjnie sie pieni (nawet bez uzycia myjki).
Zel jest wydajny.
Z pewnoscia skusze sie na inne wersje zapachowe.Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 250ml

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

sympatyczny

Miałam wersję oliwkową i mango. Oliwkowa średnio mnie zachwyciła-żel o zapachu oliwki, dobrze się pieniący i wydajny ale nie rzucił mnie na kolana. Mango ma podobne właściwości ale także obłędny zapach :) można kupić dla samego zapachu ale cena w PL wygórowana, warto tylko w promocji. Skuszę się kiedyś na nowy zapach w przypływie gotówki;)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

polecam

Jestem w posiadaniu małej buteleczki żelu o zapachu mandarynki. Jest on bardzo wydajny, cudnie i orzeźwiająco pachnie, dobrze się pieni i nie wysusza skóry podczas mycia. Może mandarynka nie jest moim faworytem zapachowym ale na pewno zaopatrzę się w jakąś inną wersję zapachową w najbliższej przyszłości. Polecam:)

lubię.

Miałam wersję kokosową i grejpfrutową a obecnie używam truskawkowej, ze wszystkich jestem/byłam bardzo zadowolona.
Żele mocno się pienią, a mimo to nie wysuszają skóry. Zapachy są obłędne, intensywne i bardzo naturalne, a w dodatku jest ich tyle, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie.
Z właściwości pielęgnacyjnych też jestem zadowolona, zwłaszcza z kokosa, który delikatnie natłuszczał suchą skórę. :ehem:
Jedyna rzecz jaka denerwuje mnie w tych żelach to potwornie twarde opakowanie, które utrudnia aplikację :mad:

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

lubię i polecam

Na żele TBS czaiłam się już od zeszłych wakacji. Na szczęście ostatnio udało mi się upolować kosmetyk w promocji za 15zł, wybrałam wersję grejpfrutową, na wiosnę/ lato zapach jest w sam raz, mocno owocowy, orzeźwiający. Miałam także miniaturę Mango i jeszcze kokos czeka w zapasach :)
Żel jest bardzo wydajny, stosuję go już ponad miesiąc i wciąż zostało ok. 1/3 opakowania. Super się pieni, pięknie pachnie :slina:, zapach orzeźwia i dodaje energii ;) Butelka ok, choć przy końcówce mogę mieć problemy z wydobyciem.
Nie wysusza zbyt mocno, ale też nie nawilża.
Polecam, kupię na pewno jeśli nadarzy się kolejna promocja - żel jest dobry, ale nie wart ceny regularnej.

Używam tego produktu od:1,5-2 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:miniatura i duże opakowanie