Palmolive, Aroma Sensations, So Relaxed Shower Gel (Żel pod prysznic)

Palmolive, Aroma Sensations, So Relaxed Shower Gel (Żel pod prysznic)

Zrelaksuj się z aromatycznym żelem pod prysznic Palmolive Aroma Sensations So Relaxed Shower Gel z lawendowymi olejkami eterycznymi, ylang - ylang i kardamonem.

W porządku :)

Produkt bardzo dobry w przystępnej cenie. Ma dużą pojemność, co za tym idzie, że jest bardzo wydajny (miałam większą wersję). Ma piękny, taki trochę kojący zapach i ładne opakowanie. Działa również dobrze. Skóra po nim jest gładka i delikatna.

Raczej średniak

Uwielbiam zapach lawendy, zwłaszcza w produktach do kąpieli i pielęgnacji ciała. Miałam kiedyś Biedronkową wersję tego kosmetyku i była bardzo fajna, dlatego, gdy w drogerii nie miałam weny do wybierania nowego żelu, sięgnęłam po Palmolive.
Pierwszy zawód był już przy pierwszej aplikacji żelu na gąbkę - rzadszy od swojego "podrabiańca", zapach mam rażenie, że też jest jakiś mniej intensywny. Sam zapach jest ładny: lawenda przełamana czymś kwiatowym. Szkoda, że nie czuć bardziej pikanterii kardamonu, ale nie jest źle. Trochę męski, a ja lubię takie zapachy. Niestety jest bardzo ulotny pod prysznicem, po umyciu w ogóle nie czuję go na skórze. A szkoda, bo przecież miałam czuć się zrelaksowana?
Żel nie ma właściwości poprawiających nawilżenie skóry, nawet ciut ją wysusza. Konsystencja mogłaby być gęstsza. Opakowanie i kolor produktu super - zwracają na siebie uwagę. Jest on również tani, choć jego podróbka z dyskontu jest dla mnie wręcz lepsza, a kosztuje jakieś 2,99 - czuję, że jednak przerzucę się na ekonomiczną opcję ;)

Cudowny zapach

Jeden z fajniejszych żeli pod prysznic jakie miałam. Nie mogę mu nic zarzucić, jak dla mnie ma same plusy:
-piękne, wygodne opakowanie
-idealna konsystencja
-cudowny zapach, który zostaje na skórze i w łazience
-w moim przypadku ułatwia zasypianie, bo sprawia, że czuję się zrelaksowana
-nie wysusza skóry
-dobra cena (szczególnie w promocji)
Kupuje go na zmianę z innymi, bo żele szybko mi się nudzą.

Jak dla mnie świetny!

Mam skórę atopową, wrażliwą i skłonną do podrażnień, jednak po tym żelu nie dolega mi zupełnie nic! Delikatnie i skutecznie myje, pozostawia skórę gładką i miękką w dotyku. To, czy dość intensywny zapach lawendy jest na plus, czy minus, zależy od gustu - mi osobiście się podoba. Super dostępność, stosunek ceny do jakości w porządku. Polecam, zwłaszcza osobom z wrażliwą skórą, żel jest naprawdę łagodny.

Super!

Bardzo ładnie pachnie, mocno się pieni, zostawia zapach na skórze. Dobrze myje skórę, nie podrażnia. Często w promocjach więc się opłaca. Zdecydowanie najchętniej kupowany przeze mnie żel pod prysznic.

Taki sobie

Jakiś czas temu dostałam go w prezencie i szczerze mówiąc ciężko mi go zużyć, zapach lawendy jakoś do końca mi nie odpowiada a przy tym żel ma bardzo leista konsystencje.
Częściej używam go do moczenia stop ponieważ lawenda przyjemnie chłodzi obolałe po całym dniu chodzenia nogi.
Plusem jest to że jest wydajny i niewiele potrzeba aby poczuć aromat który później będzie utrzymywał se na skórze

Odświeżenie

Jeden z moich ulubieńców, świetnie się pieni wystarczy tylko odrobina aby go ładnie rozprowadzić, śliczny zapach utrzymujący się długo na skórze , wygodne i ciekawe opakowanie bo lubię gdy butelka jest przezroczysta, bardzo wydajny. Skóra po kąpieli jest odświeżona, miękka, pachnąca, żel nie podrażnia skóry.

Może być

Olejek kupiłam w lokalnej drogerii za niecałe 10 zł, ale w sieciówkach można go dostać za kilka zł więcej. Do zakupu zachęciło mnie opakowanie, intensywny fiolet i chęć wypróbowania zapachu lawendowego, mimo że średnio za nim przepadam jeśli chodzi o zapach w kosmetykach.

Plusy:
*nie wysusza skóry i nie podrażnił mi jej,
*po kąpieli wyczuwalny zapach lawendy, niektórym się spodoba, mnie nie przypadł do gustu
*poręczne opakowanie

Minusy:
*trochę leista konsystencja żelu, ja preferuję bardziej gęste, dlatego tutaj musimy go trochę użyć żeby się dobrze pienił,
*myślałam że zapach lawendy mi się jednak spodoba, ale niestety nie, jakoś mnie trochę irytuje lawenda jako składnik w kosmetykach
*opakowanie poręczne to na plus, ale nie można go postawić do góry nogami żeby wydobyć resztki kosmetyku
*trochę wysoka cena regularna, jak na taką jakość to lepiej go kupić na promocji aniżeli w normalnej cenie
*średnia wydajność z racji tego, ze kosmetyku trzeba wiecej użyc aby się pienił

Ogólnie żel polecam dla niewymagających osób, którym nie jest obcy zapach lawendy i się w nim lubują i nie szkoda im pieniędzy na ten kosmetyk, który jest średnio wydajny.

Bardzo dobry

Kupiłam na spróbowanie i ogromnie spodobało mi się zarówno działanie, jak i zapach tego żelu. Konsystencja typowa dla produktów myjących tej marki, dość dobrze się pieni. Zapach bardzo ładny, przyjemny dla nosa.
Żel dobrze oczyszcza skórę i pozostawia ją miękką i jedwabistą, nie ma mowy o podrażnieniu, czy jakimkolwiek uczuleniu. Nie wysusza, więc nie czuję zaraz po prysznicu natychmiastowej potrzeby posmarowania się balsamem.
Cena też jest w miarę przyzwoita.
Kupię go ponownie na pewno, jeśli tylko go gdzieś znajdę, bo dawno nie widziałam tego zapachu u mnie w drogeriach.

Zapach, do którego wracam

Ten żel miałam już kilka razy. Ma relaksujący zapach, ciepły i odświeżający zarazem, jakby żel orientalny i dla mężczyzn zmieszać razem. To tak jak z lawendą - jest kwiatowy, ale jednocześnie świeży. Jednak ten zapach jest ciepły i relaksujący, jak piżmo. Może się znudzić, ale po paru sezonach znów urzeka. Poza tym dobrze się pieni i ma piękne opakowanie.

Lubię zapach

Do recenzji żeli pod prysznic podchodzę z dystansem. Najważniejsze kryterium dla mnie to zapach. Nie mam wrażliwej ani przesuszonej skóry, więc nie patrzę w tym wypadku szczególnie na skład.
Seria aroma jest mi znana od lat, a ten fioletowy żel chyba kupuje najczęściej. Mimo że nie przepadam za lawendą, to tutaj zapach jest bardziej orientalny, więc jest ona bardziej dodatkiem niż główną nutą. Lubię szczególnie zimą, zapach jest bardzo wyciszający i relaksujący.
Dobrze się pieni, nie podrażnia, całkiem wydajny.

bez efektu wow

Żel kupiłam w Rossmannie za ok. 12 zł i powiem szczerze, że nie wart jest swojej ceny. Zapach z pewnością, nie każdemu przypadnie do gustu, gdyż jest raczej z tych mocnych,aromatycznych. Mnie osobiście ani nie urzekł ani mi jakoś specjalnie nie przeszkadzał, zużyłam żel bez większej przyjemności.Konsystencja żelowa ale dosyć rzadka. Czasem zdarzały mi się sytuacje, że wylewało się go za dużo z opakowania. Żel jest raczej niewydajny, buteleczka 500 ml starcza na ok. miesiąc. Opakowanie dość poręczne ale nie można go postawić do góry dnem co by ułatwiało wydostanie żelu do końca. Żel nie wysusza skóry,nie podrażnia,nie powoduje uczucia ściągnięcia skóry.,łatwo się pieni i dobrze oczyszcza skore. Ogólnie oceniam go pozytywnie ale bez zachwytu :)