Palmolive, Aroma Sensations, So Relaxed Shower Gel (Żel pod prysznic)

Palmolive, Aroma Sensations, So Relaxed Shower Gel (Żel pod prysznic)

Zrelaksuj się z aromatycznym żelem pod prysznic Palmolive Aroma Sensations So Relaxed Shower Gel z lawendowymi olejkami eterycznymi, ylang - ylang i kardamonem.

Może być

Olejek kupiłam w lokalnej drogerii za niecałe 10 zł, ale w sieciówkach można go dostać za kilka zł więcej. Do zakupu zachęciło mnie opakowanie, intensywny fiolet i chęć wypróbowania zapachu lawendowego, mimo że średnio za nim przepadam jeśli chodzi o zapach w kosmetykach.

Plusy:
*nie wysusza skóry i nie podrażnił mi jej,
*po kąpieli wyczuwalny zapach lawendy, niektórym się spodoba, mnie nie przypadł do gustu
*poręczne opakowanie

Minusy:
*trochę leista konsystencja żelu, ja preferuję bardziej gęste, dlatego tutaj musimy go trochę użyć żeby się dobrze pienił,
*myślałam że zapach lawendy mi się jednak spodoba, ale niestety nie, jakoś mnie trochę irytuje lawenda jako składnik w kosmetykach
*opakowanie poręczne to na plus, ale nie można go postawić do góry nogami żeby wydobyć resztki kosmetyku
*trochę wysoka cena regularna, jak na taką jakość to lepiej go kupić na promocji aniżeli w normalnej cenie
*średnia wydajność z racji tego, ze kosmetyku trzeba wiecej użyc aby się pienił

Ogólnie żel polecam dla niewymagających osób, którym nie jest obcy zapach lawendy i się w nim lubują i nie szkoda im pieniędzy na ten kosmetyk, który jest średnio wydajny.

Bardzo dobry

Kupiłam na spróbowanie i ogromnie spodobało mi się zarówno działanie, jak i zapach tego żelu. Konsystencja typowa dla produktów myjących tej marki, dość dobrze się pieni. Zapach bardzo ładny, przyjemny dla nosa.
Żel dobrze oczyszcza skórę i pozostawia ją miękką i jedwabistą, nie ma mowy o podrażnieniu, czy jakimkolwiek uczuleniu. Nie wysusza, więc nie czuję zaraz po prysznicu natychmiastowej potrzeby posmarowania się balsamem.
Cena też jest w miarę przyzwoita.
Kupię go ponownie na pewno, jeśli tylko go gdzieś znajdę, bo dawno nie widziałam tego zapachu u mnie w drogeriach.

Zapach, do którego wracam

Ten żel miałam już kilka razy. Ma relaksujący zapach, ciepły i odświeżający zarazem, jakby żel orientalny i dla mężczyzn zmieszać razem. To tak jak z lawendą - jest kwiatowy, ale jednocześnie świeży. Jednak ten zapach jest ciepły i relaksujący, jak piżmo. Może się znudzić, ale po paru sezonach znów urzeka. Poza tym dobrze się pieni i ma piękne opakowanie.

Lubię zapach

Do recenzji żeli pod prysznic podchodzę z dystansem. Najważniejsze kryterium dla mnie to zapach. Nie mam wrażliwej ani przesuszonej skóry, więc nie patrzę w tym wypadku szczególnie na skład.
Seria aroma jest mi znana od lat, a ten fioletowy żel chyba kupuje najczęściej. Mimo że nie przepadam za lawendą, to tutaj zapach jest bardziej orientalny, więc jest ona bardziej dodatkiem niż główną nutą. Lubię szczególnie zimą, zapach jest bardzo wyciszający i relaksujący.
Dobrze się pieni, nie podrażnia, całkiem wydajny.

bez efektu wow

Żel kupiłam w Rossmannie za ok. 12 zł i powiem szczerze, że nie wart jest swojej ceny. Zapach z pewnością, nie każdemu przypadnie do gustu, gdyż jest raczej z tych mocnych,aromatycznych. Mnie osobiście ani nie urzekł ani mi jakoś specjalnie nie przeszkadzał, zużyłam żel bez większej przyjemności.Konsystencja żelowa ale dosyć rzadka. Czasem zdarzały mi się sytuacje, że wylewało się go za dużo z opakowania. Żel jest raczej niewydajny, buteleczka 500 ml starcza na ok. miesiąc. Opakowanie dość poręczne ale nie można go postawić do góry dnem co by ułatwiało wydostanie żelu do końca. Żel nie wysusza skóry,nie podrażnia,nie powoduje uczucia ściągnięcia skóry.,łatwo się pieni i dobrze oczyszcza skore. Ogólnie oceniam go pozytywnie ale bez zachwytu :)

Orientalny aromat

Bardzo lubię żelowe wersje Palmolive.Kremowe średnio mi odpowiadają ze względu na zapachy.Fioletowy żel jest moim ulubionym,Świetny zapach,mega relaksujący i odprężający.Nie wysusza jakoś specjalnie skory po umyciu.Czesto dostepny w promocji,wtedy robie male zapasy.

Cenię.

Lubię żelową konsystencję i piękny tajemniczy zapach... Palmolive zawsze robiło dobrą robotę. Nie zawiodłam się także teraz. Naprawdę warto zakupić owy żel do swojej kolekcji! Zapach w sam raz na wieczorne relaksacyjne wieczory!

Żel jak żel, ale zapach nie powala....

Zawsze podobały mi się zapachy żeli Palmolive, jednak ten wyjątkowo mi przeszkadza; jest bardzo mdlący i toporny....
Konsystencja kosmetyku też do mnie nie przemawia; jest bardzo rzadka. Jeśli ktoś nie używa rękawicy do mycia, tak jak ja, to bedzie mu ciężko go zaaplikować zanim się nie ulotni w odpływ. ;)
Z reguły nie mam za wiele do zarzucenia tego typu kosmetykom, ale w tym wypadku mówię: Nie...

może być

Żele Palmolive są całkiem przyjemne, chociaż nie są to moje ulubione żele. Warto zakupić je jednak w promocji.

Zalety:
-bardzo ładny i aromatyczny zapach
-dobrze się pieni
-nie wysusza skóry
-tani
-łatwo dostępny

Minusy:
-trochę rzadka formuła
-mało wydajny
-średnio wygodne opakowanie
-zapach jest nietrwały

Uzależniłam się od tego zapachu

Pachnie przepięknie, zapach jest bardzo zmysłowy, intrygujący, mogłabym nie wychodzić z wanny. Dużym plusem jest, że żel bardzo się pieni, zapach jest mocno wyczuwalny na skórze, nie wysusza jej.

Nie dla mnie

Bardzo lubię produkty z palmolive, ale tym się po prostu zawiodłam na całej linii. Jak dla mnie totalny nie wypał. Zapach mdlący i jakiś taki dziwny, sztuczny. Tak samo jeśli chodzi o wydajnośc, uzywam go zaledwie kila dni a już ponad pół opakowania zniknęło! NIe wart takiej ceny.

Najlepsza popularna kompozycja zapachowa

Zdarza się, że kosmetyki koncernowe ładnie pachną, nie przeczę. Ale ten to według mnie coś naprawdę unikalnego, relaksującego, na dobry sen.

Działanie i zapach: Małe dziełko twórców kompozycji zapachowej. Faktycznie, żel pomaga się głęboko zrelaksować. Zapach jest idealny – niezbyt wymyślny, wyciszający, ma odpowiednie natężenie (wyczuwalny wyraźnie, ale nie boli od niego głowa). Ja czuję głównie olejek ylangowy, coś tam więcej jest wymalowane na butelce, ale moim zdaniem jest to raczej solówka tego kwiatka . Jest raczej lekko otulający, ciepły. W każdym razie wycisza i uspokaja.
Sam żel myje może nie bardzo mocno, ale mocno. Po jego użyciu raczej nie da się pominąć użycia balsamu.

Na plus:
-super zapach (kompozycja, natężenie) - idealny po ciężkim dniu
-dodatkowo znika ze skóry po kąpieli
-dobrze się pieni i rozprowadza
-jest wydajny

Na minus:
-wysusza skórę

Miłośnikom ylang-ylang polecam w ciemno.