Palmolive, Aroma Sensations, Feel Good Shower Gel (Żel pod prysznic)

Palmolive, Aroma Sensations, Feel Good Shower Gel (Żel pod prysznic)

Poczuj się radośnie z żelem pod prysznic Palmolive Aroma Sensations Feel Good Shower Gel z plumerią, olejkami eterycznymi z neroli i mango. Pozwól, aby tropikalna woń zamieniła kąpiel w prawdziwą przyjemność.

zapachowa
w butelce
w żelu
100 – 250ml
Skóra
normalna

Cudowny

Uwielbiam zapach i lekkość żelu. Bardzo ładnie sue rozprowadza po skórze i jest delikatny, nadaje sie nawet do wrażliwych miejsc. Bardzo wydajny. A po wyjściu spod prysznicu przepiękny zapach utrzymujący sue potem długo na skórze. Żadnych podrażnień. Dla mnie idealny!

Tropikalna wyspa

Opakowanie przyciaga uwage. Kojarzy sie z latem, sloncem ,wakacjami. Konsystencja delikatnej galaretki. Zapach typowo tropikalny.
+fajnie sie pieni
+dobrze oczyszcza
+pieknie pachnie
+odswieza
Niestety zauwazylam ,ze lekko przesusza. Zmysl powonienia zaspokojny ale cialo nieszczegolnie. W moim przypadku nie ma mowy abym nie nawilzyla ciala po kapieli. Musze ! W przeciwnym razie mam uczucie sciagniecia na ciele i susze placki na skorze. Ale oczywiscie ,to nie oznacza ,ze w innych przypadkach tak rowniez sie skonczy. Moze na promocji warto sprobowac....

Zapach trochę zbyt męczący

W kosmetykach do kąpieli zawsze kupuję i testuję nowości o zapachu mango i kokosa. To moje dwie nuty zapachowe obok których nigdy nie przechodzę obojętnie. Tym razem też tak było. Jeśli chodzi o dość specyficzny zapach neroli, to wszystko zależy od produktu. Są takie gdzie zapach jest dobrze dopracowany, a są takie gdzie się nie da wytrzymać. Jednak wiem że na dłuższą metę zapach neroli potrafi zmęczyć. Tak było też i tutaj. W połączeniu jeszcze z gorącą kąpielą lub ciepłym prysznicem, staje się dość mocno duszący i gorzki. Być może nadałby się dobrze przy zimnym prysznicu i upalnym lecie, ale w naszym klimacie raczej jest więcej okazji na ciepłe kąpiele. Przy dużej butelce, która moim zdaniem jest całkiem wydajna, trudno mi było go skończyć. Konsystencja żel dość gęsta, nie leje się jak woda z kranu. Opakowanie jest wygodne, jak w całej serii Aroma. Przed zakupem koniecznie powąchajcie.

Lubię ten zapach

Zalety:
- przyjemna kompozycja zapachowa, która jest delikatna, nie dusząca, bardzo odświeżająca
- gęsta konsystencja, trochę "galaretkowa"
- żel dobrze oczyszcza skórę, fajnie się pieni
- pozostawia uczucie odświeżenia na skórze na długi czas
- zapach nie podrażnia mojej skóry
- ładne opakowanie
Wady:
- lekko przesusza skórę i pwooduje uczucie ściągnięcia po kąpieli

Zapach, kwestia gustu.

Bardzo cenię sobie żele Palmolive. Szeroki wybór aromatów i przyjemne doznania pod prysznicem.
Akurat wa wersja zapachowa nie bardzo jest w moim stylu. A to za sprawką neroli- czyli kwiatu pomarańczy, za którym osobiście nie przepadam.
Żel pachnie intensywnie, dusząco. Mocno kwiatowo, słodko, trochę cierpko.
Na szczęście zapach nie utrzymuje się na skórze.
Ma przyjemnie aksamitną konsystencję, dobrze się pieni, jest w miarę wydajny. Zostawia skórę przyjemnie miękką.
No ale ten zapach- nie dla mnie.

Średni

Żel ma niezbyt przyjemny zapach, nawet ciężko go opisać. Jest bardzo jaśminowy i duszący. Dobrze się pieni, dobrze myje i dobrze się rozprowadza, ma żelową konsystencję, jest także wydajny. Ma nawet wygodne opakowanie, jest dostępny praktycznie w każdej drogerii a cenę ma całkiem ok. Niestety wysusza skórę.

Dobry

Żel spełnia swoją podstawową funkcję: dobrze oczyszcza skórę i nie wysusza jej w dużym stopniu. Na dodatek jest wydajny, co jest kolejnym plusem. Jedną gwiazdkę odejmuję za zapach, który zupełnie mi nie podszedł- jak dla mnie był zbyt mdły.

Fajny

Zachęciła mnie niezła promocja i tak znalazł się w moim koszyku. Piękny zapach, świetna konsystencja, nieźle nawilża, czuć, że skóra jest w lepszym stanie, dobrze się pieni no i przede wszystkim myje :) Bardzo pozytywny żel pod prysznic :)

Zapach powala na kolana!

Kiedy zobaczyłam promocję na ten żel od razu wylądował w moim koszyku! Urzekł mnie zapach , ale z czasem okazał się przekleństwem.

Zalety:
- dostępność
- dwie wersje pojemności
- gustowna butelka
- solidne zamknięcie na klik
- dość gęsta konsystencja
- wydajny
- bardzo mocny i wyrazisty zapach
- nie podrażnia i nie przesusza skóry
- bardzo dobrze się pieni

Wady:
- zapach: jest strasznie mocny i intensywny, że z czasem odrzuca i dusi

Używam tego produktu od: październik - listopad \'15
Ilość zużytych opakowań: Jedno 400 ml

Mała przyjemność.

Do zakupu zachęciła mnie całkiem sympatyczna promocja.

Szczerze mówiąc spodziewałam się świeżego żelu pod prysznic o lekkim, owocowym zapachu mango.
Nic bardziej mylnego!
Żel pachnie intensywnie, perfumeryjnie-kwiatowo, z pewnością nie jest to świeży i letni zapach.
A mi to bardzo odpowiada - zapach bardzo przypadł mi do gustu, jest odprężający i po prostu ładny.

Żel ma fajną konsystencję, w formule czuć wyraźnie zawartość olejków, ponieważ żel przyjemnie ślizga się po skórze.
Spełnia swoje główne zadanie idealnie - myje skórę, relaksuje, odświeża, a nawet lekko nawilża (myślę, że to właśnie sprawka olejków). Świetnie się pieni, więc jest wydajny.

Uważam, że produkt w pełni zasłużył na dobrą opinię, ponieważ faktycznie jest świetnej jakości.
Z pewnością kupię ponownie i zdecydowanie polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Powiało optymizmem

Zastanawiam się jak określić ten żel...
I chyba najlepiej będzie najprościej-to codzienne mazidło do ciała. Jego cel to mycie-i w tej kwestii sprawdza się dobrze. Fajnie się pieni, ma przyjemną konsystencję, ale nie jest za gęsty, więc wydajność też nie jest wyjątkowa. Patrząc jednak szerzej i biorąc pod uwagę cenę i pojemność-i tak jest super! Rodzinne, duże, ekonomiczne rozwiązanie w rozsądnej cenie. Nie podrażnia skóry-ale też nie liczmy, że nawilża.
Po prostu myje.
Praktyczna butla, widać ile jeszcze zostało.
Wielkim atutem-jak zresztą całej kolekcji tych żeli-jest zapach-ciepły, owocowy, słodki, ale przy tym energetyczny i pozytywny.
Używa się go całkiem przyjemnie!

Używam tego produktu od: 3 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1 butla 400 ml

Okropny zapach

Żel bardzo dobrze myje i nawilża skórę , bardzo przyjemne podczas mycia uczucie nawilżenia. Jedyny minus to okropny zapach jak dla mnie nuta kwiatowa okropnie smierdzi.

Plusy :
dobrze myje i nawilża skórę
wydajny
przystępna cena

Minusy
okropny zapach

Używam tego produktu od: 2 tygodnie