Palmolive, Aroma Sensations, So Vibrant Shower Gel (Żel pod prysznic)

Palmolive, Aroma Sensations, So Vibrant Shower Gel (Żel pod prysznic)

Poczuj pełnię życia z perłowym żelem pod prysznic Palmolive Aroma Sensations So Vibrant Shower Gel z jagodami Goji, olejkami eterycznymi z imbiru i hibiskusem. Niech rewitalizujący zapach wypełni Cię pozytywnymi doznaniami.

zapachowa
w butelce
w żelu
100 – 250ml
Skóra
normalna

Super

Kolejny fajny żel z serii Aroma. Uwielbiam zapach, konsystencję, butelkę. Bardzo dobrze się pieni, jest dość wydajny, chociaż ja lubię przesadzić i często wylewam za dużo. Konsystencja jest gęsta, żelowa i bardzo przyjemna. Zapach jest piękny, i zostaje dłuższą chwilę na ciele.
Bardzo lubię opakowania tej serii, podobają mi się kolory i ładnie wyglądają w łazience. Ceno są przystępne, szczególnie kupione na promocji.

Cudowny ! ;)

Przyjemna konsystencja, cudowny zapach pozostający na skórze, ale żel nie jest wydajny. Starcza na bardzo krótki czas. Pomimo niskiej wydajności produktu, ten zapach przebija wszystko ! Jest cudowny i skóra pięknie pachnie nawet do kilku godzin po kąpieli. Cena też przystępna, opakowanie w porządku ;)

Świetny produkt!

Żel ten jest dla mnie nie lada zaskoczeniem!
Mała wygodnie leżąca w dłoni butelka, możliwość zużycia żelu do ostatniej kropli, jedwabista konsystencja. Nawilżająca ciało formuła. Żel ma konsystencję zwartą, perłową coś na granicy zwykłego żelu a olejku por prysznic. Do tego pozytywny, orzeźwiający zapach.

Miłe zaskoczenie sprawiło, że chętnie sięgnę po niego ponownie.

dodaje energii :D

Kupiłam żel bo chciałam coś odświeżającego i rozbudzającego, przyciągnął mnie kolor no i zapach :) świeży, energizujący! Lubię takie, szczególnie w gorące wakacyjne dni ;)

+ cena
+ odświeża
+ pobudza zmysły
+ skóra jest oczyszczona

fajny

Kupiłam ten żel za granicą, bo kosztował grosze. Przyciągnął mnie kolor, lubię takie energetyczne, owocowe żele, które pobudzają do działania. Ten właśnie taki jest. Gęsty, soczyście owocowo-kwiatowy, fajnie się pieni i skóra po nim długo pachnie. Opakowanie ok, ładne, wygodnie się trzyma butelkę, Z pewnością kupię go jeszcze nie raz. Polecam

Herbaciana Fanta.

Żel pachnie jak Fanta. Wypisz wymaluj ten sam zapach.Plus dodałabym jeszcze odrobinę czarnej herbaty.
Dodatkowo cenię go za jego właściwości myjące. Ładnie się pieni, jest aksamitny w konsystencji, w miarę wydajny. Nie wysusza skóry (normalna). Co ciekawe zapach delikatnie utrzymuje się na ciele i towarzyszy nam przez większość dnia.

Fanta w żelu :)

Żel ma piękny owocowy zapach. Od razu go skojarzyłam z napojem "Fanta". Dobry na lato i bardzo przyjemnie się go używa. Dobrze się pieni, dobrze myje i dobrze się rozprowadza, ma żelową, jakby perłową konsystencję, jest także wydajny. Ma nawet wygodne opakowanie, jest dostępny praktycznie w każdej drogerii a cenę ma całkiem ok. Niestety wysusza skórę, ale mimo to będę do niego wracać bo przepięknie pachnie :)

Nawet ok

Bardzo dobry żel w rozsądniej cenie.

+ cena
+ opakowanie
+ konsystencja żelu
+ zapach jest naprawdę śliczny
+ dobrze się pieni
+ nie wywołuje reakcji alergicznych
+ dobrze oczyszcza

- odrobinę przesusza
- opakowanie dość ciężko się otwierało
- zapach nie utrzymuje się długo na ciele
- średnio wydajny

Niestałość uczuć.

Czytam i nosowi nie wierzę, oczy przecieram. Hibiskus, imbir?
Jeżu, ja tutaj czuję mandarynkę, musującą oranżadkę i ekspresową herbatkę z dzikiej róży.
No dobra, nie będę się czepiać. To żel, nie perfumy.
Myje, pieni się i pachnie w miarę ok.
Ale nie jest to moja ulubiona wersja zapachowa, choć chyba kiedyś ją lubiłam.
No cóż, kobieta zmienną jest.

Fajny

Ma bardzo ładny zapach, dobrze się pieni, jest bardzo wydajny, nie wysusza skóry, dobrze ją oczyszcza. Minusów nie zauważyłam. Na pewno do niego wrócę :)

Mirinda do kąpieli :)

Kiedy pierwszy raz powąchałam ten żel miałam tylko jedno skojarzenie- przecież to zapach Mirindy :) Zapach ten bardzo przypadł mi do gustu, żel używało się z wielką przyjemnością. Poza tym produkt jest wydajny, dobrze oczyszcza skórę i nie wysusza jej za bardzo. Z pewnością będę do niego wracać, szczególnie ze względu na zapach :)

Raczej nie

PLUSY
- cena
- wydajność
- dostępność
- często można kupić 2 opakowania razem w dobrej cenie
- dwa rodzaje opakowań - duże i małe
- zapach całkiem ładny, ale po umyciu się już go niestety nie czuć

MINUSY
- bardzo się lepi
- za małe uczucie odświeżenia