Golden Rose, Miss Selene (Mini lakier do paznokci)

Golden Rose, Miss Selene (Mini lakier do paznokci)

Pojemność 5,5 ml

Wysokiej jakości lakier do paznokci. Seria zawiera, obok klasycznych matowych i perłowych, również odcienie fluorescencyjne czy brokatowe. Praktyczna miniaturowa buteleczka oraz rozmaitość kolorów sprawia, że jest to doskonały produkt dla Pań lubiących eksperymenty w manicure.

Przyjemny lakier

PLUSY:
+ trwały
+ niezwykle wydajny
+ tani
+ śliczne kolory
+ gęstnieje dopiero pod koniec buteleczki
+ idealny pędzelek
+ małe, urocze opakowanie

MINUSY:
- może zostawiać smugi, jednak na szczęście mam wprawną rękę i sobie z tym radzę

Jaka cena, taki produkt

Po 3 zł nikt nie spodziewałby się chyba spektakularnego produktu i tak jest też w tym wypadku. Lakier nie jest trwały i nie zachwyca wyglądem na paznokciu. 3 warstwy są potrzebne do uzyskania pełnego krycia. Jednakże, jak na lakier "last minute" na noszenie jednodniowe, jest to unikatowa pozycja na rynku, z niezłą gamą kolorystyczną i w niesamowicie przystępnej cenie.

Niewygodny w użyciu

Jako, że nie jestem mistrzynią precyzyjnego malowania paznokci lubię lakiery o dużych, miękkich pedzelkach a tu pędzelek jest bardzo cieniutki w dodatku lakier słabo kryje, to że nie jest wydajny to akurat nie dziwi przy tak małej pojemności ale nawet jako lakier na raz czy dwa użycia powinien lepiej kryć i nieco dłużej trzymać się na paznokciach.

Lip Marker - Golden Rose

Są świetne!

Ostatnio standardowe malowanie paznokci wyparły u mnie żele z przedłużaniem i hybrydy. Jednak zdarza mi się malować paznokcie tego typu zwykłym lakierem (też czasem na żelach) lub też używam do wzorków.

Lakierki są super przede wszystkim niewielka ilość w niewielkiej cenie. Jest szansa że użyjemy większość zanim zaschnie lub straci na wartości. Większość standardowych lakierów ląduje jeszcze przed połową w koszu a ja nie lubię marnować produktów.
Nie zajmują dużo miejsca, zawsze można wrzucić kilka do kosmetyczki nawet w podróży.
Są długotrwałe, ładnie napigmentowane, wystarczy 1-2 warstwy, szybko zasychają, nie odpryskują a przy zmywaniu łatwo schodzą z palca i pozostaje produkt na waciku a nie na skórkach.
Nie mam się do czego przyczepić - POLECAM

Fajny :)

Lakier w wersji mini, który nie zajmuje w domu dużo miejsca i jest szansa, że uda się chociaż zużyć go do końca.

+tani
+duża gama kolorów
+różne wykończenia: metallic, gładkie, perłowe
+szybko schnie
+wygodny pędzelek
+trwałość koło 3-4 dni bez bazy
+dobra pigmentacja-zazwyczaj wystarczą dwie warstwy

Średni

Posiadam parę kolorków tych lakierów i według mnie są średnie. Krycie mają nawet dobre, po 2 warstwach nie ma żadnych "dziur". Jednak trwałość nie do końca.. Odpryskuje szybko, po dniu. Używam ich tylko dlatego bo mają dość ciekawe kolory.

Gdy lubisz mieć dużo kolorów.

Zawsze je kupowałam gdy wpadł mi w oko jakiś kolorek do uzupełniania stylizacji np na jeden paznokieć albo do wzorków. Cena nie jest zbyt wysoka dlatego opłaca się kupić troszkę więcej i poszaleć z wzorkami. Używałam ich też do stępli gdy robiłam wzorki, dla mnie są ok.

Bardzo dobre! :) Mam aktualnie 195 i ciemny granat, numerek się starł

Uwielbiam je :) Są takie malutki i poręczne. Zawsze można wrzucić do torebki, czy torby podróżnej. Praktyczne i trwałe. Mam trudną płytkę paznokcia i o ironio - Inglot odpryskuje, a te małe skarby się trzymają :) I jeszcze dają świetny połysk na paznokciu :)
Jedyny minus za brak kolorów. Jak dla mnie zdecydowanie za mały wybór, dużo jest bardzo podobnych do siebie.

Fajny

Idealny lakier dla osób które lubią produkty na krótką miare. Lakier ma bardzo małą pojemność i starcza na ok. 2-3 użycia. Potem juź wysycha a po drugie zostaje go bardzo mało. W sumie to fajnie bo mi lakiery zawsze szybko gęstnieją i wysychają... Tu nie ma takiego problemu. Cena bardzo nidka wiec można kupować bez obaw, do koloru do wyboru. Polecam

Takie sobie

jakiś czas temu miałam kilka takich lakierów. O ile beż był bardzo dobry (jak na tą cenę), to inne kolory wypadały słabo. nawet po nałożeniu 2 warstwy nie kryły. PO jakimś czasie nieużywania zrobiły się wodniste.

Na jeden raz.

Nie przepadam za tymi lakierami. Są bardzo kiepskiej jakości. Choć ich największym plusem jest to, że mają małe pojemności. Poza tym, będą dobre dla nastolatek, osób eksperymentujących ze zdobieniami, a także dla tych, którzy chcą sprawdzić, czy dany kolor będzie im pasował.

Jednak:
- są słabo kryjące
- warzą się
- odpryskują następnego dnia
- niewygodny, wąski i mały pędzelek, którym trudno się maluje

Ale:
- patrz wyżej- wstęp :)
- niska cena.

Mały bubelek

Posiadałam brokatowy lakier w tej uroczej malutkiej buteleczce. Lakier ciężko się nakłada bo ma malusieńki pędzelek. Lakier dawał fajny efekt i długo się trzymał. Do tego był bardzo tani. Niestety błyskawicznie, bo po dosłownie 1-2 użyciach zasechł na tyle, że nie dało się już go użyć bez rozcieńczania. Chociaż tyle, że był taniutki to nie szkoda było wyrzucić.