Golden Rose, Miss Selene (Mini lakier do paznokci)

Golden Rose, Miss Selene (Mini lakier do paznokci)

Pojemność 5,5 ml

Wysokiej jakości lakier do paznokci. Seria zawiera, obok klasycznych matowych i perłowych, również odcienie fluorescencyjne czy brokatowe. Praktyczna miniaturowa buteleczka oraz rozmaitość kolorów sprawia, że jest to doskonały produkt dla Pań lubiących eksperymenty w manicure.

Małe poręczne, niektóre całkiem ciekawe

Lakiery te znam od liceum, są w tak niskiej cenie i mają tak różne kolory i dodatki że kiedyś kupowałam je sobie na pocieszenie XD ilość dodatków i pomysłowość z jaką są tworzone zdecydowanie daje im gwiazdkę jak nie dwie. Lakiery należą raczej do tych żadszych i mało napigmentowany ale równocześnie ich pojemność pozwala na zużycie nawet osobom malującym mało paznokcie co zasadniczo jest plusem. Osobiście raczej je lubie trzymają się jakos z bazą i topem, nakładają sie całkiem nieźle więc uważam że nie są złą inwestycją.

Kolorowe maleństwa

Dostać je mogłam wszędzie, nie tylko w stoiskach Golden Rose. Często kupowałam je na targowisku, w takiej mini drogerii. Moje oczy zawsze świeciły się na widok tych małych cudeniek. Pokochałam je za szeroką gamę kolorystyczną i trwałość.

Fajny produkt

Posiadam w kolorze pastelowego różu, zawiera w sobie również błyszczące drobinki. Bardzo fajnie wygląda na paznokciach, idealnie nadaję się na wiosnę kiedy królują takie delikatne jasne kolory. Buteleczka jest malutka, zawiera kilka ml lakieru, za to pędzelek jest dość duży i wygodnie się nim maluje. Do pełnego krycia potrzebne są minimum 2 warstwy ale dopiero przy 3 kolor wygląda super. Lakier trzyma się na paznokciach dość długo, nie odpryskuje

Lip Marker - Golden Rose

golden Rose, lakier do paznokci

Małe,poręczne lakiery, które można zabrac ze sobą nawet w kopertowce. Zajmują mało miejsca. Krycie samego lakieru calkiem dobre, duzy wybór kolorów. Mam już kilka buteleczek i na tych nie skończę.

Dostałam ten produkt jako prezent. Jestem bardzo zadowolona z tych lakierów.Mają bardzo ładne kolory i są trwałe.
ZALETY:
-trwały
-piękne kolory
-piękne buteleczki
-dobra cena
-dobra firma
-mały pędzelek

WADY BRAK

Przyjemny lakier

PLUSY:
+ trwały
+ niezwykle wydajny
+ tani
+ śliczne kolory
+ gęstnieje dopiero pod koniec buteleczki
+ idealny pędzelek
+ małe, urocze opakowanie

MINUSY:
- może zostawiać smugi, jednak na szczęście mam wprawną rękę i sobie z tym radzę

Jaka cena, taki produkt

Po 3 zł nikt nie spodziewałby się chyba spektakularnego produktu i tak jest też w tym wypadku. Lakier nie jest trwały i nie zachwyca wyglądem na paznokciu. 3 warstwy są potrzebne do uzyskania pełnego krycia. Jednakże, jak na lakier "last minute" na noszenie jednodniowe, jest to unikatowa pozycja na rynku, z niezłą gamą kolorystyczną i w niesamowicie przystępnej cenie.

Niewygodny w użyciu

Jako, że nie jestem mistrzynią precyzyjnego malowania paznokci lubię lakiery o dużych, miękkich pedzelkach a tu pędzelek jest bardzo cieniutki w dodatku lakier słabo kryje, to że nie jest wydajny to akurat nie dziwi przy tak małej pojemności ale nawet jako lakier na raz czy dwa użycia powinien lepiej kryć i nieco dłużej trzymać się na paznokciach.

Są świetne!

Ostatnio standardowe malowanie paznokci wyparły u mnie żele z przedłużaniem i hybrydy. Jednak zdarza mi się malować paznokcie tego typu zwykłym lakierem (też czasem na żelach) lub też używam do wzorków.

Lakierki są super przede wszystkim niewielka ilość w niewielkiej cenie. Jest szansa że użyjemy większość zanim zaschnie lub straci na wartości. Większość standardowych lakierów ląduje jeszcze przed połową w koszu a ja nie lubię marnować produktów.
Nie zajmują dużo miejsca, zawsze można wrzucić kilka do kosmetyczki nawet w podróży.
Są długotrwałe, ładnie napigmentowane, wystarczy 1-2 warstwy, szybko zasychają, nie odpryskują a przy zmywaniu łatwo schodzą z palca i pozostaje produkt na waciku a nie na skórkach.
Nie mam się do czego przyczepić - POLECAM

Fajny :)

Lakier w wersji mini, który nie zajmuje w domu dużo miejsca i jest szansa, że uda się chociaż zużyć go do końca.

+tani
+duża gama kolorów
+różne wykończenia: metallic, gładkie, perłowe
+szybko schnie
+wygodny pędzelek
+trwałość koło 3-4 dni bez bazy
+dobra pigmentacja-zazwyczaj wystarczą dwie warstwy

Średni

Posiadam parę kolorków tych lakierów i według mnie są średnie. Krycie mają nawet dobre, po 2 warstwach nie ma żadnych "dziur". Jednak trwałość nie do końca.. Odpryskuje szybko, po dniu. Używam ich tylko dlatego bo mają dość ciekawe kolory.

Gdy lubisz mieć dużo kolorów.

Zawsze je kupowałam gdy wpadł mi w oko jakiś kolorek do uzupełniania stylizacji np na jeden paznokieć albo do wzorków. Cena nie jest zbyt wysoka dlatego opłaca się kupić troszkę więcej i poszaleć z wzorkami. Używałam ich też do stępli gdy robiłam wzorki, dla mnie są ok.