Kobo Professional, Sexy Black Mascara (Tusz do rzęs 3 w 1)

Kobo Professional, Sexy Black Mascara (Tusz do rzęs 3 w 1)

Tusz do rzęs Kobo Professional Sexy Black edycja specjalna 3 w 1 : pogrubia, wydłuża i podkręca w intensywnie czarnym kolorze.

Najlepszy tusz jaki miałam

PLUSY:
- nie skleja rzęs,
- nie pozostawia grudek,
- bardzo ładnie wydłuża i delikatnie pogrubia,
- niska cena,
- jest bardzo wydajny, starcza na długo nawet przy codziennym stosowaniu.

MINUSY:
- nie można go aktualnie nigdzie kupić.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

nie skleja rzęs

Tak jak w przypadku innych recenzentek, ja również kupiłam tusz w Naturze za 1 zł jako taki bonus przy zakupach powyżej 50 zł. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne- biała i czarna. Ja posiadam białą.

+ nie skleja rzęs
+daje bardzo ładny, naturalny efekt
+ wydłuża
+ podkręca
+ estetyczne opakowanie
+ cena

- podrażnia (mam bardzo wrażliwe oczy) co go dyskwalifikuje
- wypadają mi po nim rzęsy
- szybko wysycha
- czasem się osypuje
- wzorki na opakowaniu i napisy szybko się ścierają

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

Plusy:
+dostępny w Naturach,
+tani (ok 15 zł, ja kupiłama za 1 zł do zakupów powyżej 50 zł)
+ładnie rozdziela rzęsy, nie skleja
+czarny jak smoła
+nie osypuje się, nie kruszy
+wydłuża widocznie, podkręca również

Minusy:
-nietrwałe opakowanie, pęka przy odkręcaniu i zakręcaniu
- nie pogrubia jak zapewnia producent
-ciężko go dostać, ostatniowciąż nie ma

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Cudeńko!

Z tym tuszem po raz pierwszy spotkałam się zupełnie przypadkowo, gdy był on dodawany do zakupów w naturze za jakieś śmieszne grosiki. Od kiedy go mam, nie szukam już nic innego, dla mnie to ideał.

Znam kilka tuszy od Kobo i nigdy nie powaliły mnie na kolana, zatem tu również byłam sceptyczna, jak sie okazało zupełnie niepotrzebnie.

Pierwsze co rzuca się w oczy to ciekawy design opakowania. Eleganckie, klasyczne, w dwóch kolorach; białe lub czarne ze złotym zdobieniem.

Choć nie byłam miłośniczką sylikonowych szczoteczek, ta zmieniła moje nastawienie. Cieniutka, precyzyjna, zwężana delikatnie ku końcowi, z dość gęstymi ząbkami, świetnie wyłapuje nawet najkrótsze rzęsy, idealnie rozdziela i podkręca. Wcześniej nie wiedziałam że mam tyle rzęs. ;)

Sam tusz ma świetną konsystencję, łatwo można stopniować efekt od naturalnego aż po spektakularne firanki, nie tworząc przy tym grudek ani sztywnych pajęczych nóżek. Nawet przy wielu warstwach rzęsy są elastyczne.
Kolor jest głęboki i wyrazisty.

Jest jeden zasadniczy minus że tusz jest edycją limitowaną. Pojawia się w Naturze od wielkiego dzwonu i wtedy kupuję kilka na zapas, jednak gdy zniknie będzie cięzko mi się z nim rozstać.

Cena waha się od 8 do 17 złotych, więc warto spróbować :)

Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: około 4 całe

Świetny !

Tusz otrzymałam w drogerii Natura jako dodatek do zakupów za symboliczną złotówkę. W związku z tym nie spodziewałam się żadnej rewelacji, ale... zostałam pozytywnie zaskoczona :) Nigdy nie byłam fanką cienkich szczoteczek, ale ta sprawdza się świetnie.
+ świetnie rozdziela rzęsy
+ wydłuża
+ pogrubia
+ genialny czarny odcień
+ nie kruszy się
Na pewno zakupię go jeszcze nie raz :)

Wielkie, pozytywne zaskoczenie :)

Natknęłam się na tą mascarę podczas zakupów w naturze, była zaraz przy kasie za śmieszną cenę, a że poprzedni tusz był na skraju wyczerpania zakupiłam wersję czarną.
Próbowałam znaleźć recenzje w internecie, ale znalazłam tylko jedną. Byłam dość pesymistycznie nastawiona do tego tuszu, ale już po pierwszym użyciu pozytywnie się zaskoczyłam.

Mascara ma świetną, niespotykaną szczoteczkę. Pierwszy raz spotkałam się z takim kształtem. Jest silikonowa, miękka, czyli taka jaką lubię najbardziej, ale sam jej kształt jest najwygodniejszy. Szczotka nie jest duża, jest średniej wielkości, ale jest dosyć długa i zwężana na górze. Dzięki temu mamy pewność, że dotrzemy do wszystkich rzęs, nawet tych najmniejszych w kącikach. Efekt dzięki niej jest zaskakujący. Po malowaniu otrzymałam pięknie rozdzielone i wydłużone rzęsy o intensywnie czarnym odcieniu.
Poziom wydłużenia i pogrubienia możemy regulować poprzez nakładane warstwy. Możemy osiągnąć delikatny, oraz spektakularny efekt.
Ten tusz z pewnością bije na głowy inne droższe tusze.
Jest inny od wszystkich. Mam nadzieje, że będzie w normalnej ofercie, bo z pewnością nie chciałabym się z nim szybko rozstać.

+ cena
+ wygodna szczoteczka
+ piękna, wyrazista czerń
+ cudowne wydłużenie rzęs
+ efektowne rozdzielenie
+ jest bardzo trwała jak na mascarę za taką cenę
+ prawie "teatralne" rzęsiska ;)

Podsumowując, polecam ją wszystkim dziewczynom, które oczekują wydłużenia i rozdzielenia. Tym które lubią subtelny, naturalny efekt, jak i tym które lubią bardziej widoczny, spektakularny i teatralny.

(jeśli znacie ile kosztuje w ofercie standardowej to dajcie mi znać, dodając recenzję nigdzie nie mogłam tego wyszukać i podałam cenę przybliżoną, tak samo jak i pojemność )

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: ciągle jedno