Isana, Professional, Power Volume, Spulung (Odżywka do włosów delikatnych i słabych)

Rossmann Isana Professional Power Volume Spulung to odżywka do włosów delikatnych, prostych i słabych. System zwiększający objętość włosów. Z kolagenem i ekstraktem z lilii wodnej. Wyczuwalnie zwiększa objętość włosów. Nadaje włosom pełni i witalności. Nie zawiera silikonów. Daje przekonywujący efekt z zwiększenia objętości włosów. Wykorzystuje technologię jonową dla zapobiegania elektryzowania się włosów. Ułatwia rozczesywanie włosów. Włosy od korzeni po końcówki otrzymują przekonywującą pełnię i witalność, a także połysk i większa objętość.

U mnie - rewelacja!

Od jakiegoś czasu to jedna z moich ulubionych odżywek. Mam cienkie, delikatne włosy, które zdecydowanie wymagają pogrubienia i dodania objętości. Szukam takich właśnie produktów - unoszących włosy, lekko nadających włosom grubość, a jednocześnie zbytnio nie obciążających - i przede wszystkim nie usztywniających włosów, bo tego nie znoszę. Ta odżywka to dla mnie środek doskonały :)

Odżywka znajduje się w wygodnej tubie stawianej na zakrętce, dzięki czemu łatwo jest wydobyć zawartość i zużyć ją do końca.
Ma przedziwną konsystencję - trochę jakby musu, czegoś lekko napowietrzonego, jest jakby żelowo - puchata, nie umiem tego dobrze opisać. Myślę, że dzięki temu formuła nie obciąża włosów, jest bardzo lekka (nie tłusta, nie kremowa). Bardzo dokładnie wnika we włosy, nie sprawia wrażenia ciężkości. Nie spływa z włosów podczas nakładania.

Efekty: włosy są naprawdę wyraźnie uniesione, różnica jest widoczna. Choć na co dzień używam różnych produktów dodających objętości oprócz odżywki (szampon, spray etc), to zmianę z tą odżywką widać wyraźnie przy zastosowaniu tych samych pozostałych produktów, w porównaniu z innymi odżywkami. Widoczna jest dużo większa objętość bez usztywnienia - włosy są miękkie, ale nie oklapnięte, wyglądają na dużo grubsze. Dodatkowo odżywka dobrze spisuje się przy suchych włosach - dobrze je odżywia, są błyszczące, łatwo się rozczesują.
Naprawdę byłam zaskoczona efektem już przy pierwszym zastosowaniu - nie spodziewałam się, że zadziała tak zauważalnie.
Nie podrażnia skóry głowy, nie tłuści włosów. Pozostawia je w dobrej kondycji. Cena bardzo zachęcająca.

Szczerze polecam osobom z cienkimi i delikatnymi włosami, szczególnie takimi, które dobrze reagują na kolagen w kosmetykach. U mnie efekt jest rewelacyjny - na pewno nie poprzestanę na jednym opakowaniu. Świetna!!

(moje włosy: cienkie, delikatne, rozjaśniane)

słaba

Jestem wybredna co do odżywek d/s. Mało które się u mnie sprawdzają.

Odżywka jest bardzo lekka, mimo, że nie wodnista. Dla moich włosów zbyt lekka, ponieważ mało co je wygładza, nawilża i dociąża. Prawie nie czuję, że użyłam odżywki. Moje włosy są gęste, ciężkie, skłonne do falowania i wolą bodatsze produkty.
Rzeczywiście dla włosów delikatnych i słabych może być ok, bo jest lekka i ich nie obciąży. Dla mnie działanie ma prawie zerowe.
Długo męczyłam by ja zużyć. Za to plusem jest wygodna tubka i to, że produkt zużywa sie całkiem bez przecinania tubki.