Cosmepick, Odżywcze masło do ciała `Orzech laskowy`

Cosmepick, Odżywcze masło do ciała `Orzech laskowy`

Masło Cosmepick o otulającym zapachu orzecha laskowego, dzięki zawartości oleju z orzechów laskowych sprawia, że podczas regularnego stosowania kosmetyku wzmacniają się ściany naczyń krwionośnych, a regeneracja komórek naskórka staje się przyspieszona. Odżywcze masło do ciała `Orzech laskowy` dobrze i głęboko wnika w skórę zapewniając jej intensywną opiekę chroniącą przez przesuszeniem. Wygładza, nawilża, odżywia i regeneruje. Zapach orzecha laskowego posiada także właściwości kojące.

regenerujące, nawilżające
masło
balsamy
w słoiku
100 – 250ml
Skóra
sucha

bardzo lubię

Jeden z pierwszych kosmetyków pielęgnacyjnych, które naprawdę polubiłam ;)
Pachnie zabójczo, nakładanie jest bardzo przyjemne, masło dość szybko się wchłania, a zapach długo utrzymuje się na ciele.
Używam go zamienne z innymi masłami i balsamami, dlatego ciężko mi ocenić na ile wystarczy, ale smarowałam się już kilkanaście razy, i jeszcze na 2 - 3 razy spokojnie wystarczy.

Przeciętne masełko

Zakupiłam w SP w zawrotnej cenie 7,99 zł
Lubię masełka w pudełkach , można wtedy zużyć do samego końca .
Konsystencja bardzo fajna, nic nie ścieka z palców, nie trzeba też grzebać -miękkie masełko.
Wydajność całkiem dobra, używam od dwóch tygodni wieczorem i pewnie na tydzień jeszcze starczy.
Średnie wchłanianie- trzeba kilku minut , aby produkt się wchłonął, ale skóra jest po nim mięciutka.
Opis produktu słaby jedynie informacja, że odżywia i regeneruje /nie licząc składu/
Zapach. I tutaj największe zdziwienie: pachnie jak likier orzechowy, jak wódka orzechówka :D
Duży plus za nie testowanie na zwierzętach.

Masło czekoladowe

Powiem tak- produkt pachnie, jak najsłynniejsze masło czekoladowe do kanapek, dlatego sama aplikacja jest niezwykle przyjemna i odprężająca. Niestety zapach nie utrzymuje się długo na skórze. Konsystencja typowa masełkowa, nie lepiąca się. Większego nawilżenia skóry nie zauważyłam, jednak moja jest skłonna do przesuszeń i podrażnień. Tego ostatniegorównież niezauważyłam, więc to jest wielki +. Dostępność jedynie w Supher Pharmie

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: koniec pierwszego