Balsam uspokajający do wrażliwej skóry głowy

Balsam uspokajający do wrażliwej skóry głowy

Ecolab Balsam uspokajający do wrażliwej skóry głowy zawiera ponad 97% komponentów roślinnych.
Składniki aktywne Ecolab Balsam uspokajający do wrażliwej skóry głowy:
- Olejek jojoba - efektywnie regeneruje uszkodzone włosy, odżywia, wzmacnia i chroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych (gorące powietrze, promieniowanie słoneczne).
- Ekstrakt z aloesu - posiada nawilżające i łagodzące właściwości, stymuluje procesy naturalnej regeneracji, zapewnia optymalny poziom nawilżenia.
- Ekstrakt z malwy - posiada antyoksydacyjne i zmiękczające działanie, sprawia, że skóra staje się mniej wrażliwe na niekorzystne czynniki.
- Organiczna oliwa - odżywia cebulki włosowe.
- Olejek z orzesznicy - wyniosłej regeneruje strukturę włosów i nawilża skórę głowy.
Ecolab Balsam uspokajający do wrażliwej skóry głowy nie zawiera parabenów i silikonów
Ecolab Balsam uspokajający do wrażliwej skóry głowy zawiera tylko naturalne konserwanty i barwniki
Sposób użycia: Nanieść balsam na mokre włosy, rozprowadzić równomiernie na całej długości i pozostawić na 1-2 minut, spłukać wodą

Ecolab nie zawodzi

To już czwarty z pięciu balsamów Ecolab, którego używałam Żaden z nich do tej pory mnie nie zawiódł. Balsam ma delikatny zapach, przebija z niego zapach herbaty, konsystencja gęsta, ładnie się rozprowadza, wydaje się być trochę tłustawa, kolor prawie biały.

+naturalny, bogaty skład!
+nawilżenie odpowiednie do codziennego stosowania
+włosy po użyciu są miękkie, mają ładny wygląd
+nie obciąża włosów
+ułatwia rozczesywanie

- średnio wydajny potrzeba dużą ilość kosmetyku na całe włosy
-ostatnio trafiam na opakowania z felernymi pompkami

WOW!

Piszę recenzję drugi raz, mam nadzieję że tym razem nie zniknie.
Kupiłam balsam (odżywkę) w Carrefourze za ok. 18zł. Trochę z przypadku, ale zachęcił mnie fakt, że producent deklaruje że jest to produkt do wrażliwej skóry głowy. Przez przypadek zakupiona, lecz był to strzał w 10.
+ po odżywce włosy są jak po wyjściu od fryzjera, mięciutki, gładkie, nawilżone, dosłownie chce ich sie dotykać są tak miłe
+ naturalny skład, zero SLS, parabenów, silikonów itp - bardzo mnie zdziwiło że tak naturalny skład może zdziałać takie cuda z moimi trochę przesuszonymi przez słońce i rozjaśnianie włosami
+ wydajność - użyłam kilka razy na dość długi włosy i ledwo widać zużycie
+ wystarczą dosłownie 2-3 minuty żeby zadziałała
- miałam mały problem z działaniem pompki na początku, ale na szczęście teraz działa bez zarzutu

Ośmielę się powiedzieć, ze jest to najlepsza odżywka jaką miałam w życiu i do tego z tak świetnym składem. Dałam próbkę przyjaciółce - również jest pozytywnie zaskoczona.