Yodeyma Paris, Adriana EDP

Yodeyma Paris, Adriana EDP

Szyprowo owocowe perfumy firmy Yodeyma

Nuty zapachowe:
nuta głowy: czarna porzeczka, róża, frezja
nuta serca: wanilia, ambra
nuta bazy: drzewo, paczula

33% jesień/zima 67% wiosna/lato

Mój ulubiony!

Mój ulubiony zapach z linii Yodeyma.
Bardzo kobiecy i trwały. Starcza mi na rok, przy codziennym psikaniu. Wystarczy tylko jednorazowe psikniecie a zapach utrzymuje póki nie upierzemy ubrania lub nie zmyjemy z ciała.

Uwielbiam!

Kupiłam perfumy z tej firmy za namową koleżanki która była nimi zachwycona. Wybrałam ten właśnie zapach. I jest dla mnie rewelacyjny! Pachnie długo, jest mega wydajny i opakowanie ma śliczne.

CZAPKI Z GŁÓW

Kiedy pierwszy raz do mnie przyszła mała próbka zamówiona w ciemno - WPADŁAM. Wiedziałam że skądś znam te perfumy. Dopiero kiedy skończyła mi się próbka i postanowiłam kupić 100ml flakon dowiedziałam się skąd je znam. Są identyczne jak oryginalne Si. Są piękne, jedyne nie powtarzalne! Bardzo trwałe otrzymałam dużo komplementów na temat tego jak pachnę. Polecam zwolenniczkom trwałych otulających zapachów.

taki sobie dla mojego nosa

To będzie krótka recenzja, ponieważ no cóż nie ma zbytnio o czym pisać w związku z tym zapachem. Jest bardzo ładny i miły dla nosa. Taki codzienny. Przyjemny i zupełnie niczym się nie wyróżniający zapach. Płaski, ale przyjemny. Utrzymywał się na mojej skórze przez około 1,5 godziny.
Ładny, jak wiele innych zapachów.

Naprawdę Si

Kiedyś przyszła do mnie znajoma pachnąca perfumami, które baaaardzo dobrze znałam, bo używałam przez lata. Jakież było moje zaskoczenie, kiedy powiedziała, że to zapach Yodeymy, a nie tych wysokopółkowych perfum, których używałam! Byłam mega zaskoczona, bo zapach był właściwie identyczny. Postanowiłam i ja zapoznać się z zapachami marki Yodeyma i zamówiłam kilka próbek-odpowiedników marek, które znałam.

W przypadku Adriany podobieństwo do Si Armaniego, na którym jest wzorowana jest oczywiste. Naprawdę genialne odwzorowanie!

Polecam tym, którzy lubią Si, a nie strać ich na oryginał. Jeśli już chcecie lub musicie inwestować w podróbki- ta ma klasę i na pewno nie pachnie tanio! Naprawdę warto.

dla mnie bardzo owocowy

Właśnie przekonuję się do perfum tej marki.Perfumy Adriana podobno są odpowiednikiem Si Armaniego,ale nie mam porównania.Wiem,że inny odpowiednik Lancome La vie est belle jest identyczny jak oryginał.Używałam oryginału i odpowiednika yodeymy,są niemal takie same.Lubię owocowe zapachy,ale Adriana są dla mnie za słodkie,miałam ochotę kupić Si,ale jak pachną tak jak te to zrezygnuję.Amor Amor też są owocowe,ale tak zaczepnie i podobają mi się,a te jakoś mnie nie przekonują,jednak mogą się podobać zwłaszcza jak ktoś lubi Si.Na mojej skórze pachną prawie cały czas tak samo,ale muszę przyznać,że są bardzo trwałe,co u mnie żadko się zdarza,bo mało perfum trzyma się na mnie kilka godzin.Moja skóra musi mieć jakiś słodki odczyn,bo tylko te słodkie zapachy się na niej wybijają,a reszta gdzieś znika.Nie będę polecać albo nie polecać,bo zapach to indywidualne upodobania,wiele polecanych zapachów dla mnie były okropne.
Podsumowując wg.mnie bardzo słodko-owocowe i bardzo trwałe,ale nie jakoś specjalnie ogoniaste.

Używam tego produktu od: używałam tylko próbki
Ilość zużytych opakowań: 2 ml