Sensique, Color Nail Polish (Lakier do paznokci)

Sensique, Color Nail Polish (Lakier do paznokci)

Sensique lakier do paznokci Color nail polish zawiera nowoczesną formułę z tefpoly:
- przedłuża trwałość lakier
- pogłębia intensywność koloru
- zapewnia efekt szklanego połysku
(bez toluenu i formaldehydu)
Sensique lakier do paznokci Color nail polish jest dostępny w 10 kolorach.

Dobry i tani

Lakiery kupiłam na promocji po niecałe 5zl w zeszłym roku i do dzis ich używam - nie rozwarstwiły sie , nie sa zbyt gęste. Maja piękne kolory - głębokie czerwienie i świetne krycie, juz po 1 - 2 warstwach. Spora pojemność. Używam ich do pedicure jak mi sie nie chce hybryd robić i sprawdzają sie rewelacyjnie. Warto kupić.

Brzydki

Poszłam kupić lakier ze względu na to że moja lampa do hybryd zaniemogła. Wybór padł na perłową wersje sensique. Cena taka sobie. Niestety lakier nie spełnił moich oczekiwań. Brzydko się rozprowadzał nie można było zrobić równej linii wokół skórek, pędzelek niestety miał pare wystających włosów które były źle podcięte. Schnie średnio. Raczej wolno niż szybko. Pozostawił ochydne mazie na paznokciach i trzeba poczekać jeszcze długo po wyschnięciu aby nie odcisnąć opuszków palców. Ogólnie nie kupię już tego lakieru.

Zaskoczenie

Niewiele spodzewalam się po tym niepozornym lakierze kupionym w ciemno, jednak okazał się naprawdę ciekawy. Wybrany przeze mnie kolor to różowe zloto- śliczny, delikatny, dziewczęcy.

Godny polecenia

Posiadam ten lakier w odcieniu czarnym.Jestem bardzo zadowolona z produktu, świetnie kryje, kolor jest dobrze napigmentowany. Lakier szybko wysycha i długo się utrzymuje.Sensique jest tanią firmą ale naprawdę świetną.

super

Zakupiłam ten lakier w drogerii natura w bardzo przystępnej cenie (ok 5 zł na promocji). Wybrałam kolor 144 claret (czerwień) i jestem nim zachwycona. idealnie kryje już przy pierwszej warstwie i szybko schnie. kolorów też jest duży wybór. Jeśli chodzi o trwałość to tak jak większość zwykłych lakierów - u mnie trzyma się 2-3 dni w zależności od tego ile rzeczy wykonuje dłońmi. Mimo wszystko jestem zadowolona.

Podoba mi się

Lakier zakupiłam już jakiś czas temu na promocji w Naturze za parę groszy. Ku mojemu zdziwieniu jest on całkiem dobry. Mam kolor 125 grappe, jest to róż, naprawdę ładny w opakowaniu. Tak samo wygląda na paznokciach. Dwie warstwy lakieru bardzo dobrze kryją. Dość szybko wysycha. Pędzelek dobry, ładnie rozprowadza lakier na paznokciach. Trwałość jest średnia. Lakier trzyma się u mnie 2/3 dni bez odprysków, mimo kontaktów z wodą.

Koszmarek w temacie trwałości

Lakier ma zalety takie jak szeroka gama kolorystyczna, przystępna cena ale to wszystko ginie w świetle jednej olbrzymiej wady: bardzo szybko odpryskuje! Jeżeli zdarzyło się, że potraktowałyśmy paznokcie tymże produktem, dłuższy kontakt z wodą czyli mycie naczyń albo włosów możemy sobie odpuścić.

Ten lakier sprawdzi się u pań malujących paznokcie z myślą o jednorazowym wyjściu.

EDIT: kolejna wada, która ujawniła się po ostatnim malowaniu: gęstnienie lakieru równie szybkie co odpryskiwanie.

Świetny!

Nigdy wcześniej nie miałam okazji wypróbować kosmetyków marki Sensique. Kiedy pojawiła się przecena w Naturze, postanowiłam, że zaryzykuję i kupię kilka lakierów.
Nie zawiodłam się ;)
Plusy:
+ gama kolorystyczna powinna zadowolić każdą kobietę
+ cena (na promocji można dostać je już za 3,50zł za sztukę!)
+ dwie warstwy w zupełności wystarczą, wysychają na paznokciach bardzo szybko
+ konsystencja też jest dobra, nie ciągnie się ani nie jest zbyt płynna
+ pędzelek, którym w szybki sposób dwoma ruchami pomalujesz paznokcie
+ ładne opakowanie ;)
+ trwały; długo się utrzymuje
Jedyne, co mam do zarzucenia, to fakt, że lakier szybko zaczyna odpryskiwać. U mnie już na następny dzień zauważyłam, że muszę wnieść poprawki :v
Mimo wszystko mogę śmiało powiedzieć, że jest to jedna z lepszych marek, która za niewielką cenę jest w stanie zaoferować nam świetne lakiery, polecam!

Bardzo dobry za niską cenę

Posiadam piękny odcień 194 cherry. Jestem bardzo zadowolona, jak dotąd nie mogłam wybrać dla siebie odpowiedniego lakieru,który utrzymywałby się nawet do 5 dni! Jestem nim zachwycona.
+długo się utrzymuję
+piękna gama kolorystyczna
+dobrze się nakłada
+nie jest za gęsty
Minusów nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Lubię

Mam dwa klasyczne kolory - czerń (196 night) i biel (101 milkway).

Cena nie jest specjalnie wygórowana, a i z dostępnością nie ma problemu. Lakiery kupiłam w drogerii Natura, ładne, zaokrąglone buteleczki mieszczące 10ml lakieru, kosztowały po około 7zł za sztukę.

Gama kolorystyczna jest dość szeroka, a warstwy stosunkowo szybko schną.

Problem pojawia się przy kryciu i trwałości. Bez top coatu ani rusz. Odpryskują jak szalone, bardzo łatwo i bardzo szybko, pierwsze pęknięcia i odpryski potrafiłam mieć po 15 minutach od wyschnięcia.
Cienkie warstwy zapewniają słabe krycie. Nałożone warstwy muszą więc być stosunkowo grube, a i tak potrzebne są dwie, żeby zakryć drobne prześwity.

Nie są ani za rzadkie, ani za gęste, mnie maluje się nimi bardzo dobrze. Nie zauważyłam też, żeby ze względu na wiek ich konsystencja jakoś się zmieniła.

Z pędzelkami jest śmieszna sytuacja, gdyż moje lakiery mają dwa zupełnie różne, naprawdę nie wiem dlaczego. Ten z czarnego jest całkiem spory, ładnie zaokrąglony i wygodnie się nim pracuje. Biały pozostawię bez komentarza, bo zdecydowanie odbiega od swojego ciemnego kolegi.

Ogólnie całkiem przyjemny produkt, polecam.

Używam tego produktu od: pięciu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa, w trakcie

Bardzo dobry

Lubiłam lakiery Sensique w starych opakowaniach, kupiłam więc kilka w nowych buteleczkach.
Zmiana opakowania na plus, nowe wygląda bardziej elegancko, niż stare.
Zawartość nadal jest naprawdę dobrej jakości.
Lakiery Sensique są zdecydowanie lepsze od wielu sporo droższych lakierów.
Są jednymi, które utrzymują się u mnie najdłużej.
Pędzelek jest bardzo wygodny, łatwo nim operować, a konsystencja lakieru jest idealna, w dodatku szybko nie gęstnieje.
Jedyny minus to mała paleta kolorów, chciałabym mieć większy wybór odcieni.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Bardzo fajny lakier.

Plusem jest to, że ma bardzo ładne kolory. Lakier dobrze się nakłada, jest niedrogi, szybko schnie i jest dość trwały. Bardzo ładnie wygląda na paznokciach i chętnie kupiłabym go ponownie.

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodni.
Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam jeszcze 1.