ADN Vegetal (Krem Odnowa komórkowa Renaissance Cellulaire)

ADN Vegetal (Krem Odnowa komórkowa Renaissance Cellulaire)

Ten krem przeznaczony do pielęgnacji skóry zarówno w dzień jak i w nocy przywróci skórze jędrność i gładkość. W dzień wzmacnia i chroni skórę, w nocy intensywnie odżywia i regeneruje. Dostosowuje się zarówno do potrzeb cery suchej, jak i normalnej lub mieszanej.

Ekskluzywna lekkość

Trochę spóźniona ta recenzja, bo produkt wycofany. Jednak jako że zakupiłam na wyprzedaży za ułamek ceny, pozwolę sobie podzielić się swoimi wrażeniami. Piękna plastikowa kasetka w kolorze seledynowej zieleni wyglądała obiecująco. A co jeśli chodzi o zawartość? Muszę przyznać, że jako jeden z nielicznych kremów zawierających alkohol nie zrobił mi krzywdy. Zdecydowanie odradzam po kwasach.Krem ma bardzo delikatną konsystencję, świetnie się wchłania, nie podrażnia mojej suchej skóry. Niestety potrzebuję dużo silniejszego nawilżenia. Produkt ciekawy, myślę, że cieszył się małą popularnością ze względu na wygórowaną cenę, nawet biorąc pod uwagę zniżkę.

bardzo lubie ten krem

moj jeden z ulubionych kremow

w kosmicznym kwadratowym puzderku

YR ma ogolnie dobre kremy na zmarszczki
nladnie zagestrza skore i nieco ja ujedrnia
zaraz po posmarowaniu skora niabiera blasku i jest optycznie ladniejsza
lekki nie tlusty kremik szybko sie wchlania i nie pozostawia filmu :) acz kolwiek nieco skora sie klei

stosuje pod makijaz i daje rade nic zlego sie nie dzieje
np. pod fluid maxfactor ten niescieralny, nie roluje i nie zatluszcza go

ma zadka wodnista konsystencje koloru rozowego pudru o swiezym owocowym zapachu

nie zatyka

dobrze nawilza

skora jest po nim widocznie ladniejsza

nie uczula :D

bardzo dobry krem i da sie go stosowac przy cerze bardzo tlustej a to duze wyzwanie dla kremu !!!

nie oczekuje od kremow cudow i znikniecia zmarszczek, takich kremow nie ma ;)

polecam jest godny wyprobowania

cena koszmar jak za maly kremik ja dostalam go gratis moge go kupic w promocji 50% ale nie wiecej

Może być

Krem dostałam jako gratis. Sama raczej bym go nie kupiła ze względu na cenę.
Nie spowodował on jakiś spektakularnych efektów na mojej twarzy. Konsystencja jest dość rzadka, przez co krem jest bardzo wydajny. Zapach ma dość przyjemny. Szybko się wchłania, ale pozostawia twarz troszkę lepką i błyszczącą. Pod koniec już trochę mnie zmęczył.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

Dobry ale nie najlepszy!

Mam mieszaneuczucia jeśli chodzi o ten krem.
Jest całkiem niezły, efekty było widać już po kilku użyciach. Skóra była napięta, jędrna i jakoś lepiej wyglądała. Nie uczula mnie (mam wrażliwą skórę).
Minusem jest to, że jest lepki i tworzy się coś w postaci filmu na twarzy. Przed makijażem zdecydowanie nie polecam, sprawdziłam i nie nadaje się.
Intensywny zapach, który utrzymuje się długo- zależy co kto lubi.
Szokując0 wysoka cena. Ja dostałam ten krem od siostry (dla niej się nie nadawał), ale gdybym miała go kupić za 150 zł- to bym się długo zastanawiała.

Używam tego produktu od: od paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Intensywna odnowa komórkowa - na mnie to działa!

Dostałam ten krem jako pierwszy prezent od tej firmy i jak dla mnie - lepszego nigdy nie używałam! Nie wiem jak u innych, jednak u mnie totalnie zdziałał cuda. Cera stała się maksymalnie napięta i delikatna, poza tym wyraźnie czułam że rozpieszcza on moją twarz ;) Jest wydajny i wystarczy nabrać dosłownie na mały palec aby wysmarować nim całą twarz - jak już ktoś wcześniej powiedział - jest lejący się (fakt, jednak nie tak bardzo jak ktoś opisał - być może trzymałaś go w złej temperaturze lub na słońcu) przez co łatwy do nałożenia i przy mojej normalnej z tendencją do przesuszania skórze jest idealny! Stosowałam go 2 miesiące, a już po 2 dniach widziałam wyraźne napięcie skóry. Naprawdę odbudowuje i regeneruje komórki! PRzynajmniej u mnie.

Minusem jest cena - trochę za wysoka, ale na pewnno bd szukać promocji - firma ma dobre promocje i piękne prezenty niespodzianki ;)

Używam tego produktu od: przez okres 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: zakończone pierwsze opakowanie

są lepsze i tańsze

Dostałam cały pakiet próbek tego kremu przy okazji zakupów. Nieświadoma ceny zaczęłam stosować i jak dla mnie jest to przeciętny krem do twarzy.

Po otwarciu uderzył mnie ostry zapach alkoholu - na niekorzyść. Krem posada konsystencję lejącą, po nałożeniu szybko się wchłania.
Zostawia wyczuwalną i klejącą warstwę.
Niestety pod makijaż nie polecam ponieważ się zbija i roluje.
Co do działania - nie zauważyłam - ot, zwykły krem.
W przypadku cer mieszanych i tłustych nie polecam bo zapycha. Średnio nawilża.

Bardzo zniechęcił mnie skład: alkohol oraz dużo szkodliwych parabenów.

Cena nieadekwatna do jakości.

Raczej nigdy nie kupię.

Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: dużo próbek (każda 1,5 ml)

Fajny kremik ale cenę ma z kosmosu

Zacznę od tego że krem dostałam od Yves Rocher w prezencie :)

Właśnie skończyłam całe opakowanie i stwierdzam że to bardzo fajny kremik nawilżający,do plusów należy zaliczyć także to że nie zapycha i całkiem ładnie pachnie ale to wszystko.
Minusy też ma,przede wszystkim absolutnie nie podoba mi się opakowanie,w ogóle nie jest szczelne i nie nadaje się do noszenia w torebce,lubię mieć krem przy sobie a ten musiałam zostawiać w domu.
Drugi minus to ta kleista warstwa którą zostawia.
Trzeci minus to cena wzięta chyba z kosmosu.
Ogólnie jeżeli znowu dostanę go za darmo to nie pogardzę,ale prawie 150zł nigdy bym za ten krem nie dała góra 50zł.

średni

Mimo, że moja sucha skóra chłonie kremy jak gąbka, tenże krem w swojej lepkiej postaci trwał na mojej skórze i trwał. Na dzień więc kompletnie się nie nadawał. Pod podkład tak, ale nie używam podkładów na okrągło. No i efekty na mojej twarzy nie były specjalnie widoczne. Zadziałał jak zwykły, odżywczy krem za 20 zł, a przy takiej cenie chciałoby się czegoś więcej.

Używam tego produktu od: używałam jesienią
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Zachwycił mnie

Efekt działania: świetnie nawilżona, rozjaśniona i wypoczęta skóra (a używałam w czasie przemęczenia i stresów); pierwsze mimiczne zmarszczki mniej widoczne i jakby spłycone. Dobrze się wchłania- zaleca się smarować cienką warstwą, a ja go sobie nie żałowałam, bo moja skóra wręcz "pochłaniała" ten krem.
Podobają mi się też: bladoróżowy kolor, delikatny zapach i lekka konsystencja oraz opakowanie- wygodne i chyba najładniejsze z dotychczasowych kremów.
Wystarczył mi na 1,5 miesiąca- smarowałam też szyję i dekolt.
Zapłaciłam za niego 99 zł i NA PEWNO kupię ponownie wiosną.
Edit:drugie opakowanie używałam w wyższych temperaturach i nie sprawdził się już tak dobrze- zostawia błyszczącą warstewkę na skórze, dlatego polecam na chłodniejszą porę roku.Przypomniałam sobie o nim przy okazji obecnej promocji YR, ale 3-e opakowanie poczeka do późnej jesieni.
Używam tego produktu od:przez 3 miesiące

jeden z lepszych

kosmetyk ma bardzo przyjemną konsystencję, z łatwością rozprowadza się na skórze, łatwo wchłania,pozostawiając uczucie jedwabistej gładkości,
kuracja przynosi zadowalające efekty,daje skórze uczucie komfortu, wrażenie odmłodzenia cery, jednak rezultat zanika po jakimś czasie i wymaga powtórzenia kuracji
dodatkowy atut to opakowanie- piękne, oryginalne i praktyczne
cena wygórowana jednak marka organizuje wiele korzystnych promocji z których można skorzystać

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:4 opakowania

Zupełnie niezły.

Zuzyłam już jedno opakowanie, jest niezły, efekt widać dopiero po kilki tygodniach , nieźle się wchłania, mojej cery , mimo że dojrzała i wrażliwa , nie podrażnia. Dobrze się rozprowadza po jego zastosowaniu podkład. Ja uzywła wersji kremu , nie żelu.

Używam tego kosmetyku : trzy miesiące / 1 /50 ml
Recenzja: ...