Oriflame, Giordani Gold, Calligraphy Eye Liner (Eyeliner w pisaku)

Oriflame, Giordani Gold, Calligraphy Eye Liner (Eyeliner w pisaku)

Pojemność 0,8 ml

Oriflame Ultraczarny tusz do kresek w pisaku Giordani Gold z ukośnie wyprofilowanym aplikatorem umożliwia narysowanie płynnej, intensywnej kreski, a dzięki zawartości kompleksu LashVital odżywia i wzmacnia rzęsy.

a ja go uwielbiam

Widzę wiele negatywnych opinii, a ja z kolei uwielbiam ten pisaczek, bo jako jedynym maluję ładną prostą kreskęw głębokim kolorze.

Faktem jest, że mógłby starczać na dłużej, bo szybko się kończy.

tragedia

Ten eyeliner kosztował około 30 zł i jest to o wiele za wysoka cena. Ma głęboki czarny kolor co bardzo cenię. Wiele eyelinerów w pisakach nie ma prawdziwego czarnego koloru, a ten go ma i to jest plus. Eyeliner jest dosyć wąski, poręczny i łatwo się nim maluje zarówno cienkie jak i grube kreski..... do czasu. Jest trwały i nie zmazuje się po kilku godzinach, ale to tylko na początku jego używania. Na początku byłam nim zachwycona i zastanawiałam się czemu ma tyle złych opinii w internecie. Po niedługim czasie, gdy po niego sięgnęłam i chciałam namalować kreski, wszystko poszło ładnie, no ale jak chciałam w jednym miejscu coś poprawić i dotknęłam pisakiem wcześniej namalowaną kreskę ona zniknęła. Eyeliner sam zmazywał to co namalował. Nie potrafiłam zrobić porządnej kreski, bo nie dość, że znikał to jedna strona pisaka już w ogóle nie malowała. Nie mam pojęcia za co zapłaciłam 30 zł. Znacznie bardziej wolę eyelinery np. z wibo za 10 zł, które przy nim wypadają milion razy lepiej. Nie polecam go nikomu.

nic specjalnego za wygórowaną cenę

skusiłam się mimo, że cena nie zachęca natomiast konsultantka zachwalała i mówiła, że produkty z serii Giordani Gold są lepszej jakości stąd ta cena i że na pewno będę zadowolona...
Użyłam może z 10 razy, ale nie jestem w stanie tą końcówką namalować szybko i sprawnie kreski... owszem namaluję ładną kreskę, ale zajmuje mi to 3x dłużej.. może to moje przyzwyczajenie do eye linera, którego używam zazwyczaj i stąd ta trudność.

słaby

Szczerze to po serii Giordani spodziewałam się lepszego produktu i nie jestem w tej opinii odosobniona. Przy pierwszym malowaniu produkt był całkiem w porządku, jednak po kilku użyciach końcówka drapie, a kreska wychodzi szarawa i przebija. Opakowanie bardzo solidnie wykonane, wygląda elegancko, ściętą końcówką dość dobrze maluje się kreskę. Ogólnie na powiece trzyma się bez zarzutu cały dzień i nie znika.

tragedia

+ opakowanie
+/- aplikator
- trwałość
- kolor
- cena
-wydajność

Ogólnie nie polecam. To jest mój drugi eyeliner w pisaku z Oriflame (wcześniej miałam z starej serii the one chyba oriflame beauty) i więcej nie kupie żadnego eyelinera w pisaku z ori. Oba które miałam są takie same czyli złe. Ten eyeliner ma bardzo bladą czerń, ciężko się nim maluje, trzeba mieć mocno przypudrowaną powiekę żeby dało radę się nim pomalować. O trwałości to nawet szkoda gadać. I jak dla mnie nie wart nawet 5zł. Jeśli chodzi o wydajność to nie wiem czy miałam felerny produkt ale po około miesiącu niecodziennego malowania się nim (musiałam mieć dobry nastrój żeby chcieć się nim pomalować) zaczął mi wysychać i już wgl nie dało rady się nim malować. Jestem na nie.

kiepska trwałość

Kupiłam w promocji za 27zł. Uwielbiam eyelinery, jednak wolę zdecydowanie te z precyzyjnymi końcówkami. Zdecydowałam się na ścięty aplikator, przypominający marker, głównie z damskiej ciekawości.

Lubię serię Giordani, często mają dobre produkty, tutaj się niestety nie udało.

Opakowanie plastikowe, ze złotą nakrętką. Ładne.

Początki były bardzo trudne, trzeba malować tylko tą częścią która jest płaska i szeroka, malując wąską niestety końcówka nieprzyjemnie drapie powiekę, niezależnie od ułożenia. Efekt jest taki, że liner robi dość grube kreski.

Tusz ma czerń średnio intensywną. Niestety największym mankamentem produktu jest jego trwałość. Po około godzinie od nałożenia lekko blednie. Po 5-6 godzinach, nie ma już po nim śladu.

Wystarczył mi na prawie 3 miesiące użytkowania codziennie.

Nie kupię ponownie, linery loreala mają dużo lepszą trwałość.

Używam tego produktu od: 3 miesiace