Perfecta, Booster Mask, Esencja komórek macierzystych, Lifting przeciwzmarszczkowy aktywna maska

Booster Mask macierzyste odmładzanie komórek, lifting przeciwzmarszczkowy na twarz, szyję, dekolt. Skoncentrowana, przeciwzmarszczkowa maseczka redukuje zmarszczki w 4 wymiarach. Polecana do każdego typu cery dojrzałej po 40. roku życia. Widoczne wygładzenie zmarszczek i efekt liftingu.
- Komórki macierzyste z arganu – redukują długość, szerokość i głębokość zmarszczek oraz wygładzają powierzchnię i zwiększają gęstość skóry.
- Komórki macierzyste z róży – wzmacniają żywotność komórek skóry oraz stymulują je do autoregeneracji i odmłodzenia.
- Kwas hialuronowy – silnie nawilża zapewniając cerze zdrowy wygląd przez wiele godzin.
- Lift-liście baobabu – naprężają skórę zapewniając jędrność i aksamitną gładkość.
- WitaminaC – pobudza syntezę kolagenu i dodaje cerze blasku.

klasyczne
bogate
krem
<50ml

Skuteczna i dobra:)

Kupiłam przypadkowo, ot uznałam, że mojej trochę ponad 40-letniej skórze przyda się zastrzyk jakiś mocniejszych składników:) I się nie zawiodłam:)
Maseczka ma dość gęstą, treściwą, białą konsystencję i trochę dziwny, jakby &quot; dymno-kadzidlany&quot; zapach. Nie jest tępa, dobrze rozprowadza się na twarzy, nie spływa. Nie podrażnia i nie piecze. Producent zaleca wklepanie resztek, ale ja usunęłam je letnią wodą.
Efekt po zmyciu jest fantastyczny:) Maseczka nie tylko bardzo dobrze nawilża i odżywia twarz, ale przede wszystkim pięknie wygładza, napina i &quot; liftinguje&quot; buzię. Cera jest gładka, bez żadnych &quot; załamań&quot; czy drobnych zmarszczek:)
Bardzo polecam, szczególnie cerom dojrzałym:) jedna saszetka starcza na 2 x.

Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka ( starczyła na 2x)