Ecolab, Olejek do włosów regenerujący

Ecolab, Olejek do włosów regenerujący

Sprawdź ceny produktu

Ecolab Arganowy olejek do włosów wzmocnienie słabych i łamliwych włosów . Wchodząca w jego skład witamina E wzmacnia włosy i przyśpiesza ich wzrost, koi skórę głowy, kolagen wzmacnia jakość włosów, przywraca im elastyczność i wytrzymałość, olej z zarodków pszenicy nasyca skórę głowy i włosy witaminami i mikroelementami, proteiny jedwabiu chronią przed przesuszeniem, nadają włosom, miękkość, gładkość i piękny blask.
Sposób użycia: Niewielką ilość olejku nanieść bezpośrednio na suche włosy, dokładnie rozprowadzić i pozostawić na 1-2 godziny pod ręcznikiem (ewentualnie całą noc). Następnie dokładnie umyć włosy.

Jak na razie mój ulubieniec

Jakiś czas temu postanowiłam bardziej zadbać o włosy. Szukałam łatwo dostępnego olejku, w przystępnej cenie i o naturalnym składzie. Padło właśnie na firmę ecolab, czego nie żałuję :) Mam włosy suche, zniszczone 3-letnim prostowaniem. Cały czas dochodzą do siebie, a ten produkt zdecydowanie mi w tym pomógł. Włosy nie puszą się już w takim stopniu jak kiedyś, wydają się być zdrowsze i nawet błyszczą. Zauważyłam, że nie łamią się tak jak kiedyś. Używam tego produktu raz w tygodniu. Zdecydowanie polecam każdej z Was, która zmaga się z suchymi, puszącymi i plączącymi się włosami :)

Niestety nie sprawdził się na moich włosach :(

Generalnie uwielbiam tą markę, właściwie każda jedna rzecz tej firmy bardzo dobrze się u mnie sprawdziła. Z tym olejkiem jest nieco inaczej a szkoda :( Używam już go od jakiegoś czasu i właściwie do wszystkich "technicznych" kwestii nie mam żadnego zarzutu - super skład, zapach ok, w niczym mi nie przeszkadza, bardzo przystępna cena, jest bardzo wydajny. Mam po prosty wrażenie, że za mało nawilża moje wysokoporowate, kręcone włosy. Inne olejki, których używałam do tej pory dawały mi fajne, przede wszystkim widoczne rezultaty, włoski były bardziej nawilżone, końcówki nie były takie rozczapierzony tylko spojone, ładnie się wywijały. Tutaj właściwie nie widzę efektów :( Włosy dalej się puszą, nie chcą się układać, są wysuszone. Niestety, ale szkoda, chociaż na pewno będe używać nadal bo szkoda mi wyrzucać.

Ulubiony olejek do olejowania

Olejek dostałam w prezencie i byłam go bardzo ciekawa. Ma fajne opakowanie z pompką. Na moje włosy średniej długości wystarczają dwie pompki, więc wystarczy mi na długo. Ma piękny świeży zapach, lekko cytrusowych. Uwielbiam trzymać go na włosach dzięki temu. Jest bardzo gęsty, więc nie spływa z włosów nawet przy ponad godzinnym trzymaniu. Odżywia i nawilża włosy lepiej niż jakikolwiek olej jaki miałam. A miałam ich bardzo wiele. U mnie wystarczy nawet 20 minut, żeby włosy po umyciu były miękkie i błyszczące jak tafla. Dodatkowo nie plączą się ani nie zbijają. Zauważyłam też poprawę w elektryzowaniu. Zdecydowanie go polecam.

Super

Ten olejek wpisuję do swojej listy olejków do olejowania włosów. Dodaję go również do szamponu, pięknie pachnie, posiada piękną szatę graficzną, rewelacyjnie odżywia włosy, posiada pompkę która wypluwa odpowiednią ilość produktu. Po regularnym używaniu tego olejku włosy wyglądają zdrowo i nabierają blasku

Strata pieniędzy

Nie wiem skąd tyle zachwytów nad tym produktem?
Dla mnie okazał się totalnym Bublem !!!
Skusilam się na niego za namową ekspedientki w drogerii która zapewniała mnie ze jest to nowy produkt niezwykle skuteczny i trudno dostępny na pl rynku więc wzięłam i zapłaciłam za niego 19 zł. Nałożyłam olejek na suche włosy na całą noc następnego dnia zmylam lekkim szamponem po wyschnięciu włosy miałam sztywne jak druty wyglądały jak SIANO ,ale nie poddalam się ponieważ jeden raz nic nie znaczy kolejne próby okazały się totalna klapa,stosowałam go na różne sposoby na sucho na mokro przed i po myciu dodałam do maski niestety jest to wyrzucenie pieniędzy w błoto.Zdecydowanie Nie POLECAM !!!

Olejek idealny

Na olej skusiłam się odrazu gdy zobaczyłam nowości w jednym ze sklepów internetowych. Początkowo olejek mnie nie zachwycił, a to dlatego, że olejowałam włosy raz na miesiąc, efekty nie były zadowalające.
Jednak od czasu gdy przykładam się do pielęgnacji, a olej nakładam przed każdym myciem na całą noc, działa cuda! Włosy są niesamowicie miękkie, wizualnie ich stan poprawia się z dnia na dzień, zaczynają być błyszczące, układają się. Olejek ma same plusy, cenę i wydajność no i działanie. Będę używać do śmierci :)

Bardzo dobry olejek do codziennej pielęgnacji

Pozytywne zaskoczenie! Olejek udało mi się kupić po promocji w sieci Carrefour. Zapłaciłam około 14 zł i nie spodziewałam się nic nowego, a jednak :)

Olejek ma bogaty skład, jest lekki (łączę go z olejkiem rycynowym) i wystarcza na długo. Doskonale nawilża włosy, łatwo go spłukać i przy tym ładnie pachnie.

Jedyny minus to dostępność. Znalazłam go przypadkowo, w innych sklepach nie widziałam tego produktu.

Używam tego produktu od: trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

doskonały olej do włosów i OCM

Ten olejek to jedno z kosmetycznych odkryć tego roku.
Nie jest drogi jak na mieszankę naturalną z przewagą oleju arganowego. Poza tym doskonale nawilża i odżywia moje włosy. Regeneruje i chyba hamuje wypadanie bo leci ich mniej odkąd nakładam olej na noc.
Jest wściekle wydajny, jedna pompka wystarcza na wtarcie i daje efekty.
Użyłam go także jako mieszaniny olejowej do mycia twarzy i też się sprawdził bardzo dobrze. Kropelka rozpuściła cały makijaż, włącznie z zaschniętym tuszem i eyelinerem. Nie podrażnił, nie wysypało mnie po nim.
To jest moim zdaniem bardzo dobry kosmetyk,. w świetnej cenie- kupiłam za 21,50 na portalu aukcyjnym.
Minus mały to dostępność.
Nie ma go nigdzie stacjonarnie w moim mieście i drugą wersję Silk muszę znowu zamawiać wysyłkowo.
Moim zdaniem olej rewitalizuje włosy suche, rozjaśniane i puszące się.
Nadaje się do nakładania na sucho, w końcówki, ale trzeba stosować rozsądnie.
Zapach nie podoba mi się jakoś specjalnie, ale nie jest ostry i można znieść.
Polecam osobom, które chcą wypróbować olejowanie, ale nie mają czasu aby bawić się w domowe czary-mary.
Spróbuję go użyć też na mokro zamiast oliwki do ciała i jak przetestuję to dam znać jak się spisał.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 butelki

włosy go kochają

Ostatnimi czasy bardzo przykładam się do pielęgnacji wlosów. Moje włosy byly poddane dekoloryzacji i rozjasnieniu dlatego staram się o nie dbać bardziej niż przed tymi zabiegami.

Mam włosy długie, normalne w sensie takim, że nie są suche bo nigdy nie mam problemów z ich rozczesaniem nawet jak są mokre lub poprostu umyte i niepotraktowane odżywką.

Po recenzowany olej sięgnęłam dlatego, że miałam już wcierkę do skóry głowy tej firmy, która mnie wprost zachwyciła (mnóstwo baby hair).
Przetestowałam już bardzo dużo olei i mogę napisać, że moje włosy kochają olej z kielków pszenicy, lniany i macadamia. Totalnie nie sluży im olej kokosowy (mam po nim siano i naelektryzowane wlosy).

Olej od Ecolab jest zamknięty w butelce z pompką co bardzo ułatwia jego użytkowanie. Butelka pozostaje czysta, nie brudzimy łazienki. Pompka działa sprawnie, dozuje odpowiednią ilość olejku.

Olej jest bardzo lekki, oczywiście jest tłustawy ale z pewnością można go uznać za płynny, delikatny olej. Dzieki swojej formule olej jest łatwozmywalny - zmywa się już za pierwszym myciem delikatnym szamponem.

Olej jest mieszanką olejków z dodatkami. W (bardzo ładnym) składzie znajdziemy:

Argan oil, -olej arganowy
Organic Olive Oil, -olej z oliwek
Caprylic /Capric Triglycerides, -tłusty emolient (zmiękcza i wygładza włosy)
Organic Prunus Amygdalus Oil, -olej z migdałów
Organic Triticum Vulgare Oil,- olej z kiełków pszenicy
Tocopheryl Acetate, -wit e
Collagen,- kolagen
Milk Peptide- hmmm i ciekawostka- źródło protein?

Olej stosuję kilka razy w tygodniu, w niewielkiej ilości (myję wlosy codziennie).
Wlosy po jego użyciu są:
-nawilżone,
-gładkie,
-lśniace,
-odżywione,
-puszyste,
-spreżyste,
-bardzo dobrze sie układaja
ogólnie wyglądają jak z reklamy!

Olej oceniam na równi z olejem macadamia i z kielków pszenicy, które są moimi ulubionymi olejami do włosów. Tutaj w składzie jest olej z migdałów i pszenicy- spodziewałam się, ze moje włosy polubią ten kosmetyk.

Jedyny minus jaki dostrzegam (ale nie odejmuję za to gwaizdki) to zapach- mi nie przypadł do gustu ale nie obniżam oceny poniewaz jest to naturalna, ziołowa woń a nie sztuczne perfumy.
Najważniejsze, że działanie produktu jest długofalowe a moje włosy z tygodnia na tydzień są w coraz lepszej kondycji i lada dzień będą prezentować się tak jak przed dekoloryzacją.
Polecam!

Używam tego produktu od: chyba ponad dwa mce
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 op