Yves Rocher, Couleurs Nature, Vernis Couleur Végétale (Lakier do paznokci)

Yves Rocher, Couleurs Nature, Vernis Couleur Végétale (Lakier do paznokci)

Yves rocher lakier do paznokci Couleurs Nature został wyposażony w innowacyjny pędzelek w kształcie wachlarza, który idealnie dopasowuje się do kształtu paznokcia. Delikatna formuła, wolna od ftalanów, formaldehydu, kamfory lub nanomateriałów została wzbogacona w żywicę Elemi aby nadać efekt nabłyszczenia.
Sposób użycia: Dla uzyskania najlepszego efektu, makijaż paznokci zacznij od użycia wzmacniającej lub wygładzającej bazy do paznokci. Następnie nałóż lakier za pomocą pędzelka, zaczynając od podstawy paznokcia, kierując się ku zewnątrz. Już jedna warstwa lakieru daje efekt intensywnego koloru. Jeśli chcesz go pogłębić, nałóż drugą warstwę. Dla wzmocnienia efektu nabłyszczającego użyj lakieru top coat nabłyszczającego lub lakieru top coat efekt żelu.

Bardzo ciekawy lakier

Marka Yves Rocher ma bardzo ciekawy dobór kolorów w swojej gamie. Kolory ładnie wyglądają na paznokciach ale przede wszystkim trzeba pomalować płytkę dwa razy aby lakier był bardziej widoczny, ponadto jest gesty i przy nieodpowiednim nałożeniu zbyt grubej warstwy szybko się rozmazuje.
Lakier utrzymuje się na paznokciach około 72 godziny a potem zaczyna się ścierać albo odpryskiwać. Dla lepszego efektu wykańczam go lakierem Seche.
W ofercie dostępne lakiery perłowe i matowe.

3/5

Wybrałam kolor soczysta czerwień, piękny. Wszystko było by idealnie gdyby nie to, że przy nałożeniu jednej warstwy, paznokcie "prześwitują", nie daje takiego krycia jakie oczekuje. Dlatego nakładam po 2 lub 3 warstwy i wtedy jest dobrze.

Znam lepsze

Lakier kupiłam z ciekawości bo i tak jestem stała klientką w Yves Rocher i muszę przyznać że się zawiodłam. Wybrałam czerwono pomarańczowy lakier i niestety zupełnie nie spełnił moich oczekiwań. Jest bardzo, bardzo rzadki więc trudno maluje się nim paznokcie, rozlewa się. Lakier potrzebuje 3 jak nie 4 warstw do naprawdę satysfakcjonującego krycia. Bardzo długo schnie i krótko się trzyma.

Klasyczna Czerwień Dobrej Jakości : - )

Lakier otrzymałam w prezencie i postanowiłam od razu przetestować.
Dobrze się nakłada - duży plus za pędzelek, szybko schnie i wystarczyła mi jedna warstwa koloru, którą nałożyłam na bazę do paznokci cienkich Nail Tek i całość utrzymuje się około 5-6 dni. Kolor jest wyrazisty, ładny połysk.
Uważam, że jest to dobry lakier w rozsądnej cenie. : - )
*Dodałam zdjęcie czerwieni na paznokciach do galerii.

Najlepsze

Posiadam 3 różne kolory i z każdego jestem bardzo zadowolona! Lakier kryje już przy pierwszej warstwie, nie pozostawia smug, ma idealną, płynną konsystencję i nasycony kolor. Bez topu niestety szybko się ściera, ale z odpowiednim pokryciem u mnie wytrzymuje nienaruszony nawet tydzień!

bardzo fajny

Mam kolor miętowy - pięknie wygląda na paznokciach, zwłaszcza latem. Wygląda raczej na zielony niż typowo miętowy. Ma bardzo dobrą jakość. Długo utrzymuje się na paznokciach. Nie przebarwia moich skórek. Dobrze się zmywa.

Błyszczący, kryjący, piękne kolory

Kupiłam lakiery w 4 kolorach: magnolia, irys, cherry i rose dhalia. Mi najbardziej po pomalowaniu podoba się irys i rose dhalia No ale to kwestia gustu i nastroju. Jedna w miarę gruba warstwa starczyła by pokryć idealnie. Nie musiałam kłaść kolejnej warstwy. Lakier szybko schnie. Największa zaleta kolory intensywne i błyszczące. Pierwszy raz kupiłam na próbę lakiery YR nie spodziewałam się szału a jestem pozytywnie zaskoczona. Mam setki lakierów, kupuje nałogowo z wszystkich przedziałów cenowych i jestem bardzo zadowolona cena dość niska, przyzwoita.

ok

Lakier ma wygodny pędzelek i małą pojemność ( akurat dla mnie jest to na plus, szybciej się skończy i będę mogła kupić sobie inny). Dobrze kryje ale nie każdy odcień (zawsze nakładam dwie warstwy), nie smuży i na tym koniec jego zalet. Odcień magnolia niestety prześwituje mimo dwóch warstw. Trzyma się dwa dni... każdy z trzech kolorów, które mam a mam jeszcze: Menthe i Gris Armoise.

Rewelacja

Kolory piękne i duży wybór. Jedna warstwa wystarczy na pokrycie paznokcia. Pędzelek szeroki bardzo wygodny. Cena na minus bardzo wysoka za 5 ml. Szybko wysycha na paznokciu bez smug. Konsystencja nie zmieniła się na gorsze jak dotąd. Ogólnie polecam. Mam 4 kolory z tej serii.

Jestem na tak!

Zbliżał się koniec miesiąca więc postanowiłam wykorzystać moja ulotkę,dzięki czemu stałam się posiadaczką pięknego letniego koloru od Yvesrocher Numer 55 o nazwie hibiscus Rouge Lakier posiada gęsta konsystencję i wystarczy tylko jedna warstwa,aby płytka paznokcia była pomalowana.Dodatkowym atutem jest pędzelek w kształcie wachlarza który idealnie pozwala nam rozprowadzić lakier po paznokciu. Muszę również dodać,że lakier bardzo szybko schnie około 2 minut i możemy cieszyć się świetnym manicure! Koszt to około 17 zł ja dostałam go za darmo zachęcam was dziewczyny do posiadania karty Yves Rocher!!

Oczekiwałam troszkę więcej

Mam kolor pistacjowy. Lakier sam w sobie jest całkiem obiecujący, ale jak za cenę 15zł, to oczekiwałam troszkę więcej.
+ ładne kolory i duży wybór kolorystyczny
+ dwie warstwy zapewniają krycie
+ szybkie schnięcie

-jakość w stosunku do ceny
-bardzo szybko mi się rozwarstwił w opakowaniu

Piękna gama kolorystyczna

Plusy:
+ świetne krycie, nawet po pierwszej warstwie nie ma prześwitów,
+ fantastyczna gama kolorystyczna,
+ trwałe,
+ ekstra gruby pędzelek którym łatwo się maluje,
+ w miarę przystępna cena jak na YR
Minusy:
- ciemne kolory odbarwiają płytkę paznokcia i koniecznie trzeba robić "podkład"