Yves Rocher, Couleurs Nature, Vernis Couleur Végétale (Lakier do paznokci)

Yves Rocher, Couleurs Nature, Vernis Couleur Végétale (Lakier do paznokci)

Yves rocher lakier do paznokci Couleurs Nature został wyposażony w innowacyjny pędzelek w kształcie wachlarza, który idealnie dopasowuje się do kształtu paznokcia. Delikatna formuła, wolna od ftalanów, formaldehydu, kamfory lub nanomateriałów została wzbogacona w żywicę Elemi aby nadać efekt nabłyszczenia.
Sposób użycia: Dla uzyskania najlepszego efektu, makijaż paznokci zacznij od użycia wzmacniającej lub wygładzającej bazy do paznokci. Następnie nałóż lakier za pomocą pędzelka, zaczynając od podstawy paznokcia, kierując się ku zewnątrz. Już jedna warstwa lakieru daje efekt intensywnego koloru. Jeśli chcesz go pogłębić, nałóż drugą warstwę. Dla wzmocnienia efektu nabłyszczającego użyj lakieru top coat nabłyszczającego lub lakieru top coat efekt żelu.

Jasnoniebieski

Potrzeba dwóch warstw, by pokryć paznokieć zupełnie. Już jedna warstwa jest mocna, a przy dwóch uzyskujemy piękne całkowite krycie.

Mam jasnoniebieski, dość wakacyjny i wpadający minimalnie w turkusowy.

Trzyma się dwa dni bez lakieru utwardzającego.

bogata gama kolorystyczna i mała pojemność lakieru

Lakierów do paznokci YR używam tylko na stopy. Na dłoniach noszę hybrydy.
Gama kolorystyczna tych lakierów jest na tyle bogata, że posiadam 4kolory. Kupuję je też dla mojej babci. Pędzelek jest całkiem w porzadku-łatwo się nim maluje paznokcie. Pojemność tego lakieru dla mnie działa na korzyść, ponieważ lubię często zmieniać kolory lakierów a mając lakiery np Sally Hansen o poj prawie 15ml(mam 3takie lakiery) niestety nie jestem w stanie ich zużyć. Zmieniam kolory lakierów na stopach raz na tydzień. Trwałość-tydzień spokojnie wytrzymują(oprócz dużego palca)
Cena tego lakieru jest dość wysoka, ale korzystam z okazji czyli prezentów dołączonych do ulotek i wtedy jest ok. No i często w tych ulotkach jest rabat 40% i 50%
W porównaniu np do lakierów Collistara, które także lubię z tych samych względów co YR to jednak Collistar ma wyższe ceny(ale ma też kolory, których YR niestety nie ma, nad czym ubolewam)
1warstwa lakieru wystarcza na pokrycie paznokci. Lakier nie robi smug.
Posiadam kolory:
-34 Iris
-105 Pivoine Nacre
-Pivoine(zmazał się numer)
-106 Cerise Nacree(piękny odcień czerwony)

Super lakier

Rzadko kupuję "zwykłe" lakiery do paznokci, gdyż zasadniczo używam lakiery hybrydowe. Jednak w sezonie letnim dobrze jest ogarnąć również paznokcie u stóp, a te wolę malować właśnie zwykłymi lakierami. Przed zakupem lakierów z Yves Rocher poczytałam opinie na wizażu i w zasadzie nie zawiodłam się. Już jedna warstwa wystarczy by silnie pokryć paznokcie lakierem. Pędzelek jest mega wygodny, lakier nie ścieka, można nim nabrać wystarczającą ilość. Nie wiem jeszcze jak z trwałością, ale pierwsze malowanie mile mnie zaskoczyło. Kolor aksamitny róż jest piękny,

Uwielbiam je wszystkie

Lakiery z Yves Rocher należą do moich ulubionych cały czas powiększam swoją kolekcję. Można wybierać z naprawdę dużej gamy kolorystycznej. Bardzo dobrze się maluje paznokcie, lakier wytrzymuje około tygodnia na paznokciach. Poza tym przepięknie wygląda każdy kolor na paznokciach.

piękne kolory

Lakier okazał się na prawdę dobry. Mamy wybór spośród wielu pięknych kolorów o dużej intensywności.
Wygodna buteleczka i pędzel ułatwiają aplikację, a sam lakier jest trwały, nie odpryskuje i nie odbarwia płytki.

polecam!

Jedne z najtrwalszych lakierów jakie stosowałam(!).
Bardzo ładne, mocno wysycone kolory, szkoda, że dość niewielka paleta barw.
Świetny szeroki i gruby pędzel, łatwy w użyciu.

Najlepsze

W prezencie do zamówienia otrzymałam lakier w kolorze makowa czerwień. Jest idealny, ma świetny pędzelek, bardzo długo nie odpryskuje i nie pozostawia bąbelków powietrza na płytce. I najważniejsze - nie odbarwia paznokci.

Super lakier

Mam bardzo słabe, rozdwajające się paznokcie, na których prawie żaden lakier nie trzyma się dobrze. W momencie gdy ścinam je do zera i gdy lakier utrzymuje się na nich kilka dni ( około 3 bez odprysków). Ten lakier tak właśnie się na nich utrzymuje. Dodatkowo jest bardzo duży wybór ładnych kolorów i nawet przy tych ciemnych wystarczy jedna warstwa, aby pokryć nim płytkę paznokcia. Ma bardzo wygodny do aplikacji, szeroki pędzelek, którym precyzyjnie rozprowadza się produkt. Efekt jaki daje to błyszczący lakier bez zacieków. Bardzo lubię te lakiery.

Bardzo ciekawy lakier

Marka Yves Rocher ma bardzo ciekawy dobór kolorów w swojej gamie. Kolory ładnie wyglądają na paznokciach ale przede wszystkim trzeba pomalować płytkę dwa razy aby lakier był bardziej widoczny, ponadto jest gesty i przy nieodpowiednim nałożeniu zbyt grubej warstwy szybko się rozmazuje.
Lakier utrzymuje się na paznokciach około 72 godziny a potem zaczyna się ścierać albo odpryskiwać. Dla lepszego efektu wykańczam go lakierem Seche.
W ofercie dostępne lakiery perłowe i matowe.

3/5

Wybrałam kolor soczysta czerwień, piękny. Wszystko było by idealnie gdyby nie to, że przy nałożeniu jednej warstwy, paznokcie "prześwitują", nie daje takiego krycia jakie oczekuje. Dlatego nakładam po 2 lub 3 warstwy i wtedy jest dobrze.

Znam lepsze

Lakier kupiłam z ciekawości bo i tak jestem stała klientką w Yves Rocher i muszę przyznać że się zawiodłam. Wybrałam czerwono pomarańczowy lakier i niestety zupełnie nie spełnił moich oczekiwań. Jest bardzo, bardzo rzadki więc trudno maluje się nim paznokcie, rozlewa się. Lakier potrzebuje 3 jak nie 4 warstw do naprawdę satysfakcjonującego krycia. Bardzo długo schnie i krótko się trzyma.

Klasyczna Czerwień Dobrej Jakości : - )

Lakier otrzymałam w prezencie i postanowiłam od razu przetestować.
Dobrze się nakłada - duży plus za pędzelek, szybko schnie i wystarczyła mi jedna warstwa koloru, którą nałożyłam na bazę do paznokci cienkich Nail Tek i całość utrzymuje się około 5-6 dni. Kolor jest wyrazisty, ładny połysk.
Uważam, że jest to dobry lakier w rozsądnej cenie. : - )
*Dodałam zdjęcie czerwieni na paznokciach do galerii.