Oriflame, Giordani Gold Essenza EDP

Oriflame, Giordani Gold Essenza EDP

Buteleczkę perfum Giordani Gold Essenza zdobi ornament pokryty prawdziwym, 24-karatowym złotem. Zapach mieniący się urzekającym blaskiem, niczym drogocenne krople płynnego złota. Luksusowa, kwiatowo-drzewna kompozycja dla kobiet doceniających sztuke pieknego zycia.

Kategoria: kwiatowo-drzewna

Nuty zapachowe:
nuta głowy: kalabryjskie cytrusy, bergamotka, cytryna, mandarynka.
nuta serca: kwiat pomarańczy luxury essenza, jaśmin, zielone migdały.
nuta bazy: toskańskie drewno, bursztyn, pizmo.

75% jesień/zima 25% wiosna/lato

Jest ok

Kupiłam na promocji jednak nie kupię ponownie. Zapach ładny , dla mnie zbyt intensywny. Góruje kwiat pomarańczy,dość długo się utrzymuje na skórze .
Niestety ale wywołuje (u mnie ) podrażnienia skóry , staje się czerwona i piekąca

Bardzo piękny zapach, jednak uważam że nie nadają się dla każdej kobiety. Według mnie idealnie pasują dla kobiet lubiących spokój i harmonię, dla kobiet ktore wiedzą czego chcą a jednocześnie nie boją się marzyć.
W tych perfumach, jest wyczuwalna deliktana słodka nuta, którą przecina zapach bursztynu.
Dla mnie po prostu idealny, chociaż chwilami czuję się na niego trochę za młoda.
I przede wszystkim są naprawdę trwałe, ale to pewnie zasługa tego, że są to prawdziwe perfumy a nie woda perfumowana, wart zdecydowanie swojej ceny.

Piękny zapach

Bardzo ładny zapach dla eleganckiej pani. zapach bardziej na wieczór. Zamknięty w ślicznej szklanej buteleczce.Przystępna cena i ogólnodostępnosc perfum Soraya że są jeszcze bardziej atrakcyjne.

Perfumy, nie woda perfumowana

Jedyne perfumy, a nie woda perfumowana w kolekcji Oriflame. Zapach intensywny, długotrwały, lekko duszący. Bardzo kobiecy, kwiatowy, słodki. Na pierwszy plan wysuwają się nuty piżma, frezji, bergamotki. Dla odważnych pań lubiących klasyki w estetycznych opakowaniach :)

Do prawdy świetny

Idealny zapach na gorące dni.
Najbardziej czuję w nim kwiat pomarańczy i ogólnie nie lubię jej w perfumach, ale w Giordani Gold Essenza bardo mi się podoba.
Jest on bardzo luksusowy, nie jest za ciężki ani za lekki, wszystko jest idealnie wyważone, świetnie się w nim czuję, nie dusi a go czuć.
Trwałość jest świetna, jak na Oriflame; na mnie 8 godzin.
Dałam za niego 50 złotych, od znajomej konsultantki i nie żałuję, cena regularna to 140 złotych; lepiej polować na przeceny, bo po co przepłacać jak można dać mniej.
Flakon jest prześliczny, pięknie prezentuje się na toaletce, jednak to pewnie wykonanie zakrętki i buteleczki podwyższa cenę.
Mam go od roku i używam tylko wiosną i latem bo właśnie na upalne dni został on stworzony, na zimę jest za lekki.

Piękny zapach

Piękny zapach ale dosyć szybko się ulatnia,Biorąc pod uwagę fakt,iż są to perfumy powinien być zdecydowanie bardziej trwaly,Na pewno jednak jeszcze kiedyś do nich wrócę

Jeśli lubisz zapachy słodkie, z lekkim pazurkiem i dosyć trwałe to ten zapach powinien przypaść Ci do gustu. Ma ciekawy flakonik. Uważam jednak, że kosztuje zbyt dużo, ponieważ można znaleźć dużo perfum o podobnej trwałości za dużo mniejsze pieniądze.

Nieskonczenie zmyslowy

Flakon obok , ktorego nie da sie przejsc obojetnie. Wykonany z grubego szkla. Zamkniecie wykonane z prawdziwego 24-karatowego złota. (Ciekawe czy gdyby byla to zwykla zatyczka obnizylaby cene perfum..zapewne tak. Moim zdaniem troche bez sensu zawyzac cene zeby opakowanie bylo bogatsze ,to chodzi o zapach i jego przystepnosc. Wiadomo flakon ma przyciagnac uwage, ale czy ktos patrzac na nie jest w stanie ocenic czy to zloto jest prawdziwe a po zuzyciu co ?zostawic na pamiatke bo szkoda wyrzucic ? Bez sensu. Tak czy siak jest luksusowy.
Przechodzac do zapachu jest to kategoria kwiatowo-drzewna. Składa się m.in. z następujących nut : cytryna, mandarynka, kwiat pomarańczy, jaśmin i toskańskie drewno.Mysle ,ze jest to zapach idealny na dlugie jesienne wieczory. Majac go na sobie czuje sie jakos bardziej luksusowo. Dodaje mi pewnosci sobie. Mysle ,ze zadowoli najbardziej wymagajace i wytworne kobiety.
Jak najbardziej trwaly.

moje ulubione

Perfumy z którymi się nie rozstaje. Wiele osób pyta mnie jakich perfum używam, są niezwykle trwałe, a przy tym nieduszące. Piękny zapach. Posiadają elegancki flakonik, który pięknie prezentuje się na toaletce.

Mój ukochany zapach

Perfumy zamknięte w eleganckim, solidnym flakonie. Zapach urzekający, otulający,dla mnie zmysłowy. Mam wrażenie, że zmienia się cały czas. Gdy otwieram szafę, wyczuwam jeszcze dłuuugo zapach GG essenza na ubraniach. Kocham te perfumy i czuję się w nich bardzo wyjątkowo.

Wykorzystała: kilka próbek

wtórny herbaciak

Perfumy te są trochę herbaciane. Pachną jak herbata z miodem i cytryną, słodko. Też próbują te perfumy być luksusowe ale nie są. Są dość wtórne gdzieś tam przypominają mi So Elixir YR.
Jak dla osób rozpoczynających przygodę z zapachami to są okej, ale jak już ktoś poznał i powąchał trochę, ma wymagania, to raczej wg. mnie nie zadowolą go te perfumy.

Wykorzystała: kilka próbek

Bardzo dobry!

Bardzo ładny, kobiecy zapach... Jestem w szoku, że Oriflame ma taki perfum. Zakochałam się w nim od czasu, gdy koleżanka w pracy nosiłą go na sobie. Byłam zdumiona jego trwałością. Długo utrzymuje się na skórze i nie jest duszący. Do tego flakonik jest cudowny!
Ja jestem jak najbardziej w szoku :)