Oriflame, Giordani Gold Essenza EDP

Oriflame, Giordani Gold Essenza EDP

Buteleczkę perfum Giordani Gold Essenza zdobi ornament pokryty prawdziwym, 24-karatowym złotem. Zapach mieniący się urzekającym blaskiem, niczym drogocenne krople płynnego złota. Luksusowa, kwiatowo-drzewna kompozycja dla kobiet doceniających sztuke pieknego zycia.

Kategoria: kwiatowo-drzewna

Nuty zapachowe:
nuta głowy: kalabryjskie cytrusy, bergamotka, cytryna, mandarynka.
nuta serca: kwiat pomarańczy luxury essenza, jaśmin, zielone migdały.
nuta bazy: toskańskie drewno, bursztyn, pizmo.

80% jesień/zima 20% wiosna/lato

Nieskonczenie zmyslowy

Flakon obok , ktorego nie da sie przejsc obojetnie. Wykonany z grubego szkla. Zamkniecie wykonane z prawdziwego 24-karatowego złota. (Ciekawe czy gdyby byla to zwykla zatyczka obnizylaby cene perfum..zapewne tak. Moim zdaniem troche bez sensu zawyzac cene zeby opakowanie bylo bogatsze ,to chodzi o zapach i jego przystepnosc. Wiadomo flakon ma przyciagnac uwage, ale czy ktos patrzac na nie jest w stanie ocenic czy to zloto jest prawdziwe a po zuzyciu co ?zostawic na pamiatke bo szkoda wyrzucic ? Bez sensu. Tak czy siak jest luksusowy.
Przechodzac do zapachu jest to kategoria kwiatowo-drzewna. Składa się m.in. z następujących nut : cytryna, mandarynka, kwiat pomarańczy, jaśmin i toskańskie drewno.Mysle ,ze jest to zapach idealny na dlugie jesienne wieczory. Majac go na sobie czuje sie jakos bardziej luksusowo. Dodaje mi pewnosci sobie. Mysle ,ze zadowoli najbardziej wymagajace i wytworne kobiety.
Jak najbardziej trwaly.

moje ulubione

Perfumy z którymi się nie rozstaje. Wiele osób pyta mnie jakich perfum używam, są niezwykle trwałe, a przy tym nieduszące. Piękny zapach. Posiadają elegancki flakonik, który pięknie prezentuje się na toaletce.

Mój ukochany zapach

Perfumy zamknięte w eleganckim, solidnym flakonie. Zapach urzekający, otulający,dla mnie zmysłowy. Mam wrażenie, że zmienia się cały czas. Gdy otwieram szafę, wyczuwam jeszcze dłuuugo zapach GG essenza na ubraniach. Kocham te perfumy i czuję się w nich bardzo wyjątkowo.

wtórny herbaciak

Perfumy te są trochę herbaciane. Pachną jak herbata z miodem i cytryną, słodko. Też próbują te perfumy być luksusowe ale nie są. Są dość wtórne gdzieś tam przypominają mi So Elixir YR.
Jak dla osób rozpoczynających przygodę z zapachami to są okej, ale jak już ktoś poznał i powąchał trochę, ma wymagania, to raczej wg. mnie nie zadowolą go te perfumy.

Bardzo dobry!

Bardzo ładny, kobiecy zapach... Jestem w szoku, że Oriflame ma taki perfum. Zakochałam się w nim od czasu, gdy koleżanka w pracy nosiłą go na sobie. Byłam zdumiona jego trwałością. Długo utrzymuje się na skórze i nie jest duszący. Do tego flakonik jest cudowny!
Ja jestem jak najbardziej w szoku :)

Ciekawy zapach

Bardzo fajny zapach w dopracowanym flakonie za niewielkie pieniadze.Nawet z trwaloscia nie jest tak zle.Ja uzywam glownie w domu,po prysznicu zeby czyms pachniec.Kompozycja mi sie podoba,lubie nuty drzewne.Moze nie jest to ekskluzywny perfum z wyzszej polki,ale cos ponad przecietna pachnidel katalogowych wartych wyprobowania.

bomba

Niby ma podobne nuty jak wersja Gold, ale ten jest zdecydowanie bardziej rześki w pierwszych chwilach. Potem pięknie rozwija się i staje się ciepły i otulający. Będzie idealny dla osób lubiących zapachy, które się za nimi ciągną. Zdecydowanie na sezon jesienno zimowy. Mimo, że jestem fanką zapachów owocowo-słodkich ten z przyjemnością noszę właśnie zimowymi wieczorami. Na uwagę zasługuje fakt, że butelka ozdobiona jest prawdziwym złotem, to tłumaczyłoby wysoką cenę produktu. Jest bardzo trwały.

Otulacz na zimę

Zapach jest idealny na zimę. Słodki, ciepły, niezwykle kobiecy, a zarazem delikatny. Czuję w nim dojrzewające w słońcu owoce cytrusów. Przełamuje go woń drewna i piżma, dzięki któremu zapach nie jest orzeźwiający, ale trochę cięższy, orientalny i zmysłowy. Czuję się w nim luksusowo, na pewno spodoba się kobietom lubiącym elegancję i szyk. Ja używam go na dzień i na wieczór, chociaż zwolenniczki lżejszych zapachów pewnie wolałyby używać go jedynie wieczorem. To, na co warto zwrócić uwagę, to piękny i ciężki flakon z grubego szkła ze złotą zakrętką w kształcie kwadratowego klocka. Uważam, że te perfumy pod względem zapachu i wyglądu śmiało mogłyby konkurować z tymi z wyższych półek. Trwałość perfum też jest zadowalająca. Zapach z czasem pięknie rozwija się na skórze i pozostaje na niej ok. 6 godzin. Warto podkreślić, iż jest to woda perfumowana a nie toaletowa jak się często zdarza w firmach typu Avon czy Oriflame. Perfumy są zapakowane w piękny złoty kartonik.
Za 50 ml w cenie regularnej zapłacimy obecnie 159,90 zł. Ja za tę cenę pewnie bym się nie zdecydowała na ich zakup, ale na szczęście w katalogu nr 1 można było kupić perfumy za 59,99 zł jeśli wydało się w poprzednim 39 zł i kupiło jeden produkt w obecnym.

Nie warte swojej ceny

Zapłaciłam za nie ok 100 zł. Zapach na wieczór, orientalny, intensywny, ciężki, mało oryginalny, ale mi się podoba. Niestety trwałość pozostawia wiele do życzenia jak za tą cenę. Używałam nawet na krem o tym samym zapachu, ale nic to nie zmieniało. Psikałam na ubranie - to samo. Żałuję wydanych pieniędzy, bo mogłam dołożyć i kupić coś o wiele trwalszego. Jedynie flakon piękny, ale przecież nie po to kupujemy perfumy, aby patrzeć na flakon.

Powtarzalne, ale ładne

Kiedyś byłam wielką fanką zapachu Giordani Gold, więc zdziwiło mnie to, że Giordani Gold Essenza w ogóle nie ma nic wspólnego ze zwykłym GG, to jest kompletnie inny zapach.

Nie jestem zachwycona, nie chcę tak pachnieć, z prostego powodu: perfumy są tak typowe, nijakie, pachną jak połowa perfum z Avonu, do tej pory mi się wydawało, że te z Oriflamu są generalnie lepsze, ale już nie jestem pewna.

Projekcja żadna, intensywność żadna, trwałość mocno opłakana.

Czuję cytrusy, bergamotkę, kwiat pomarańczy, bursztyn, stokrotki. Zapach jest słoneczny i ciepły, ale nie polecam, istnieje wiele ciekawszych kompozycji.

Wyjątkowy

Wyjątkowy zapach , od pierwszego użycia go kocham mimo ze jest dość nowy to moje 3 opakowane .
Jest intrygujący, mocny , lekko zadziorny , trwałość znakomita parę razy usłyszałam czym tak pięknie pachniesz zostanę długo mu wierna .
jedyny minus to cena dość spora jak za taka pojemność i markę za 100 ml trzeba zapłacić 300 zł to można kupić już bardzo dobrej firmy perfumy

Używam tego produktu od: 2mc
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

intrygujący, ale bezpieczny

Zapach dostałam w prezencie od koleżanki. Jestem generalnie zrażona do zapachów z serii GG, ale skusiłam się na obietnicę pierwszego, prawdziwego, trwałego EDP od Oriflame.

Miałam kiedyś złote GG, po którym zraziłam się na dobre, potem wersję Incontro (piękną!), Miss Giordani (taką sobie), wersję srebrną (cudowną) i w końcu... Essenza.

Opakowanie to pękate, grube szkło, odwrócona gruszka, z wielkim, metalowym, złotym korkiem (wg mnie tandetnym, ale kwestia gustu). Producent twierdzi, że jest to 24k złoto. Pozostawię to bez komentarza.

Sam zapach jest typowo jesienny, początkowo mydlany, ciężko mi go znieść, ale po kwadransie jest już lepiej. Do głosu dochodzi pomarańcza, subtelna i słodka, potem miesza się z piżmem i bursztynem.

Dużym plusem zapachu jest to, że przez cały czas się zmienia i wibruje. Nie ma jednak w sobie żadnego pazura, jest po prostu bezpieczny. Ładny. W zasadzie dla każdej kobiety 30+. Ma w sobie coś charakterystycznego dla serii GG.

Jeśli mam oceniać trwałość, to jest to 6h, czyli tyle, co inne edp.

Na pewno jest to najciekawsza propozycja z tej serii, bezpieczna, ale jednocześnie ciężka do zaszufladkowania. Podąża za nami i poprawia nastrój w jesienno-zimowe dni.

Używam tego produktu od: miesiac