Delia, Zestaw do wykonania manicure hybrydowego

Delia, Zestaw do wykonania manicure hybrydowego

Pojemność 1 szt

Delia Zestaw do wykonania manicure hybrydowego:
- Trwały i profesjonalny
- Niezwykle prosty w użyciu
- Zapewnia mocny połysk
- Utwardza paznokcie
- Nie odpryskuje
- Bezpieczny dla płytki paznokcia
- 4 kolory do wyboru - najmodniejsze w tym sezonie (klasyczna czerwień, pomarańcz, amarant i jasny róż)
Delia Zestaw do manicure hybrydowego składa się z Lakieru Hybrid Gel Color oraz Top Coat Hybrid Gel
Stosowanie:
Krok1. Nałóż lakier Hybrid Gel Color na paznokcie i odczekaj aż wyschnie
Krok 2. Nałóż Top Coat Hybrid Gel i odczekaj 5 minut

Naprawdę dobre!

Z lakierami tej firmy miałam styczność w swoim miejscu pracy-klientki bardzo je lubiły, tak więc systematycznie je zamawiałam, ale...jakoś moją kosmetyczkę ominęły, sama nie wiem dlaczego.
Dotychczas eksperymentowałam ze swoimi paznokciami-żele, manicure hybrydowy, tipsy itp. W końcu, po 4 latach, powiedziałam dość. Moje paznokcie były w opłakanym stanie-uwierzcie, koszmar...teraz, po miesiącu od zdjęcia tipsów jest znacznie lepiej, ale nadal płytka jest słaba, rozdwajająca się i do tego o nierównej powierzchni, tak więc malowanie ich to katorga.
Ale, jako, że nie mogę pozwolić sobie na pokazanie paznokci saute, szukałam jak najmniej inwazyjnej metody malowania ich, a jednocześnie zależało mi na trwałości i estetyce. I udało się, zupełnie przypadkowo-ale dziękuję Opatrzności, że dobrze mnie poprowadziła.
Znalazłam je bowiem w maleńkim, niemal zapomnianym sklepiku niedaleko mojego mieszkania. Gdy tylko je zobaczyłąm, od razu przypomniałam sobie, że przecież moje klientki je uwielbiały, chwaliły, więc...dlaczego by nie?
Zaczynając od aspektów technicznych: cena to istne szaleństwo, 10 zł za takie cudo to aż nieprzyzwoicie tanio, zwłaszcza za taką jakość produktu.
Lakier zamknięty jest w prostej,przezroczystej i estetycznej buteleczce , do tego wyposażony jest w doskonały pędzelek-muszę to napisać, bo jest naprawdę idealny!.Prosty, ale nie jest zbyt gruby (jak np. w lakierach z serii Rich Color z Golden Rose), równo przycięty, idealnie rozprowadza lakier. Sam lakier ma ciekawą konsystencję-wydaje się być rzadki, ale taki nie jest, nie rozlewa się po płytce, a jednocześnie można spokojnie go poprawiać, aby idealnie pomalować płytkę.

Mam kolor 01-piękna karminowa czerwień, mój ulubiony odcień. Już jedna warstwa pięknie kryje, ja zawsze nakładam dwie-niezależnie od koloru. Szybko schnie, błyszczy jak szalony, pogrubia i utwardza płytkę i naprawdę wygląda jak hybryda! W połączeniu z top coatem z tej samej serii wygląda bombowo-połysk, doskonały kolor, ogółem, manicure wykonany tymi lakierami jest niezwykle efektowny, a przede wszystkim trwały-sprzątam bez rękawiczek (wiem, grzech ciężki, ale nie umiem inaczej), do tego mam paznokcie osłabione, a on trzyma się jak zaklęty przez 4-5 dni bez odprysków, po tym czasie jest delikatnie starty na końcówkach, ale i tak jestem pod wrażeniem-jestem pewna, że na zdrowej płytce spokojnie wytrwa tydzień.
Odnośnie top coatu-pędzelek jest taki, jak przy lakierze, opakowanie jest czarne i nieprzezroczyste-minus jest taki, że nie można zobaczyć, ile produktu zostało w środku. Schnie szybko, wzmacnia połysk lakieru-uzyskuję nim efekt tafli, dosłownie!. Dodam jeszcze, że top coat można używać również z lakierami innych firm i również sprawdza się doskonale.
Łatwo się zmywa, używam albo zmywacza z Eveline, albo Cztery Pory Roku-Zmywacz lakieru hybrydowego. Czy barwi płytkę-nie wiem, odkąd zdjęłam tipsy przy każdym manicure stosuję pod lakier Hydrating Base Coat z Sally Hansen.
Duży wybór kolorów, świetna jakość, niska cena, polska marka-to wszystko sprawia, że na pewno kupię więcej kolorów.
Polecam z całego serca, jeśli tylko na nie traficie-kupujcie bez zastanowienia!

Całkiem dobry

Piękna gama kolorystyczna do wyboru,ja wybrałam jak przeważnie zawsze mój ulubiony kolor czerwony. Daje ładne krycie już po jednej warstwie, druga nada głębi koloru. Schnie dość szybko, pędzelek w sam raz, bardzo dobrze się nim maluję, utrzymuje się dość długo. Niska cena .

Bardzo przyzwoite lakiery w rozsadej cenie

Lakiery są dobrze napigmentowane, choć te jaśniejsze potrzebują dwóch warstw. szybko schną na paznokciach, a razem z topem dają efekt pięknych, błyszczących paznokci. Sam top może być używany z innymi lakierami, dzięki czemu wydobywamy i z nich większy blask. I o dziwo od używania owego zestawu poprawił mi się stan i kondycja płytki paznokcia. Nie rozdwaja się tak jak zwykle.

Bardzo dobry

Kupiłam zachęcona ceną rozsądną w stosunku do innych tego typu lakierów. Ładna gama kolorystyczna, lakier szybko schnie aczkolwiek różne kolory mają różny stopień krycia. Ukochany bordowy kryje już przy jednej warstwie, podczas gdy różowe odcienie wymagają dwóch. Lakiery są dobre również z tego względu, że są długotrwałe nawet bez nakładania top coatu. Pędzelek jest w sam raz nie za duży nie za mały a lakiery poprawnie przechowywane bardzo długo utrzymują swoją jakość.

Ulubiony top

Stosuję sam top coat z dowolnymi lakierami.
Zalety:
- wydajny,
- ładnie nabłyszcza- efekt porównywalny z hybrydą ( znajome były przekonane, że zrobiłam sobie paznokcie hybrydowe),
- przedłuża trwałość- u mnie zwykle 7 dni bez odprysków,
- przyspiesza wysychanie lakieru na paznokciach, (nie natrafiłam jeszcze na lakier, który nie współpracuje z tym topem),
- łatwiej zamaskować przy jego użyciu niedoskonałości w malowaniu kolorowym lakierem (smugi, uzupełnianie zadziorków),
- paznokcie są bardziej odporne na urazy mechaniczne,
- nie zmienia koloru nałożonego lakieru,
- daje efekt głębi przy nakładaniu brokatowych lakierów,
- cena,
- eleganckie, estetyczne, poręczne opakowanie,
Minusy:
- dostępność (małe drogerie, mini szafę widziałam w jednym Tesco)
- nie można ocenić ile produktu jeszcze zostało,

Nie the best

Pamiętam to jak dziś, byłam na zakupach w Carrefour i jakoś przy alejkach kosmetycznych stał pojemnik z tymi lakierami. Jako, że kocham lakiery do paznokci postanowiłam zajrzeć i... poszłam do kasy z topem i dwoma kolorami. Nie czekając długo zaczęłam używać i niestety nie zasługuje na nie wiadomo jak wielkie oklaski. Według mnie niestety jest bardzo bardzo średni.

Przechodząc do meritum, dlaczego mam jakieś "ale"? Otóż:
- część kolorów ma wykończenie bardzo mocno kredowo - perłowe
- dość długo schną. Myślałam, że już lakier jest suchy, przejechałam pędzelkiem i niestety poprzednia warstwa się zrolowała i koniec końców zrobiła się dziura bez lakieru i cały paznokieć trzeba było poprawiać
- minimalnie 2 warstwy na paznokieć, przy jasnych kolorach optymalnie będzie 3 co powoduje wysychanie nieskończonością
- top jest dość gęsty i potrafi zmazać cały poprzedni manicure jeżeli ten dokładnie nie wysechł; dodatkowo dość długo schnie
- nie jest to produkt dostępny - widziałam te lakiery tylko w Carrefour

Zalety:
- manicure trzyma się około 4 dni i dość ładnie błyszczy

Dobry

Mam tylko lakier w kolorze 18 Marsala (bez top coat'u). Kupiłam ze względu na piękny kolor. Lakier jest dobrze napigmentowany, już jedna warstwa daje pełne krycie, ja natomiast daję 2 cienkie otrzymując w ten sposób głęboki kolor. Czasami mam trudności z równym pokryciem płytki paznokcia, mam wrażenie że przyczyną jest dość rzadka konsystencja lakieru. Oczekuję, aby wytrwał na paznokciach w dobrym stanie 3-4 dni i tyle daje rade. Po tym czasie zmywam ze względu na odrosty. Na górę kładę top coat z Golden Rose. Na plus niska cena.

Polecam top

Hej,mam top,kupiłam za ok 10 zl i polecam. Lakier szybko wysycha, lepiej sie trzyma. Mialam chyba wszystkie topy dostepne na rynku i ten i golden rose urzywam najczęsciej.

dla mnie super

Mam 4 kolory: pudrowy róż ,szary,wiśniowy i amarantowy.
Lakier trzyma się na paznokciach 5 dni( przy zmywaniu, praniu,sprzątaniu).
Odcienie szary wiśniowy i amarantowy idealnie pokrywą paznokcie , natomiast pudrowy róż zostawia delikatne smugi(chyba że ja coś źle robię).
Lakiery te przy użyciu top coatu maja piękny połysk i są trwałe(jak dla mnie 5 dni to naprawdę sporo).
Zalety:
cena,
piękny połysk,
trwałość.
Wady:
brak

Ilość zużytych opakowań: w trakcie czterech

Uwielbiam

Uwielbiam te lakiery. To znaczy lakier jak lakier, ale top jest fenomenalny. Używam go razem z innymi lakierami do paznokci i jestem zachwycona.
Do tej pory robiłam wszystko, żeby moje paznokcie się nie łamały, ale ciągle któryś z nich musiał zacząć się rozdwajać albo pękać. Nic nie pomagało. Zupełnie nic. Aż w końcu trafiłam na te lakiery i problem z łamiącymi się paznokciami zniknął.

Świetne jest to, że po nałożeniu 2 warstw bezbarwnego lakieru kolor staje się mega trwały. Od czasu do czasu zdarza się, że zaczyna mi odpryskiwać na jednym paznokciu po ok. tygodniu od pomalowania, ale zazwyczaj zmywam wszystko dopiero wtedy, kiedy zaczynają pojawiać się odrosty.
Paznokcie stają się twarde, a dodatkowo po nałożeniu topu lakier bardzo szybko schnie (zajmuje to jakąś minutę).
Trzeba tylko uważać, żeby lakier, który chcemy pomalować topem nie był zbyt mokry, bo wówczas pojawią się na paznokciach maleńkie pęcherzyki powietrza.

Dla mnie to absolutny hit.

Ładny i trwały

Jestem włascicielką koloru szarego, chyba z nowej kolekcji bo wcześniej go nie widziałam. Lakier szybko dość schnie, a warstwa nawierzchniowa faktycznie sprawia że dużo dłużej utrzymuje się na paznokciach, niż standardowy lakier.
Używam go też do innych moich lakierków:)