Max Factor, Lipfinity, Long Lasting Lipstick (Długotrwała pomadka do ust (nowa wersja))

Max Factor wprowadza na rynek pomadkę Lipfinity Long Lasting Lipstick, której intensywny kolor utrzymuje się aż do 8 godzin a usta pozostają miękkie i nawilżone. Formuła Lipfinity Longlasting w 60% składa się z odżywczych olejków i substancji zmiękczających, które w połączeniu z mocno napigementowanymi cząsteczkami tworzą trwałą powłokę na ustach.
Składniki aktywne pomadki do ust Max Factor Lipfinity:
Masło Shea - delikatnie, ale skutecznie nawilża usta.
Skwalen - Posiada właściwości wygładzające, nawilżające, zmiękczające, stabilizuje strukturę lipidów skórnych.
Acytylowana lanolina - tworzy na powierzchni ust warstwę okluzyjną, która zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody (jest to pośrednie działanie nawilżające), przez co kondycjonuje, czyli zmiękcza i wygładza skórę.

mój ideał

Pomadka jest matowa, łatwa w aplikacji, kolory są po prostu piękne :) Jest dobrze napigmentowana i ładnie się wtapia - nie zostawia na ustach warstwy , która przeszkadza. Kolory nadają się do delikatnego podkreślenia ust, bo łatwo się ją dozuje i nie wymaga użycia konturówki. Trwałość jest przeciętna, zapach jest delikatny i neutralny.
Mam dwa kolory, 10 i 20 - delikatne róże. Żałuję, że nazwa jest wyłącznie na naklejce zabezpieczającej, która ląduje w koszu. Opakowanie po czasie wygląda nieciekawie, napisy i kolor się ścierają, ale jakość pomadki jest mimo wszystko rewelacyjna.

Szminka Lipfinity

Bardzo lubię tą szminkę, gdyż jest trwała, przetrwa nawet jedzenie, nie wymaga konturówki, daje matowy efekt, ale ma w sobie drobinki. Niestety, ma okropne opakowanie - po kilku miesiącach użytkowania wygląda jak szminka z bazaru za 5 zł. Nie wysusza ust. W związku z tym, ze nie lubię mocno pomalowanych ust nakładam tylko jedna warstwę szminki. Kupiłam ja na promocji w Rossmanie za 25 zł, i jest warta dokładnie tyle. Czy kupiłabym ją w cenie regularnej? Nie wydaje mi się. Smak szminki jest typowy - szminkowo-pudrowy :)

Lipfinity, Long Lasting Lipstick (długotrwała pomadka do ust)

Kupując pomadkę za ok 40 zł liczyłam na efekt wow. Niestety trochę się rozczarowałam. Trwałość bardzo średnia, po wypiciu lub zjedzeniu posiłku pomadki nie miałam na ustach. Matowe wykończenie też daje dużo do życzenia. Jedynie co zachwyca to kolor, piękna fuksja.

najlepsza jaką miałam

Kupiłam przypadkiem i zupełnie nie żałuję :)
Mam odcień 10 i 60 i pięknie grają z moją jasną skórą. Produkt nakłada się miękko, pozostawia satynowy efekt. Ja ją aplikuję dwukrotnie i dwukrotnie odciskam i efekt utrzymuje się do pierwszego posiłku. Później trzeba poprawiać. Nie stosuję jej codziennie, jednak nie zauważyłam aby wysuszała usta.
Jest dość wydajna, ładnie pachnie, nie waży się w koncikach. Ma eleganckie trwałe opakowanie i nie jest droga.

Stanowczo moja KWC wśród szminek.

Moje ulubione

Genialne szminki! Posiadam trzy odcienie i uważam, że są to jedne z lepszych szminek dostępnych na rynku. Mają piękne kolory, nie wysuszają ust, a do tego długo się utrzymują. Cudeńka! :)

Jedna z ulubionych

Chyba mam dosłownie właśnie te trzy kolory, co widnieją na zdjęciu, haha.
Rok temu kupiłam na jednej z promocji jedną i w szybkim czasie skolekcjonowałam sobie jeszcze dwa kolory. Bardzo spodobała mi się formuła.
Przyjemny, delikatny zapach.
Kremowa formuła, która gładko rozsmarowuje się na ustach.
Świetna pigmentacja - mam dwa dość trudne kolory - jasny róż i fiolet - takie kolory mają tendencje do smug, nierównomiernego krycia - tu o niczym takim nie ma mowy.
Wykończenie satynowe.
Usta są nawilżone, nie ma mowy o przesuszaniu.
Byłam pod wrażeniem wytrzymałości - w końcu to zwykłe, kremowe pomadki, a jednak faktycznie bez problemu potrafią wytrzymać posiłki. Bez przesadnego jedzenia i picia, potrafią przetrwać 6 do 8h. Poprawki są bezproblemowe.
Opakowanie - bardzo eleganckie, w miarę solidne.
Naprawdę nie mogę powiedzieć na nie złego słowa. Nawet cena jak za taką jakoś jest przystępna (zwłaszcza na promocjach;)). Naprawdę polecam.

Evermore sublime 20.

Szminka mnie nieco rozczarowała.
Plusy :
- przede wszystkim zapach - cudny,
- opakowanie - ładne, eleganckie,
- duży wybór kolorów,
Minusy :
- tępe rozprowadzanie na ustach,
- baaardzo wysusza, stan ust po kilku dniach jej używania to istna masakra,
- cena nieadekwatna do jakości, szminki z Avonu za pół ceny Max Factor bardziej mnie zadowalały,
- bardzo nie estetycznie schodzi z ust :/,
Ogólnie żałuję tych 50 zł wydanych na nią, gdyby bardziej pielęgnowała usta moja ocena była by zdecydowanie wyższa. Szkoda, że producenci nadal nie potrafią połączyć w kosmetykach długotrwałości z pielęgnacją - no może tylko w tych wysokopółkowych niektórym się to udaje. Tylko kto będzie wydawał 200 zł co trzy miechy na szminkę :(.

Polubiłyśmy się

Posiadam 2 pomadki z tej serii - 20 Evermore Sublime i 45 So Vivid.
Pierwsze co się rzuca w oczy - opakowanie. Szykowne złote, z przezroczystą nakładką. Jak dla mnie bardzo fajne.
Kupiłam ze względu na odcień, nie wiedziałam nawet, że ich formuła ma przedłużone działanie.
Czy bym to zauważyła sama? Niekoniecznie.
Utrzymuje się na ustach do pierwszego posiłku, potem się rozmazuje i makijaż należy poprawić.
Oczywiście nie oczekuję, żeby trzymała się 8 godzin bez poprawek, a na opis producenta zawsze trzeba brać poprawkę, dlatego jestem zadowolona z jej krycia i trwałości.
Na pochwałę zasługuje też szeroka gama kolorystyczna, z odważnymi, nawet fioletowym, odcieniami.
Na minus to ciemnienie pomadek po pewnym czasie od otwarcia.
Cena też jest wysoka, ale często można spotkać różne promocje.

jest super, ale nie za cene regularna

+ bardzo dobra pigmentacja, wystarczy jedno pociągnięcie
+ utrzymuje się kilka godzin, jak wychodzę na ok. 4 nie biorę jej do torebki, bo wiem że nie będę potrzebowała poprawek
+ piękne opakowanie i zapach
+ wszystkie kolory w gamie są ładne, ja posiadam fioletowy - uważam, że tylko Mac ma równie piękne fiolety!

- jest troszeczkę tempa, ale chyba produkty max factor tak mają , gdyż podkład facefinity 3w1 wyróżnia ta sama cecha (trzeba umieć z nimi pracować)
- cena, według mnie 50zł jak na produkt drogeryjny to stanowczo za dużo (wolę dołożyć do Mac'a i mieć produkt doskonały). Czekam na -49% w rossmannie i wtedy zapewne dokupię z 2 kolorki :)
Aczkolwiek tak jak pisze - obietnice producenta spełnione, produkt dobry, długotrwały. Polecam buszować na promocjach!

Rewelacyjna

Jest to jedna z lepszych szminek jakie posiadam. Przede wszystkim zacznę od pięknego zapachu, którego nie spotkałam nigdzie indziej. Zapach jest delikatny, lekko owocowy ale bardzo subtelny. Szminka ma dobrą konsystencje, łatwo się nakłada, jest kremowa ale nie ,,miękka". Baza kolorów jest dosyć bogata, myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Trzyma się długo, jest trwała, mimo spożywania posiłków nie muszę jej co chwilę poprawiać. Szminka nie wysusza ust i trzyma je w dobrej kondycji, nie zbiera się w kącikach ust i ściera się dosyć równomiernie.
Na pewno zakupię inne kolory!

nie trwała

+ piękny zapach
+nawilżenie
+ekskluzywne opakowanie
+ nie pozostawia grudek
+ nie wysusza

- cena adekwatna tylko dla renomy tej marki
- nie trwała ! pierwszy raz spotykam się z pomadką ,która znika z ust w pół godziny ,nie jedząc nie pijąc ,czysta magia.Co za tym idzie ? Brak wydajności -notoryczne poprawki

Jeśli szukacie pomadki do pielęgnacji głównie to jak najbardziej ,jeśli oczekujecie trwałości to nie do końca ...

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Swietna w kazdym calu.

Kupilam z ciekawosci poniewaz nie bylo mi nigdy dane uzywac pomadek o przedluzonej trwalosci.
Powod jest prozaiczny, moje notorycznie przesuszone i spekane usta zawsze wygladaly komicznie umazane szminka o przedluzonej trwalosci. Przeswitujace suche na wior skorki ktore przypominaly kawalki papieru sciernego wygladajacego zza warstwy farby olejnej.
Zreszta te z Was Kochane, ktore maja ten sam problem co ja, wiedza ze uzywanie trwalych pomadek na wiecznie spierzchniete usta to jak sypanie soli na rane.
Do rzeczy, Kochane.
Pomadka Lipfinity w nowej wersji to jak dla mnie magia. Zakupilam sceptyczna, pelna watpliwosci, ale majac na uwadze kilka silnie nawilzajacych skladnikow, pomyslalam, ze warto dac jej szanse. I to byl rewelacyjny wybor.
Pomadka pomimo obiecanej trwalosci (obietnica jak najbardziej spelniona) wcale nie wysusza i nie tworzy filmu ktory sciaga i tak juz zniszczona skore moich warg. Po aplikacji czuje przyjemne uczucie miekkosci, skora ust zdaje sie byc magicznie elastyczna, gladka. Posiadam kolor rozowy 10 Stay Exclusive (na gornym zdjeciu z prawej strony) i choc jest to dosc lagodny neutralny roz, wyglada swietnie na opalonej twarzy :-)
Pomadka jest dosc dobrze napigmentowana, dwa pociagniecia na gornej i dolnej wardze i jestem gotowa na randke :-)
Poczatkowo moze odrobinke odbic sie na szklance lub policzku tz-ta :-) ale po lekkim docisnieciu chusteczki po aplikacji, usta nie pozostawiaja sladow.
Pomadka nie wymaga czestej reaplikacji, ewentualnie co kilka godzin, zaleznie od dnia, czestotliwosci spozywanych posilkow i wypitych kubeczkow kawy :-)
Z cala odpowiedzialnoscia polecam, zwlaszcza tym z Was Kochane, ktore daly za wygrana w kwestii trwalych a zarazem mocno nawilzajacych pomadek.
Rozwazam nadanie tej pomadce tytulu KWC, bo spelnia swe zadanie, a jej jakosc przewyzsza cene.
Malenki minusik za brak szerokiej palety wyboru odcieni, ale zyje nadzieja ze byc moze Max Factor wlaczy ja do pelnej palety kolorystycznej :-)

Update: Zakupilam 25 Evermore Lush zgaszony ciemny roz i pomadka zrobila furore na przyjeciu weselnym :-)
Wytrzymala obiad, deser i przekaski oraz cala mase napojow i wykonalam tylko jedna reaplikacje :-)

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: Okolo 1/2 uzywane codziennie