RMS Beauty, Living Luminizer (Organiczny rozswietlacz do twarzy)

RMS Beauty, Living Luminizer (Organiczny rozswietlacz do twarzy)

Pojemność 4,82 g

Living luminizer to rozświetlacz, który pozwala uzyskać efekt zmysłowej, połyskującej cery. Living luminizer podkreśla młodzieńczy blask skóry, a jednocześnie nie klei się, nie jest tłusty i nie zawiera brokatowych drobinek. Jeden uniwersalny odcień - przejrzysty, połyskujący i rozświetlający kolor dający transparentne, perłowo-satynowe wykończenie.

w kremie

prawdziwa perła!

Całkiem niedawno postanowiłam przejść na "jasną stronę mocy" i powolutku staram sie wymieniać moje kosmetyki na bardziej naturalne. Idzie mi to dość powoli , nie wyrzucam nic co mam tylko cierpliwie zużywam wszystko do końca.

Ten rozświetlacz zakupiłam po recenzji Megilounge , jako że bardzo podobał mi się efekt na jej twarzy. Znalazłam polski sklep internetowy , który sprzedaje kosmetyki tej firmy, poczekałam na jakąś zniżkę i...jest ! Wreszcie w moich rękach.

Po pierwsze bardzo podoba mi się filozofia całej marki, nie ma w niej żadnych toksycznych składników, nie testują na zwierzętach, opakowanie do recyklingu - wszystko tak jak należy! Poza tym te proste opakowania, malutkie słoiczki - wygladają naprawdę luksusowo.

Podkreślę od razu, że ten rozświetlacz nie przypadnie do gustu każdemu. Kosmetyki z tak dobrym składem zupełnie inaczej zachowują się na skórze. Mam małe doświadczenia z rozświetlaczami, wcześniej miałam ten z wibo - oddałam koleżance:)

Stosuje go razem z podkładem z tej samej firmy, czasem nakładam go również na podkład z mac. Nie polecam potem go przypudrowywać , traci cały swój urok. Mam mieszaną cerę i pudruje tylko strefę T.

Przechodząc do samego rozświetlacza, pozwole sobie przytoczyć słowa Megi, że wygląda niczym zmielona perła. Nie znalazłąm słów , które lepiej opisują ten efekt na mojej skórze. Nakłada się go prosto -palcem, delikatnie rozsmarowując. Nie jest nachalny, nie wygląda jak brokat na twarzy. Wystarczy, że promienie słońca musną nasze policzki a można dostrzec odbijające się od nich światło i "naturalny" blask :) Czasem zdarza mi się zarwać noc, rozświetlacz plus korektor ratują wtedy sytuacje.

Jeśli chodzi o utrzymywanie się ,to spokojnie przez 8 godzin nie musimy spoglądać w lustro.

Zależy mi na naturalnym makijażu. Aby nikt nie mówił " o jaki masz ładny rozświetlacz" tylko" o jaka jesteś dziś rozpromieniona:) Ten produkt okazał się być strzałem w dziesiątke.

Odjęłam 1 gwiazdkę za wysoką cenę oraz dostępność i fakt, że trzeba go zużyc w ciągu 12 miesięcy. Jest bardzo wydajny i nie wiem czy uda mi się to zrobić.

Mieszane uczucia

Miałam spore oczekiwania co do tego produktu. W końcu cena nie jest najniższa. Kupilam za 149 zł.
Na plus zaliczam oczywiście skład.
Także to że daje efekt tafli, o żadnych drobinkach nie ma mowy. Daje typowo mokry efekt.

Teraz minusy. Faktycznie jest bardzo klejący, są też problemy z aplikacją. Aplikacja palcami się nie sprawdza, o odpowiedni pędzel nie jest łatwo. Produkt jest dość zbity, twardy, w dodatku w maleńkim opakowaniu.

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Nie dziekuje- nie kupie

Niestety mnie produkt nie spodobal sie.
Formula jest strasznie klejaca i za malo " cukru w cukrze" ;) za duzo tej mlecznej bazy a za malo pigmentu.
W efekcie mamy poklejone policzki w kolorze tlustej wodnistej mazi :(
Kleja sie do tego wlosy a po paru godzinach wygladamy jakbysmy sie tylko TAM spocily :(
Sklad jest dobry -w koncu to produkt prawie naturalny niestety efekt i ta cena -dyskwalifikuja go w moich oczach.
Zakupilam probke tutaj http://amazingy.com/en/organic-skincare/try-travel-kits/sample-pack.html
zreszta razem z podkladami Kjaer Weis i niestety nic mnie nie zachwycilo
nie polecam

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: probki