Garnier, Intensywna Pielęgnacja, Nawilżające mleczko krem 24H (nowa wersja)

Garnier, Intensywna Pielęgnacja, Nawilżające mleczko krem 24H (nowa wersja)

Garnier Intensywna Pielęgnacja Nawilżające mleczko-krem 24h ma formułę mleczka-kremu wzbogacona w: 5% Hydro-Urea Ten nawilżający składnik aktywny ma zdolność zatrzymywania wody w skórze tak, aby zapewnić jej nawilżenie na optymalnym poziomie i tym samym zapobiegać jej przesuszaniu. Skóra jest długotrwale nawilżona. Rezultat Natychmiast: skóra odzyskuje komfort. Przez 24h: skóra jest optymalnie nawilżona* - by w każdej chwili dnia była gładka, elastyczna i delikatna, jakbyś dopiero użyła mleczka. Po tygodniu stosowania: skóra odzyskuje miękkość i jest optymalnie nawilżona.

Fajny ale nie na codzień

Lubię ten produkt po długich rytuałach kąpielowych, świetnie nadaje się do przesuszonej skory i jako balsam do ciążowego brzuszka, który swędzi. Jednak na codzień pod ubrania niezbyt bo długo pozostaje "tłusty" i lepki. Używam go głównie latem, kiedy skora ma tendencje do przesuszania, a i ubrań jest mniej wiec nie mam tego wrażenia przylepiania się. Jedyny minus koszmarne opakowanie, przy tłustych rękach ciężko nałożyć sobie porcje kosmetyku, butelka jest z bardzo twardego plastiku i zapowietrza się.

Dobre dla suchej skóry

Kosmetyk dobrze nawilża suchą skórę przez cały dzień. Opakowanie jest poręczne ale przy końcu produktu trudno go wydobyć. Ciężko też przecina się opakowanie na pół, a trzeba to zrobić aby nie wyrzucić 1/4 produktu.
Zapach i konsystencja bardzo miłe. Mleczko szybko się wchłania w skórę.
Polecam.

Fajne.

Bardzo dobre mleczko, które dostałam w prezencie. Świetna konsystencja, która dobrze rozprowadza się na skórze. Skóra już po pierwszym użyciu jest nawilzona i miękka w dotyku. Produkt bardzo wydajny. Dodatkowo balsam bardzo ładnie pachnie. Świetny!

Zmiękcza, wygładza i nawilża

Mleczko ma lekki kwiatowy zapach i pudrowe wykończenie na skórze, przez co skóra jest dodatkowo wygładzona i miła w dotyku. 5% mocznika świetnie nawilża. Taka ilość produktu za niską cenę i bardzo dobre działanie to naprawdę okazja.

ulubiony

Zdecydowanie to najlepsze mleczko drogeryjne dla mojej skóry. Domyślam się, że to zawartość mocznika odpowiada za tak długotrwałe nawilżenie, a mocznik jest czymś zbawiennym dla mojej skóry. Jedyny produkt, po którym mogę sobie pozwolić na balsamowanie co kilka dni, ponieważ skóra wciąż jest nawilżona, nie widać żadnych przesuszeń. Poza tym ciało jest elastyczne, przyjemne w dotyku, ma ładny koloryt, słowem - skóra prezentuje się po nim bardzo zdrowo. Mam tendencję do podrażnień i rogowacenia okołomieszkowego na ramionach, tutaj bardzo łagodzi te dolegliwości. Wchłania się naprawdę szybko, nie zostawia lepkiej warstwy. Zapach jest specyficzny dla kremów garniera.

Nie narzekam na opakowania nigdy, natomiast tutaj muszę. Butelka jest dość twarda i śliska - wyciskanie kremu z tej butelki to mordęga.

Dobre nawilżenie

Plusy:
- Dobrze nawilża
- Nadaje się do skóry suchej - łagodzi szorstkość
- Zapach - specyficzny ale uwielbiam go :) nieco mocny, bardziej perfumowany niż typowo pudrowy
- Konsystencja - nie za wodnista, odpowiednio zwarta, wygodnie się wsmarowuje w ciało

Minusy:
- Butelka - lepiej sprawdziłaby się pompka, ciężko wydusić zawartość.

nie dla mnie

do kupna tego produktu zachęciła mnie koleżanka i promocja w naturze. Jednak ten produkt okazał sie kompletnym bublem dla mnie. O ile zapach to kwesta dyskusyjna (mi się kompletnie nie podoba) to czas oczekiwania na wchłonięcie produktu to męczarnia. Niestety skóra też nie jest trwale nawilżona mimo regularnego stosowania produktu. Największą zaletą produktu jest jego wydajność, używam go od poł roku co najmniej 2 razy w tygodniu na całe nogi a mam jeszcze z pół butelki.

Dla przesuszonej? Genialny!

Jak większość kupiłam na promocji. Czemu? Bo szukałam już czegokolwiek, do wypłaty kawałek a skóra sucha tak że aż zaczęła swędzieć, wiadomo zbliżała się zima, co tylko potęgowało poziom wysuszenia mojej skóry. Używam od miesiąca i od może dwóch tygodni moja skóra jest wyraźnie gładsza (nie używam nic oprócz tego balsamu, chyba nawet peelingu nie zrobiłam w tym czasie). Jest moc! Nie wiem jakby zachował się przy skórze normalnej, jednak polecam przy codziennym stosowaniu skóry suchej i przesuszonej jak moja. Używam już kilka tygodni po kąpieli, a butelka zdaje się nie mieć dna ;)

Warto kupić !

Nawilżające mleczko z firmy Garnier zamknięte w opakowaniu charakterystycznym dla firmy, to produkt zdecydowanie godny polecenia. Bardzo wydajny , opakowanie pozwala na łatwą aplikację produktu.

Dobry produkt

Jest to mleczko przeznaczone do szorstkiej, suchej i przesuszonej skóry. Ma działanie głęboko nawilżające i wygładzające. Zapewnia nawilżenie przez całą dobę. Ma bardzo ładny i przyjemny zapach, kremowa konsystencja łatwo rozprowadza się po skórze. Dobrze się wchłania jednak potrzebuje na to trochę czasu. Zaraz po nałożeniu na ciele przez dłuższy czas pozostaje tłusta warstwa, co jest dla mnie sporym minusem. Miałam już różne warianty balsamów marki Garnier i z tego jestem zadowolona najmniej

Dobry produkt.

Balsam dostałam w prezencie. Muszę przyznać że to bardzo dobry balsam. Ma delikatny zapach. Bardzo dobrze nawilża skórę. Jedynym minusem jest opakowanie, które uniemożliwia wydobycie go ze środka choć zuzylam bardzo niewielka ilość tego balsamu.

nawilża ale...

Jeżeli chodzi o nawilżenie to trzeba mu przyznać, że jest bardzo dobry, ale na tym pozytywy się kończą. Jak dla mnie zapach był trochę drażniący, ale na szczęście niezbyt intensywny i nie utrzymywał się zbyt długo na skórze. Niestety wolno mu szło wchłanianie się, a także dosyć się kleił. Trochę się zawiodłam, gdyż oczekiwałam czegoś zdecydowanie lepszego, raczej nie kupię ponownie.