Schwarzkopf Gliss Kur, Oil Nutritive, Szampon do włosów ze skłonnością do rozdwajania

Szampon Gliss Kur Oil Nutritive, z kompleksem z płynną keratyną, do włosów podatnych na rozdwajanie się. Formuła z 8 cennymi olejami upiększającymi oraz keratyną głęboko regeneruje włókna włosów bez obciążania. Do 90% mniej rozdwojonych końców*.

*Przy równoczesnym stosowaniu odżywki Oil Nutritive, w porównaniu do włosów przed pielęgnacją

Da się lubić :)

Szampon jest w dużej bardzo wydajnej butelce, która fajnie się prezentuje. Korzystanie z szamponu jest łatwe , nie jest zbyt gęsty, łatwo wylewa się na rękę.
Bardzo dobrze pieni się na głowie podczas mycia.
Przyjemnie się go stosuje bo ma bardzo ładny zapach.
Dobrze myje włosy, nie obciąża ich i nie wysusza. Nie podrażnia skóry głowy.
Sprawia, że włosy są czyste, pachną ładnie i nie są klapnięte. Włosy są miękkie gładkie i zadbane.

cieszy oko i nos

Szampon kupiła, bo moje rozjaśniane wlosy są suche na końcach, lecz dosyć szybko ptzretłuszczają się u nasady. Z tego powodu nie używam go każdorazowo, lecz co drugie mycie. Ladnie się pieni, dobrze spłukuje, po jego zastosowaniu mogę nałożyć lżejśzą odzywkę, bo szampon też odzywia suche włosy. W butelce wygląda pięknie, zapach jest typowy dla "olejkowych" produktów. Cena, zwłaszcza w promocji - niska.

nie..

Wysusza włosy, plącze je. Zapach szamponu jest dla mnie całkiem przyjemny, chociaż trochę trąci chemią. Jedyne co podoba mi się w tym szamponie to opakowanie. No i na moje nieszczęście szampon jest bardzo wydajny. Przez to, że przesusza włosy zmniejszył przetłuszczanie przy skalpie.

Obłędny zapach

Jestem bardzo zadowolona. W ogóle uwielbiam szampony od marki Gliss kur. Nie przesusza i nie łuszczy się skóra głowy. Włosy są wzmocnione, nawilżone i pełne blasku. Mam skłonność do rozdwajania się końcówek i wraz z odżywką, szampon stanowi świetny duet w przeciwstawieniu się procesowi złamań struktury włosa. Zapach na prawdę obłędny. Co do ceny. Kupiłam opakowanie w promocyjnej cenie, poniżej kwoty 10 zł. Polecam

Bardzo dobry!

Szampon ładnie się prezentuje. Ma dużą butelkę oraz jest bardzo wydajny. Dobrze się pieni a co najważniejsze zauważyłam poprawę moich rozdwojonych końcówek. Zapach ma przyjemny.

SUPER

Świetny szampon firmy Gliss Kur. Używam produktów tej marki bardzo często i tym razem również się nie zawiodłam. Szampon dobrze nawilża włosy, są bardziej błyszczące, sprężyste, wyglądają na zdrowe i mocne. Ładnie pachnie i jest bardzo wydajny. Ja jestem bardzo zadowolona, ponieważ jest lepszy od wielu dużo droższych szaponów . POLECAM

nie będąc bezpośrednią beneficjentką...

zacznę od tego, że użyłam raz, ale kończy mi się już pierwsze opakowanie
z kosmetykiem do włosów jest tak, że nawet jak jest skierowany do konkretnej grupy osób to komuś może nie pasować (tak jak i inne)
może zaraz dostanie mi się za to, że używam to na mojej małej córce a dla dzieci są inne kosmetyki, ale mam to gdzieś
z racji tego, że Jula ma bardzo długie włosy- wpół pupy, są one gęste i grube, jak tylko robi się ciepło to myjemy co 2 dni, ponadto mają tendencję do plątania się
dlaczego ten szampon?
bo fajnie pachnie, bo włosy fajnie pachną, pieni się w sam raz, jest wg mnie idealny do włosów długich i gęstych, włosy są gładkie i przyjemne w dotyku po wysuszeniu, nie plączą się tak bardzo, super efekty w przypadku korzystania z innymi produktami z tej serii

Może być

Bardzo fajny szampon - dobrze się pieni, włosy po nim stają się błyszczące, miłe w dotyku, łatwe do rozczesania, ale niestety moje włosy po tym szamponie szybciej się przetłuszczają. Ogólnie szampon byłby dla mnie bardzo dobry gdyby nie ta skłonność do przetłuszczania :(

Dobry

Dość często sięgam po szampony tej firmy i niemal zawsze jestem zadowolona ,szampon ma ładne opakowanie ,idealną konsystencje i pięknie pachnie .Włosy po umyciu nabierają objętości ale się nie puszą ,są lśniące i miękkie w dotyku.Szampon nie powoduje łupieżu a włosy mniej się przetłuszczają .Jest wydajny i dobrze dostępny.

Po raz kolejny Gliss Kur wymiata ;)

Gliss Kur - Oil Nutritive - szampon do włosów z płynną keratyną.
przeznaczony do włosów długich, z rozdwajającymi się końcami.
Czyli- szampon stworzony wprost dla mnie.
Złota, no - iście królewska buteleczka, bardzo poręczna, zgrabna - kształty "standardowe" dla marki Gliss Kur.
W środku perfumowany, gęsty, ale też nie za bardzo szampon o kremowej konsystencji.
Zapach - idealnie dopasowany do złota - przyjemny, perfumowany, dla mnie idealny, ciężki do określenia- trzeba poczuć własnym nosem.
Łatwo się go rozprowadza na włosach, tworzy lekką pianę, szybko sę spłukuje i nie obciąża kosmyków.
ODCZUCIA PO UŻYCIU TEGO SPECYFIKU?
Szampon nawilża włosy, sprawia, że są bardzo błyszczące i delikatne w dotyku.
Poza tym pozostawia na włosach ładny, delikatny zapach, który zostaje z nami dłuższy czas.
Ułatwia on także rozczesywanie włosów i lepsze układanie ich.
Dobrze odświeża, myje - nie mam zarzutów żadnych- zupełnie.
Lubię stosować od czasu do czasu szampony z linii Glis Kur, ponieważ regenerują moje włosy idealnie.
Ten szampon jest świetny- warto wypróbować, bo w promocji można kupić go dosłownie za grosze.

Fajny

Sam szampon cudów nie zdziała jeśli chodzi o regeneracje włosów ale włosy po umyciu są miękkie i miłe w dotyku. Nie ma problemu z ich rozczesywaniem. Przyjemnie pachnie.
Opakowanie przezroczyste dzięki któremu widzimy ile produktu nam pozostało. Produkt wydajny i niedrogi.

Faworyt

Jest to jeden z moich ulubionych szamponów, ale jak każdy z olejkami potrzebuje raz na jakiś czas zastąpienia przynajmniej na jedno mycie szamponem oczyszczającym, żeby włosy nie zaczęły się przetłuszczać. U mnie taki schemat działania pozwala cieszyć się zaletami tego szamponu w stu procentach. Dzięki niemu moje włosy są gładziutkiej i lśniące, pięknie pachną i wydają się gęstsze.