Marion, Spray ułatwiający rozczesywanie włosów dla dzieci

Marion, Spray ułatwiający rozczesywanie włosów dla dzieci

Marion Spray ułatwiający rozczesywanie włosów, o owocowym świeżym zapachu, nie wymaga spłukiwania. Superlekka formuła zawiera proteiny jedwabiu oraz kompleks multiwitaminowy, które gwarantują włosom miękkość, połysk, świeżość i sprężystość. Marion Spray ułatwiający rozczesywanie włosó jest przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Skład: Alcohol Denat, Biotin, Butylene Glycol, C11-15 Pareth-5, C11-15 Pareth-9, Calcium Pantothenate, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Coco-Glucoside, Ethylhexylglycerin, Inositol, Methyl Propanediol, Panthenol, Parfum, PEG -4 Hydrogenated Castor Oil, PEG-2 Castor Oil, PEG-6 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Polyquaternium -7 Dipropylene Glycol, Polyquaternium-59, Potassium Sorbate, Retinol, Rosa Moschata Seed Oil, Sodium Benzoate, Tocopheryl Acetate, Triethanolamine., Trimethylsilylamodimethicone, Zea Mays Oil, Aqua, Glycerin

Cena: 8zł / 130ml.
/w/

Nie tylko dla małych księżniczek

~ Po dwóch latach od zrobienia trwałej ondulacji i w przeddzień kolejnej, postanowiłam zebrać recenzje wszystkich kosmetyków do włosów, jakich używałam przez cały czas posiadania bujnych loków. Może moje odczucia przydadzą się przyszłym wielbicielkom loków "od fryzjera" :) ~

Moja zasada sięgania po produkty dla dzieci jest prosta: jeśli nie pomaga nic z półki "dla dorosłych", szukaj w dziale dla młodszych :)

Rozczesywanie moich włosów to istna tortura - po myciu są niemiłosiernie skołtunione nawet po użyciu odżywki, a po nocy potrafią się poplątać nawet wtedy, gdy zwiążę je w dwa warkocze. Potrzebowałam zatem czegoś, co pomoże mi okiełznać ten busz. Księżniczkowy spray od Marionu sprostał zadaniu!

Zacznę od tego, że dozownik w tym produkcie jest doskonały - rozpryskuje drobniuteńką mgiełkę na dużym obszarze, dzięki czemu szybko, łatwo i równomiernie możemy spryskać wszystkie pasma włosy.

Kosmetyk włosów nie obciąża, bardzo trudno nałożyć go "za dużo". Działa zarówno na mokro, jak i na sucho. Dzięki niemu włosy rozczesują się bez problemu, są wygładzone, błyszczące i bardzo miękkie.

Zapewne niektórym nie będzie odpowiadał silny, wieloowocowy zapach, przypominający gumę do żucia. Mnie się on podobał i bardzo lubiłam te kilka chwil po nałożeniu, gdy jeszcze utrzymywał się na włosach.

Cena jest bardzo przystępna, dlatego każdy, kto ma problem z kołtunami po myciu czy o poranku, powinien wypróbować Marionu dla księżniczek.

Dla mnie, póki co, kosmetyk ten jest bezkonkurencyjny, gdy chodzi o rozczesywanie niesfornych włosów!

Świetny

Kupiłam go całkiem przypadkowo. Szukałam czegoś podobnego do wersji Rossmannowskiej i znalazłam Marion Kids w Drogerii Natura. Bardzo dobrze radzi sobie z moimi włosami, świetnie się rozprowadza, działa zarówno na włosach wilgotnych jak i suchych. Ma piękny zapach, świetnie się rozpryskuje, kilka psiknięć i mamy go na całych włosach. Dla moich suchych włosów i końcówek najlepszy.

nie tylko dla dzieci

Spray faktycznie ułatwia rozczesywanie włosów, ale trzeba włosy obficie spryskac. Zapach chemicznie wieloowocowy. Nie obciąża włosów, ale nie dostrzegłam też żeby miał dla nich inny, zbawienny wpływ. Za cenę 7,50 można kupic 130 ml tego specyfiku, co porównując z moim ulubionem sprejem, wychodzi drożej. Natrafiłam na niego tylko w Naturze, więc średnio wygląda sprawa dostepności. Wystarczył mi na nieco ponad miesiąc.

Używam tego produktu od: nieco ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 x 130 ml