Evree, Magic Rose, Różany tonik do twarzy

Evree, Magic Rose, Różany tonik do twarzy

Evree różany tonik do twarzy wzmacnia skórę, poprawia jej kondycję i odmładza. Bezpośrednia aplikacja na twarz przyczynia się do bardziej wydajnego wnikania składników odżywczych w skórę. Odświeża skórę i nadaje makijażowi naturalne wykończenie. Formuła produktu składa się z wody różanej i kwasu hialuronowego.
Woda różana tonizuje i przywraca naturalne pH. Wycisza zaczerwienienia. Wzmacnia naczynia krwionośne.
Kwas hialuronowy zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia i wygładzenie.
Alantoina łagodzi, przynosi komfort, delikatnie napina skórę.
W rezultacie cera będzie nawilżona, wzmocniona, ujednolicona i widocznie odmłodzona.

Zapowiadalo sie nie zle, ale to byla cisza przed burza

Kosmetyk stosowalam raczej sporadycznie, glownie do pryskania makijazu po nalozeniu pudru, wczoraj spryskalam gola skore i jest dramat obudzilam sie z cala twarza w rumieniu i podskornej kaszce ktora swedzi. Ten kosmetyk to straszne gowno, nie polecam.

Bardzo go lubię

Mam cerę mieszanąc ze skłonnością do przetłuszczania w strefie T. Tonik jest jednym z podstawowych produktów mojej codziennej pielęgnacji. Ten jest bardzo fajny, delikatny, pięknie pachnie. Opakowanie z atomizerem jest super, ponieważ nie trzeba dodatkowo pocierać twarzy wacikiem, a rozpyla się go bezpośrednio na twarz. Szybko się wchłania. Ma piękny różany zapach. Nie podrażnia, jest bardzo delikatny dla skóry. Jest bardzo wydajny.
Bardzo go lubię i chętnie do niego wracam.

Mój ulubiony tonik

Testowałam już wiele różnych toników, ale to ten stał się moim ulubionym i zużyłam już mnóstwo opakowań.
Od toników nie wymagam zbyt wiele - mają lekko odświeżać, nadawać odpowiednie pH i szybko się wchłaniać. Ten spełnia wszystkie warunki. Daje ulgę dla skóry po myciu żelem lub mydłem, delikatnie nawilża, jest wydajny i ma dobrą cenę. Nadaje się również do odświeżenia makijażu lub zabrania z niego zbędnej pudrowości, nadania naturalnego efektu. Polecam.

SUPER

Naprawdę dobry kosmetyk za niewielką cenę.
Fajnie, że jest w mgiełce, bo nie trzeba używać wacików i można nim sobie psiknąć na twarz nawet w makijażu, nie rozmaże go, a skóra będzie odświeżona.
Nie zapchał mnie i nie spowodował wysypu nowych niedoskonałości, co często mi się zdarzało przy tonikach innych producentów.
Bardzo ładnie pachnie.
Skóra po nim nie jest ściągnięta, nie raz zdarzało mi się zapomnieć nałożyć po nim krem. Zwykle czuję taką potrzebę, a tu po prostu cera jest nawilżona.

Letni ulubieniec

Nie wyobrażam sobie letnich dni bez tego toniku. Mimo iż używa go cały rok to w lecie przynosi on niesamowitą ulgę podczas upałów. Latem rzadko noszę makijaż, szczególnie w upały dlatego lubię spryskiwać twarz tych tonikiem dla odświeżenia jej. Tonik pięknie pachnie, koi skórę oraz delikatnie nawilża. Zużyłam już sporo opakowań tego produkty i nie zamierzam poprzestać go używać

Świetny produkt!

Jest to jeden z nie licznych kosmetyków do których na pewno wrócę.
Jest bardzo tani,mega wydajny.
Buzie odświeża,nie trzeba używać wacików,świetnie nadaje się na makijaż jako odświeżenie i scalenie makijażu.
Tonizuje,krem lepiej się wchłania po takiej aplikacji.
Zaczerwienienia niweluje.
Aplikator daje idealną mgiełkę.
Zapach bardzo ładny-owocowy.
Nie podrażnił mnie.
Polecam!

Świetny i tani ;)

Stosuję od wielu lat i nie żałuję.
Bardzo duży plus to opakowanie- nie trzeba trzeć twarzy wacikiem, a wystarczy tonik rozpylić, bardzo szybko się wchłania, skóra nie jest ściągnięta ani podrażniona. Moim zdaniem za tą cenę nie ma nic lepszego. Cudowny zapach :)

Jeśli chodzi o zaczerwienienia to niestety z moimi średnio sobie radzi,tylko trochę je niweluje ale nie przeszkadza mi to .

Must-have!

Produkt jest świetny. Opakowanie bardzo praktyczne i przemyślane. Ładnie i szybko wchłania się. Po jego użyciu skóra jest miękka i nawilżona. Jego zapach to coś niesamowitego, zakochałam się w nim. Pachnie przepięknie różami.

Idealny na lato!

To jeden z tych cudownych kosmetyków bez których nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji. Odkryłam go przez przypadek ponieważ bardzo zachęcił mnie krótki i prosty skład ! Pachnie cudownie ! A jego działanie jest genialne - bez zbędnych wacików odświeżamy i nawilżamy cerę a do tego możemy utrwalić makijaż* psikam nim twarz kilkakrotnie w ciągu dnia na makijaż i trzyma się świetnie. Rano po oczyszczeniu twarzy to od niego zaczynam pielęgnację jako podkład pod krem do twarzy. Idealny do psikania dekoltu w upalne dni. Po prostu kosmetyk idealny na lato !!! Polecam go również jalo podkład pod olejowane włosy *

Mój ulubiony

Ładnie pachnie różami, uspokaja zaczerwienioną, podrażnioną skórę.
Sprawdza się przy mojej suchej cerze doskonale, nawilża ją.
Używam go również, jako fixer, przedłuża trwałość makijażu.

Warty wypróbowania

Tonik ma bardzo delikatny różany zapach. Znajduje się w buteleczce z dozownikiem (spray), który ułatwia aplikację i sprawia, że więcej treściwych składników dociera do skóry. Można go dozować wedle uznania. Mi wystarczyły 2-3 psiknięcia rano i wieczorem. Miałam go przez bardzo długi czas - w okolicach 5 miesięcy.

Tonik nawilża, odświeża i jest bardzo delikatny dla skóry. Nie zapycha, nie powoduje pieczenia, ani nic takiego. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze.

Myślę, że jest produktem wartym wypróbowania.

Wykorzystała: kilka próbek

Różany tonik

Bardzo fajny odświeżający tonik do twarzy. Świetnie nadaje się do utrwalenia makijażu. Ja używam go rano i wieczorem przed nałożeniem kremu dobrze łagodzi zaczerwienienia i koi twarz.