Evree, Magic Rose, Różany tonik do twarzy

Evree, Magic Rose, Różany tonik do twarzy

Evree różany tonik do twarzy wzmacnia skórę, poprawia jej kondycję i odmładza. Bezpośrednia aplikacja na twarz przyczynia się do bardziej wydajnego wnikania składników odżywczych w skórę. Odświeża skórę i nadaje makijażowi naturalne wykończenie. Formuła produktu składa się z wody różanej i kwasu hialuronowego.
Woda różana tonizuje i przywraca naturalne pH. Wycisza zaczerwienienia. Wzmacnia naczynia krwionośne.
Kwas hialuronowy zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia i wygładzenie.
Alantoina łagodzi, przynosi komfort, delikatnie napina skórę.
W rezultacie cera będzie nawilżona, wzmocniona, ujednolicona i widocznie odmłodzona.

Dobry produkt

Jest to fajny produkt, kupiłam go z ciekawości ale na pewno zostanie ze mną na dłużej. Nawilża i koi skórę, przy czym ma bardzo przyjemny różany zapach :) używam go pod krem nawilżający i w połączeniu jest to super pielęgnacja

Dobry

Kupiłam go ze względu na świetne opinie. Jest fajny, lekko nawilża moją suchą skórę i koi zaczerwienienia. Dodatkowymi atutami jest delikatny różany zapach oraz poręczna butelka z atomizerem, która ułatwia użytkowanie. Jedynym minusem jest to, że mocno szczypią po nim oczy, co moim zdaniem nie powinno mieć miejsca przy produktach do twarzy.

Warto przetestować!

Już od pierwszego opakowania skradł trochę moje serce, a już na pewno miano mojego ulubionego toniku do twarzy!
ZALETY:
+ cena,
+ bardzo wygodny w użyciu aplikator,
+ wydajne opakowanie,
+ odświeża skórę nie obciążając jej dodatkowo.
WADY:
- na dłuższą metę chyba jednak brak "niesamowitego" efektu.

Bardzo fajny produkt!

Kupiłam go z ciekawości w ubiegłe lato. Cena bardzo przystępna, ma fajny atomizer, dzięki któremu nie trzeba używać wacików i ładny, subtelny zapach. Używam do w upalne dni jako mgiełki do twarzy - super chłodzi! Nieźle sprawdza się również jako spray fixujący na makijaż. Jeśli chodzi o działanie pielęgnacyjne to nie zauważyłam spektakularnych efektów.

Różane zaskoczenie

Po wielu przeczytanuch recenzjach dotyczących produktów z olejkami różanymi o wszelakich zastosowaniach postanowiłam znaleźć coś dla siebie i na własną kieszeń. Drogeria - jest. I to w promocji!
Jestem w trakcie pierwszego opakowania - jest super wydajny, bo zgodnie z radą produceta tonikiem należy się spryskać, zamiast standardowo wcierać wacikiem. Pięknie pachnie, szybko się wchłania i odświeża.
Moja pierwsza czynność po każdym prysznicu, by skóra była gładka i świeża.

lubię

ma ładny kwiatowy zapach, który skusił mnie do zakupu tego toniku. świetnie tonizuje cerę i koi. fajny dla skóry mieszanej z lekkimi niedoskonałościami. na pewno sobie z nimi poradzi. poza tym wydajny i w przystępnej cenie.

Byłby idealny gdyby nie jedno "ale"

Tonik przeznaczony do pielęgnacji skóry mieszanej, do czego rewelacyjnie się sprawdza. Dobrze zwęża pory, wycisza niedoskonałości, świetnie tonizuje. Atomizer bardzo dobrze rozpyla produkt. Produkt wydajny. Byłby idealny, gdyby nie duszący, różany zapach, który jest mocno wyczuwalny i jak dla mnie uciążliwy.

Ja uwielbiam

Naprawdę szczerze uwielbiam ten produkt!!!! Ten tonik jest niezwykle popularny, więc pisano o nim już naprawdę niezłe epopeje, ale ja dodam od siebie:
super fajnie, że produkt ma atomizer, przepięknie pachnie, IDEALNY dla wrażliwej i suchej skóry, pozostawia skórę miękką, przyjemną w dotyku i taką "dotlenioną", cena fantastyczna jeśli mówimy o takiej jakości, ja osobiście wad żadnych nie zauważyłam ! Gorąco polecam, świetna robota Evree

To jest to :)

Zakochalam sie od pierwszego uzycia :) Nie uzywam juz innych tonikow. Butelka jest standardowiej wielkosci, z wygodnym atomizerem, przez co jest niesamowicie wydajny.
Uzywam codziennie rano, po wczesniejszym umyciu twarzy zelem. Trzy psiki bezposrednio na twarz i dekolt, jeden na wacik i potem delikatnie tym wacikiem wklepuje. Buzia jest odswiezona, szybko sie wchlania, mozna zaraz nakladac krem. Mnie nie podraznia i nie zapycha, czesto mozna go dostac w promocji za ok 10 zl :)

Po czasie okropnie zapycha

Z początku go uwielbiałam, odświeżał, koił i pięknie pachniał, a stosowany na makijaż nadawał mu naturalnego wyglądu.
Niestety po około miesiącu regularnego stosowania OKROPNIE mnie zapchał, na całych policzkach widać było kaszkę i przez niego zaczęły się moje problemy z cerą.
Niestety nie polecam :(

Bardzo fajny

Bardzo przyjemny tonik, ładnie pachnie, ma wygodny aplikator w sprayu i robi swoje. Jedynym (niewielkim) minusem może być ilość produktu jaka jest wydawana przy każdorazowym psiknięciu, zmniejsza to wydajność opakowania. Używam go codziennie, zarówno rano jak i wieczorem, przed nałożeniem kremu.

Fajny odświeżający tonik.

Produkt przede wszystkim pięknie pachnie różą. Pachnie bardzo naturalnie i dzięki temu fajnie się go używa.

Tonik jest w buteleczke z sprayem. W ten sposób można zaaplikowac produkt wprost na buzię i nie marnuje się produktu nakładając na wacik lub wylewajac na dłonie a następnie wklepanie.

Tonik fajnie łagodzi skórę po żelu i płynie micelarnym. Zmniejsza zaczerwienienia i koi skórę. Niestety trochę się lepi ale z czasem się wchłania.

Toniku używam również na makijaż, soryskuje nim twarz aby ją utrwalić i zdjąć pudrowosc, żeby nie używać fixerow w sprayu.

Produkt jest wydajny. Jest dostępny w drogeriach zarówno stacjonarnych jak i internetowych więc nie ma problemu z jego kupienie.
Tonik jest tani i skuteczny.