Pszczela Dolinka, Mydło masełkowe `Wiśnia z kakao i shea`

Pszczela Dolinka, Mydło masełkowe `Wiśnia z kakao i shea`

Pszczela Dolina Mydełko masełkowe z masłem kakaowym i masłem shea, uzyskane na bazie oleju palmowego i kokosowego. Bardzo dekoracyjne mydełko, dwuwarstwowe: jedna warstwa delikatnie barwiona glinką czerwoną, druga - glinką żółtą (glinka żółta barwi mydło na jasno-łososiowy kolor). Wierzch mydełka jest posypany mieszanką suszu: lawendy, nagietka, bławatka, kocanki i pomidorów, co dodaje mu niepowtarzalnego uroku. Urokliwości mydełka dopełnia ciepły zapach olejku wiśniowego.
UWAGA: zastosowanie naturalnych składników - glinek - zamiast sztucznych barwników powoduje, że kolor może mniej lub bardziej blaknąć. Pomimo tego, właściwości glinek zostają zachowane.
Składniki aktywne Mydła masełkowego `Wiśnia z kakao i shea`
Olej kokosowy: nasycone kwasy tłuszczowe, kwas laurynowy, mirystynowy, palmitynowy, stearynowy, oleinowy, linolowy, linolenowy.
Olej palmowy: kwas laurynowy, mirystynowy, oleinowy, palmitynowy, stearynowy oraz kwas linolowy.
Masło shea: allantoina, witaminy A, F i E, nasycone i nienasycone kwasy tłuszczowe, woski.
Masło kakaowe: glicerydy, kwas palmitynowy, kwas stearynowy, oleinowy, kwas linolowy, sterole roślinne, tokoferole.
Działanie składników:
- regenerują i odżywiają skórę,
- silnie nawilżają, wygładzają i zmiękczają skórę,
- łagodzą podrażnienia i stany zapalne.
Kolor i zapach mydełka są całkowicie naturalne - pochodzą z zastosowanych składników.

Cena: 14zł / 110g.

• kwas palmitynowy,
  • kwas stearynowy,
  • sterole roślinne

Wiśniowa pokusa

Po pierwszym umyciu nim całego ciała miałam obawy co do tego dwukolorowego mydła, bo skóra na łydkach była lekko wysuszona. Teraz jednak widzę, że wywołać to musiał jakiś inny czynnik, bo już od drugiego użycia nie czuję żadnego dyskomfortu. Balsam jest zbyteczny a skóra przyjemna w dotyku i świetnie oczyszczona.

Nie zrezygnowałam całkiem z żeli pod prysznic (przy tej liczbie jaką nagromadziłam nie jest to możliwe, jeszcze ;)), ale jednak to po umyciu się mydłem w te upały mam uczucie 100% czystości i świeżości. Po dniu spędzonym na działce takie pachnące mydełko jest jak znalazł. A pachnie cudnie. I nie, nie jest to zapach kompotu wiśniowego, nalewki ani a\\\'la wiśniowych kosmetyków. Wiśnia w tym mydle jest taka ... elegancka, lekko kremowa, ciepła, otulająca. Nie jest taką oczywistą i czystą wiśnią, wiecie co mam na myśli?

Zmydlając je w dłoniach wydaje się, że słabo się pieni, ale nakładając pianę na twarz i masując robi się ona gęsta i przyjemnie kremowo-tłustawa.

Mydło wiśniowe widnieje jako jedno z najczęściej kupowanych i zupełnie mnie to nie dziwi.