Pszczela Dolinka, Mydło roślinne naturalne `Banan i kokos`

Pszczela Dolinka, Mydło roślinne naturalne `Banan i kokos`

Pszczela dolinka Mydło naturalne roślinne z odżywczym i nawilżającym połączeniem kokosu i przecieru z surowego banana. Olej palmowy i kokosowy z dodatkiem olejku z pestek brzoskwiń, olejku z pestek arbuza oraz ekstraktu bananowego, tworzy dobroczynną dla skóry mieszankę nawilżająco - odżywczą. W mydełko wtopione zostały wiórki kokosowe, sprawiając, że świetnie nadaje się ono do ujędrniającego masażu ciała. Pszczela dolinka Mydło naturalne roślinne pachnie dojrzałym bananem i kokosem.
Składniki aktywne Pszczela dolinka Mydło naturalne roślinne:
- Olej kokosowy: nasycone kwasy tłuszczowe, kwas laurynowy, mirystynowy, palmitynowy, stearynowy, oleinowy, linolowy, linolenowy.
- Olej palmowy: kwas laurynowy, mirystynowy, oleinowy, palmitynowy, stearynowy oraz kwas linolowy.
- Olejek z pestek brzoskwiń: wysoka zawartość NNKT, w tym kwas linolowy (typu omega-6), kwas oleinowy (typu omega-9).
- Olej z pestek arbuza: wysoka zawartość NNKT w tym kwas linolowy (typu omega-6), kwas oleinowy ( typu omega-9) i kwas α-linolenowy (typu omega-3).
- Ekstrakt bananowy: witaminy z grupy B, A, E, C, PP oraz mikroelementy (mangan, żelazo, fosfor, siarkę, potas).
Działanie składników Pszczela dolinka Mydło naturalne roślinne:
- silnie nawilżające i odświeżające,
- odżywiają, wygładzają i regenerują naskórek,
- uzupełniają barierę lipidową,
- likwidują szorstkość skóry, zmiękczają skórę,
- koją podrażnienia.
Kolor i zapach mydełka są całkowicie naturalne - pochodzą z zastosowanych składników.

Cena: 12zł / 110g.
/w/

Coś wspaniałego :)

Mydełko pięknie wygląda, pachnie rewelacyjnie, świetnie się pieni.
Jest po prostu moim ideałem :) Uwielbiam go :)
Trzeba się powstrzymywać, żeby nie ugryźć :)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Mydlany hit

Za zapachem banana nigdy nie przepadałam, pewnie dlatego, że nie trafiłam do tej pory na wersję godną uwagi (bananowy Kallos to dla mnie istna mordęga, ale efekt daje fajny), ale i tak coś mnie ciągnęło do tego mydełka! I teraz wiem co! Zapach jest obłędny i wiem skąd tyle zachwytów na blogach. Nie jest to taki oczywisty świeży banan, ale podobnie jak mydło wiśniowe, ma w sobie taką kremowo-elegancką nutę, która powoduje, że zapach ma w sobie to coś. Nie wyczuwam w nim kokosa, jedynie co mi przypomina o nim to wiórki kokosowe zatopione w mydle. Są zbyt delikatne, aby oczekiwać działania peelingującego, ale dodają uroku.

Kąpiel z tym mydłem to czysta (dosłownie!) przyjemność i aromaterapia w jednym. Lubię wwąchiwać się w tą kosteczkę i otulić się kremową pianką. Skóra po myciu delikatnie i apetycznie pachnie, jedynie szkoda, że nie dłużej. Balsam? Zbyteczny, serio.
Nie trzeba obawiać się rozmiękania, ślimaczenia ani ciapania mydła - nic takiego się z nim nie dzieje. Mydełko do końca trzyma fason i ... do końca fantastycznie pachnie - aromat nic a nic nie ucieka nie wiadomo gdzie.

Wcześniej kostki ozdabiane były plastrami banana, ale jednak obecna kwiatowa wersja bardziej mi odpowiada. Banan szybko czernieje co nie wygląda zbyt ładnie.

Dla mnie bomba!

Używam tego produktu od: Miesiąca