Revlon, Age Defying with DNA Advantage, Pressed Powder (Puder prasowany)

Revlon, Age Defying with DNA Advantage, Pressed Powder (Puder prasowany)

Prasowany puder Age Defying with DNA Advantage posiada ultra drobną formułę, która pomaga skórze poczuć się komfortowo i promiennie, minimalizując niedoskonałości będące wynikiem starzenia skóry: przebarwienia, zmarszczki, linie mimiczne. Zawiera cenne, przeciwstarzeniowe składniki: kompleks DNA Advantage, kwas hialuronowy, witaminy B3 i E, wyciąg z owoców aceroli oraz substancje pomagające utrzymać równowagę hydrolipidową naskórka. Prasowany puder Age Defying with DNA Advantage wygładza skórę, ujednolica jej kolor, maskuje rozszerzone pory. Jest łatwy w aplikacji, lekki, trwały i nie obciąża skóry. Nie zawiera substancji zapachowych i tłuszczowych.

Mnie odpowiada

Ja bardzo lubię pudry od Revlon, ponieważ są drobno "zmielone", nakłada sie w sumie taki pyłek.
Mam odcień transparentny, który jest właściwie biały, po nałożeniu na skórę troszkę mnie wybiela, ale po krótkiej chwili dopasowuje się. Nie nakładam go w dużych ilościach, tylko trochę żeby zmatowić skórę - a z tym matem to tak średnio, w sensie nie ma opcji, żeby upudrowac nos rano i się nie świecił do wieczora.
Mimo wszystko nie żałuję zakupu, nie zauważyłam żeby zapychał pory.

Używam tego produktu od: rok