Astor, Lash Beautifier, Volume Mascara with Argan Oil (Pogrubiający tusz do rzęs z olejkiem arganowym i keratyną)

Sprawdź ceny produktu

Astor Lash Beautifier Volume Mascara with Argan Oil, to sekret wspaniale pogrubionych i zdrowych rzęs. Dzięki formule zawierającej olejek arganowego i keratynę, odżywia rzęsy i nadaje im zdrowy wygląd i miękkość. Szczoteczka „Spoon brush”, z płaską powierzchnią, pogrubi każdą rzęsę. Połączenie cienkich, miękkich włókien ze sztywniejszymi zapewni precyzyjne pogrubienie rzęs.

Miłość od pierwszego spojrzenia

Moje rzesy go pokochaly i ja rowniez. Zaliczam sie do osob,ktore nie mają problemów z długością czy gęstością rzęs. Z większością tuszy mialam problem ponieważ sklejaly mi rzesy. Ta mascara idealnie rozczesuje,pogrubia i wydluza. Mimo licznych prob zamiany go na inną mascare zawsze do niego wracam.

Niewiele brakuje do ideału

Mam z nim styczność od jakiegoś roku, i muszę przyznać, że pracuje mu się z nim całkiem przyzwoicie. Ma fajną dużą szczotke, która bardzo fajnie można podkręcić rzęsy jednym ruchem. Jego formuła również jest bardzo dobra, nie robią się w nim grudki, nie kleją też rzęs ze sobą i daje piękny efekt wachlarza. Jeden minus, w ciągu dnia nieco się osypuje. Nie jest to problem ogromny ale nieestetycznie to wygląda.

Ulubiony

Jeden z moich ulubionych tuszów do rzęs, używam go najczęściej. Uwielbiam jego szczoteczkę, która potrafi ładnie podkreślić, unieść i rozdzielić moje rzęsy. Moje rzęsy są dość gęste i długie i w przypadku wielu szczoteczek mam problem ze sklejaniem się rzęs, w tym przypadku tego nie ma. Tusz jest w kolorze intensywnej czerni. Co do działania olejku arganowego - nie widzę specjalnie różnicy niż w przypadku innych tuszy bez tego składnika.
Minusem tuszu jest to, że pod koniec opakowania, jak za bardzo wyschnie, zaczyna się obsypywać. Plus cena regularna jest dość wysoka ale można go kupić dwa razy taniej w internecie.

szczoteczka nie dla mnie

Tusz sam w sobie nie jest zły. W ciągu dnia nie osypywał się, anie nie odbijał na moich powiekach. Niezła konsystencja produktu. ALE! Szczoteczka w ogóle mi nie podeszła. Muszę zaznaczyć, że moje rzęsy nie dość że są krótkie, to jeszcze w kolorze blond. Tusz nie dawał objętości, ani nie pogrubiał. Rzęsy wyglądały po prostu nie ładnie. Miałam tusz z podobnym kształtem szczoteczki z loreala i on sprawdził się dużo lepiej.

całkiem dobry.

Tusz ten zakupiłam przypadkowo, właśnie mi się kończy dlatego postanowiłam wystawić opinię.
Cena jak na ten produkt trochę wygórowana, choć uważam że tusz do słabych nie należy.
Ładne i porządne złote opakowanie, a przede wszystkim pięknie rozczesuje rzęsy, nie skleja ich, jednak trzeba kilkakrotnie potraktować nim rzęsy, ale efekt jest na prawdę zadowalający.
Jednym zdaniem rzęsy po nim są wydłużone, lekko pogrubione i nie posklejane.
Po kilku godzinach jednak zauważyłam lekkie osypywanie się,czego bardzo nie lubię. Znam podobne jakościowo i nieco tańsze tusze, także chyba na jednym opakowaniu skończę. Ale do wypróbowania polecam.

Ulubiony

Jak dotąd to najlepszy tusz dla moich "trudnych" rzęs. Ładnie pogrubia, wydłuża, jest niesamowicie trwały (nawet w deszczu), nie osypuje się, nie skleja rzęs. Jest to jedyny tusz, który po użyciu zalotki utrzyma jej efekt na moich rzęsach przez długi czas. Do tego strasznie podoba mi się opakowanie. Nie mam do czego się przyczepić.

Uwielbiam go

Jestem a raczej moje rzęsy są wybredne. Nie lubię tuszów które sklejają, robią z rzęs pojedyncze włoski . U mnie tusz powoduje niesamowite wydłużenie, ładne pogrubienie i estetyczny efekt.

Niespodzianka

Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z marką Astor, jeśli chodzi o tusze do rzęs, a ten dostałam w prezencie na urodziny i muszę przyznać, że to był strzał w dziesiątkę! Nie skleja rzęs, wydłuża, nie robi grudek. Rzęsy nie wypadają mi tak bardzo jak wcześniej, także olejek i keratyna działają :) Jest też bardzo wydajny.

Godny polecenia

Ten tusz wpadł mi przez przypadek do ręki, akurat byłam u koleżanki na noc i zapomniałam kosmetyczki, podrzuciła mi ten oto tusz i byłam zachwycona efektem. Od razu zdecydowałam, że muszę go mieć.
Plusy:
- świetna szczoteczka
- pięknie rozczesuje rzęsy
- nie pojawiają się żadne grudki
- nie skleja
- nie obciąża rzęs
- długo się trzyma
Minusy:
- trzeba ze 2 lub nawet 3 razy "przejechać" szczoteczką po rzęsach ponieważ kolor nie jest zbyt intensywny
- dość wysoka cena

zawiodłam się

Ładne, złote opakowanie, a w środku produkt bez rewelacji. Przede wszystkim dziwna szczoteczka, trzeba tuszować oko kilka razy, żeby tusz był widoczny na rzęsach. Nie zauważyłam szczególnego pogrubienia. Mascara zawiera olejek arganowy i keratynę, a efektów na rzęsach brak. Lepiej działa już złota mascara Eveline Celebrities, w której olejek arganowy naprawdę działa i rzęsy z czasem wydają się ładniejsze, dłuższe. Cena zbyt wysoka jak na tak słaby produkt, po marce Astor spodziewałam się czegoś więcej.

Godny uwagi

To mój pierwszy tusz firmy Astor jaki miałam okazję wypróbować. Dostałam go w prezencie od mojej koleżanki. Nie sądziłam, że przypadnie mi do gustu. Zwłaszcza, że opinie na jego temat nie są najlepsze. Jednak bardzo się cieszę, że wpadł w moje ręce. Jestem z niego zadowolona.

Plusy:
+ eleganckie opakowanie;
+ świetny aplikator, który u mnie się sprawdził;
+ ładna czerń;
+ nie skleja rzęs, dobrze sobie radzi przy nakładaniu kolejnych warstw;
+ ładnie podkreśla oczy;
+ pogrubia, wydłuża i podkręca rzęsy! W bardzo widoczny sposób. Zwłaszcza, że moje rzęsy nie są zbyt długie i grube, a ten tusz w bardzo dobry sposób radził sobie z ich podkreśleniem;
+ nie kruszy się;
+ jest bardzo wytrzymały.

Minusy:
- nie zauważyłam działania odżywczego tego tuszu. Moje rzęsy nie urosły po nim, ani nie były bardziej odżywione;
- ciężko go zmyć. Do jego usunięcia najlepiej używać produktów wodoodpornych. Mój zwykły firm micelarny nie do końca sobie z nim radził. Musiałam zużywać do tego celu wielu płatków kosmetycznych;
- wysoka cena regularna.

Myślę, że kiedyś jeszcze sięgną po niego ponownie.

taki sobie

niby ładny czarny, lekko pogrubia, coś tam unosi i trochę podkręca, ale coś mnie w nim odpycha, myślałam, że astor to już coś, jednak nie, to chyba ta szczoteczka... dziwna łopata, trzeba się przyzwyczaić.