Eveline, SPA! Professional, Intensywnie ujędrniający peeling do ciała `Kawa`

Eveline, SPA! Professional, Intensywnie ujędrniający peeling do ciała `Kawa`

Eveline SPA! Professional Intensywnie ujędrniający peeling do ciała Kawa z kompleksem aktywnej kofeiny łączy silnie złuszczające właściwości ekstraktu z kawy z działaniem naturalnych wyciągów roślinnych. Apetycznie formuła delikatnie usuwa zrogowaciały naskórek, pobudza mikrokrążenie skóry pozostawia ją aksamitnie miękką w dotyku. Stymuluje naturalne procesy odnowy komórkowej, wspomaga redukcję cellulitu oraz eliminuje suchość i szorstkość skóry. Peeling doskonale przygotowuje ciało do zabiegów pielęgnacyjnych.
Eveline SPA! Professional Intensywnie ujędrniający peeling do ciała Kawa składniki aktywne:
- Kompleks aktywnej kofeiny doskonale złuszcza martwe komórki naskórka, wyrównuje strukturę skóry, wspomaga eliminację nagromadzonej tkanki tłuszczowej oraz redukcje cellulitu.
- Wyciąg z hamamelisu wzmacnia naczynia krwionośne, stymuluje mikrokrążenie oraz silnie ujędrnia skórę.
- Wyciąg z jedwabiu zdecydowanie wygładza skórę, sprawia, ze staje się miękka i wyjątkowo sprężysta.
- Olejek arganowy poprawia nawilżenie, gładkość oraz elastyczność naskórka.
- Biohyaluron complex intensywnie i długotrwale nawilża, zapewnia spektakularne wygładzenie naskórka.
Produkt testowany dermatologicznie.

Skład: Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Glyceryl Stearate, Isopropyl Myristate, Sodium Hyaluronate, Coffea Arabica Seed Powder, Juglans Regia Shell Powder, Polyethylene, Ceteareth-20, Argania Spinosa Kernel Oil, Cocamide Dea, Sodium Laureth Sulfate, Propylene Glycol, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Hydrolyzed Silk, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate, Tocopherol, Linoleic Acid, Retinyl Palmitate, Parfum, Allantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, DMDM Hydantoin, Disodium EDTA.

ujędrniający

• Hamamelis Virginiana Leaf Extract,
  • Polysorbate- 20,
  • PEG- 20 Glyceryl Laurate

Ulubiony zapach

Mimo ze kawy nie pije to sam zapach uwielbiam, I gdy tylko zobaczyłam ta nowość od razu kupiłam. Sam zapach jest bardzo przyjemny i dobrze odnosi zapach kawy. Co do samego peelingu jak dla mnie jest delikatny, wole grubsze peelingi ale jestem w stanie mu to wybaczyć. W miarę dobrze peelinguje ciało nie osypuje sie. Ale po użyciu cały przyrznic jest do mycia :)

Jest ok

Fajny peeling. Lubię ten produkt przede wszystkim za zapach - jestem miłośniczką kawy i wszystkiego co z nią związane.
Najlepiej stosować go na dzień dobry czyli rano. Dobrze ale niezbyt intensywnie złuszcza skórę.
Pachnie pięknie i oczyszcza dobrze. Cena jest ok. Produkt wydajny.

przepiękny zapach kawy

Moim zdaniem największa zaleta tego peelingu to jego niesamowity zapach - pachnie prawdziwą kawą, a zapach przez jakiś czas pozostaje na skórze. Poza tym nie robi jakiegoś efektu "wow" - delikatnie nawilża, chwilowo wygładza i to chyba tyle. Kosmetyk nie pozostawia tłustej warstwy, nie wysusza skóry i nie podrażnia. Jak na peeling jest naprawdę wydajny. Jednak nie wiem czy kupię go ponownie, raczej będę szukała czegoś bardziej skutecznego w działaniu.

dobry!

Skusił mnie zapachem, ale podstawowe właciwości - również bez zastrzeżeń.
Nie jest jakimś mega zdzierakiem, ale ściera martwy naskórek naprawdę skutecznie. Zauważyłam, że bardzo dobrze wpływa na kondycję moich wiecznie suchych i szorstkich łokci i kolan - wygładza je natychmiastowo. Nie podrażnia.
Nie zostawia tłustej warstewki, więc porcja balsamu po jego użyciu jest konieczna.
Tuba miękka, wygodna.
Co do właściwości ujędrniających i antycellulit - tu na jakieś fajerwerki nie liczę,
że pomoże po kilku użyciach.
No i zapach - baaardzo uprzyjemnia stosowanie, polecam dla wszystkich fanek kawy.
Mógłby być ciut tańszy, bo peelingi, takze ten, to u mnie jedne z najmniej wydajnych kosmetyków, ale biorąc pod uwagę działanie i przyjemność stosowania, jakoś specjalnie na cenę narzekać nie bedę.

Średni

Zapach peelingu przepiękny! Drobinek według mnie mogło by być więcej żeby mocniej ,,zdzierał". Fajnie nawilża i na tym dla mnie kończą się jego plusy, niestety mam skłonność do podrażnienia skóry i z tym peelingiem nie mogę się polubić, u mnie najlepiej jednak sprawdza się domowy sposób a więc cukier i miód

Kawowe ujedrnienie i poprawa kolorytu

Kawowy balsam, który pięknie pachnie, nawilża i wygładza. Działa- ja zauważyłam efekty po tygodniu regularnego stosowania, nie uczula, dobrze się wchłania i poprawia kolor skóry. Jest to mój ulubieniec- ujedrnia, naoina skórę i ma fajny zapach. Dobra cena sprawia, że czesto do niego wracam.

czuć kawę

Skusiłam się na niego nie tylko ze względu na cenę ale także ze względu na jego skład. Produkt tak intensywnie pachnie kawą, że było wręcz niemożliwe by nie było jej w składzie , sprawdziłam i jest dość wysoko w składzie. Nie jest to czysty ekstrakt z kawy ale puder ale i tak mnie to przekonało. Granulki są grube i mocno masują skórę, błyskawicznie staje się ona gładka. Stosuje go tylko na cellulit i tylko tam obserwuje efekty. Skóra po każdym użyciu jest mocno napięta, cellulit jest mniej widoczny. Sam kosmetyk nie pieni się co jest dla mnie plusem, peeling ma masować skórę, ujędrniać ją a nie pienić się itd.

Nic specjalnego

Kupiłam ten peeling zachęcona pozytywnymi opiniami na KWC, jednak muszę powiedzieć, że się rozczarowałam.

W moim odczuciu ma on za mało zbitą konsystencję, a drobinki zdzierają naskórek zbyt słabo. Lubię czuć po peelingu, że moja skóra jest idealnie gładka, a przy nim nie uzyskuję takiego efektu. To prawda, jakaś warstwa naskórka jest starta, ale dla mnie brakuje mocnego wygładzenia. Denerwuje mnie, że ciemne drobinki nie rozpuszczają się, więc kiedy robię peeling w wannie pływają po spłukaniu w wodzie, zupełnie mi się to nie podoba.

Do plusów zaliczyłabym przyjemny kawowy zapach, nie jest sztuczny, ani przesadnie chemiczny, mi naprawdę kojarzy się z kawą. Na jego korzyść działa również fakt, że nie pozostawia na skórze nieprzyjemnego filmu, ciało nie jest też przesuszone, ani podrażnione.

Peeling jest przyzwoity, jednak ja wolę trochę mocniejszy efekt ścierania naskórka. To nie to, czego oczekuję.

Jestem zadowolona, ale nie pod wrażeniem

- Zapach to chyba bardzo subiektywna sprawa. Naczytałam się recenzji i spodziewałam się takiego prawdziwego zapachu kawy, takiego, jaki unosi się podczas jej parzenia. Według mnie ten peeling nie pachnie jak kawa, ale jak... lody kawowe. Jest raczej słodki (ale nie za bardzo), i jednak trochę sztuczny. Padłam ofiarą zawyżonych oczekiwań.
- Konsystencja też mnie zaskoczyła, jest dość gęsta, ale to raczej na plus.
- Działanie jest w porządku, chociaż myślę, że wolałabym coś bardziej "zdzierającego". Widać natomiast, że skóra jest sprężysta i gładziutka.
- Ważny plus to brak efektu filmu/świecy/oblepienia jak po niektórych innych peelingach.

Podsumowując, peeling jest w porządku, ale dla mnie nie ma efektu wow. Po skończeniu opakowania mam zamiar przetestować inne peelingi, być może kiedyś do niego wrócę, ale raczej łatwo znajdę coś lepszego.

Całkiem przyjemny

Dostałam od koleżanki w ramach wymiany kosmetycznej, generalnie preferuję peelingi solne, cukrowe bądź z pudrem z pestek malin/brzoskwini/orzechów. Tutaj mamy niestety za główną substancję złuszczającą polietylen, niestety przodujący ciągle w tych tańszych drogeryjnych peelingach. Nie miałam jednak nic innego pod ręką, więc sięgnęłam po Eveline i nie żałuję.

Na plus na pewno przemawia mocny, kawowy zapach, który wyszedł firmie całkiem zgrabnie, nie słodki, taki lekko gorzkawy, nie uznałabym go za chemiczny. Konsystencja peelingu dość gęsta, kremowa, a w nim drobinki, które nie uważam za specjalne ostre, ale stosunkowo grube. Ogólnie dość wydajny. Przy masowaniu skóry nie pieni się, nie podrażnia, nie przesusza jej. Nie zostawia na skórze żadnej wyczuwalnej warstwy, a już na pewno nie tłustej.

Dobrze zmiękcza i wygładza naskórek, masowanie nim jest przyjemne dla ciała i nosa, za co duży plus, lubię gdy kosmetyk ma też funkcję relaksującą. Z pewnością przystępniejszy w użytkowaniu niż domowy peeling kawowy, bez problemu i całkiem szybko spłukuje się z ciała oraz wanny. Ogółem jestem na tak, cena przystępna, dostępność dobra, na pewno wart uwagi w kategorii produktów drogeryjnych.

Świetny, ale ma mikrogranulki

Ogólnie peeling jest świetny. Pachnie słodką kawą, trochę jak ciasto tiramisu. Jest gęsty i ma przy tym mnóstwo drobinek, które przyjemnie masują skórę. Bardzo dobrze złuszcza i wygładza.

Ma niestety jeden, ale za to wielki minus - zawiera w składzie polietylen, czyli mikrogranulki. Gdyby ich nie było i zamiast nich wsadzono by do peelingu coś innego, to byłabym skłonna go polecić i do niego wrócić.

Zużyć zużyję, bo nie lubię marnować, ale odradzam ze względu na mikrogranulki, które szkodzą środowisku.

Skuteczny i pięknie pachnący pelling !

Pelling jest poprostu cudowny!
Skóra jest sprężysta, dokładnie oczyszczona, gładka i pięknie pachnie.Przyjemna aplikacja.
Konstystencja jest idealna, produkt jest gęsty, a drobinki odpowiednio duze,aby byla skutecznosc zabiegu pellingującego.
POLECAM, PRODUKT FANTASTYCZNY !!!!