Valentis, Biocell, Maseczka nawilzająca

Valentis Nawilżająca maseczka na twarz Biocell Przywraca skórze właściwy poziom nawilżenia, zmniejsza pory, zwiększa sprężystość, odżywia, utrzymuje jędrność, czystość i młodzieńczy wygląd skóry. Zawarty w składzie enzymatyczny wyciąg z Pseudoalteromonas Antarctica chroni skórę przed działaniem niskich temperatur, dlatego dana maseczka nawilżająca może być stosowana również zimą. Valentis Nawilżająca maseczka na twarz Biocell zalecana jest do każdego rodzaju skóry. Warstwę maseczki nasyconej substancjami czynnymi nałożyć na twarz, w odpowiednim miejscu zrobić wycięcie. Pozostawić na 20-30 min. Po zdjęciu maseczki pozostałość wklepać w skórę twarzy. Nie zmywać! Zaleca się stosować maseczkę Biocell 1-2 razy tygodniowo.
Substancje czynne maseczki Biocell – kwas hialuronowy ze skutecznie nawilżającą skórę mieszanką naturalnych wyciągów:
- Kwas hialuronowy utrzymuje i przywraca skórze właściwy poziom nawilżenia i jędrność, zapewnia regenerację i odżywianie komórek skóry, redukuje drobne zmarszczki.
- Enzymatyczny wyciąg z Pseudoalteromonas Antarctica pobudza regenerację skóry, chroni przed wysuszeniem oraz zwiększa poziom nawilżenia, szczególnie skutecznie chroni przed negatywnym wpływem niskich temperatur.
- Wyciąg z korzenia kudzu (Pueraria lobata). Wyciąg z korzenia danej rośliny posiada właściwości przeciwzapalne, działa kojąco na skórę, wspomaga ją w utrzymaniu jednolitej struktury, pozwala zachować młody wygląd i jędrność.
- Olejek lawendowy zmniejsza pory, poprawia krążenie krwi, wspomaga proliferację komórek i regenerację skóry, ma właściwości kojące i antyseptyczne.
- Galactoarabinan, naturalny polisacharyd pochodzenia roślinnego, wspomaga utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia skóry, jej regenerację oraz poprawę wyglądu.
- Pantenol ma właściwości nawilżające, kojące i pobudzające gojenie się skóry.
- Witamina E – przeciwutleniacz, który chroni skórę przed działaniem wolnych rodników, słońca, negatywnym wpływem niebezpiecznych substancji i dymu papierosowego, przyspieszających proces starzenia się. Pobudza przemianę materii w głębszych warstwach skóry i przyspiesza regenerację komórek.

15zł / 22g.
/w/

Valentis, Biocell, Maseczka nawilzająca

Idealna maseczka dla mojej skóry.Po jednym zastosowaniu zauważyłam , że moja dojrzała skóra stała się bardziej nawilżona , napięta, pełna blasku.Po każdym następnym użyciu tej maseczki moja cera odmłodniała, nabrała jędrności i elastyczności.Ta maseczka to dla mojej skóry wyjątkowy rarytas, najwyższej jakości.To cudeńko zostanie ze mną na zawsze.

Valentis, Biocell, Maseczka nawilzająca

Maseczka nawilżająca Biocell mnie oczarowała i bardzo pozytywnie zaskoczyła.Z łatwoscią rozłozyłam ją na twarzy.Od razu poczułam przyjemny chłodek.Po 30 minutach resztę kosmetyku wklepałam w skórę twarzy.Maseczka cudownie ją nawilżyła i ujędrniła, twarz stała się promienna, wygładzona, odżywiona, wyglądała młodziej i piękniej.Chętnie po nią sięgam co jakiś czas.Polecam serdecznie, jest wspaniała dla kazdej z nas.

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Rewelacja

Maseczka jest unikatem na rynku kosmetycznym.
Po pierwsze kształt. Idealnie można dopasować do twarzy-wycięcia na oczy i usta.
Po drugie skład i działanie.
Moc dobroci! Maseczka jest bardzo wilgotna. Bardzo! dzięki temu nakładając czuje totalne orzeźwienie na twarzy.
Po trzecie efekt! Skóra miękka, nawilżona, oddychająca. Wygląda świeżo i promiennie. Znika uczucie ściągnięcia i suchości. Nabiera blasku.
Podczas nałożenia maseczki lepiej nie pokazywać się dla męża :-) może się ducha wystraszyć/kosmitka!!!

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Mega odświeżenie, dobre na zmęczenie

Maseczka jest super odświeżeniem zmęczonej twarzy tak jak mojej po aktywnie spędzonym dniu z córką. Maseczka nie jest lepka, idealnie wchłania się w skórę. Dodatkowy. Jej atutem jest to, że wyjmując z opakowania nakłada się chusteczkę na twarz, a nie jak w innych babranie się. Skóra po zastosowaniu jest miekka, elestyczna, nie lepi się. A na dodatek znikają pory ( u mnie na nosie ). Stosowałam 2 razy i z przyjemnością przetestowałabym raz jeszcze. Takich " wrażeń" nigdy dość. :-) osobiście polecam również Tabletki Kerabione na włosy, skórę i paznokcie. Poleciłam stosowanie maseczki przyjaciółce.

Używam tego produktu od: czerwca 2015

sprawia,że skóra jest gładka
szybko napina skórę
daje taki świeższy wygląd
odmładza
Aplikacja jej jest wygodna.Taka jakby morka chustka coś al\'a to na twarzy.Po trzymaniu jej przez określony czas można wetrzeć reszty kosmetyku w twarz.
Skóra naprawdę wygląda świetnie!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Świetna maseczka nawilżająca

Maseczka daje natychmiastowy efekt nawilżenia, ujędrnienia skóry, dzięki postaci nawilżonej chusteczki łatwo się nakłada, nie trzeba jej zmywać, ma ładny zapach i niewiele kosztuje jak na takie efekty.

Ilość zużytych opakowań: duuuużo