Pharmaceris, H, Stimuforten, Preparat do intensywnej kuracji stymulującej wzrost włosów

Pharmaceris H-Stimuforten jest polecany dla kobiet i mężczyzn z problemem nasilonego, okresowego i przedwczesnego wypadania włosów. Pharmaceris H-Stimuforten to preparat o połączeniu składników aktywnych Naturalnego Czynnika Wzrostu FGF oraz kofeiny wykazuje dwukierunkowe działanie: wstrzymuje proces wypadania włosów oraz stymuluje wzrost nowych. Kompleks poprawia mikrokrążenie i dotlenienie komórek. Spowalnia starzenie się włosów, przyspieszając ich wzrost i wydłużenie cyklu życia włosa. W efekcie hamuje przedwczesny proces wypadania, przerzedzenia oraz łysienia o różnej etiologii. Kompleks aktywuje geny uśpionych mieszków włosowych do wzrostu całkowicie nowych włosów tzw. meszkowych, zwiększając ich ilość i zmniejszając widoczność skóry głowy. Kofeina powstrzymuje przedwczesne wypadanie włosów i łysienie, neutralizując negatywny wpływ hormonów (androgenów, DTH). Preparat wzmacnia i pogrubia włosy, wygładza ich strukturę i zwiększa objętość. Posiada pH neutralne dla skóry, wykazuje wysoki współczynnik tolerancji. Nie przetłuszcza i nie obciąża włosów. Formuła aktywna przez 24h.

Drogi a nic nie wart

Zakup całej linii to duży wydatek, a ta wcierka jest najdroższa, niestety kompletnie niewarta swojej ceny. Z nią wiązałam największe nadzieje, bo jak coś ma działać na włosy, to właśnie wcierka, więc wcierałam bardzo sumiennie i miałam dwa albo trzy opakowania, narażając się na koszty i trudności w zdobyciu produktu. Ostatniego nawet nie dokończyłam i chyba jeszcze mam. Jedyne co mogę powiedzieć dobrego to to, że ma fajne opakowanie z dobrym dozownikiem, przepięknie pachnie, jest też dość wydajna (ale duże znaczenie ma umiejętne nakładanie), nie brudzi czy skleja włosów i fajnie podnosi je u nasady. Nie robi jednak najważniejszego - nie działa.

Działa

Stosuję od ok. 3 miesięcy i widać efekty. Mam problem z prześwitami szczególnie na przodzie głowy. Stosowałam już wiele preparatów i do tego podchodziłam dość sceptycznie. Jednak po tej kuracji jestem w stanie powiedzieć, że włosy, są gęstsze i mój przedziałek znacznie zmalał z "autostrady dwupasmowej" do "chodniczka".
Plusy:
+ nie skleja włosów,
+ładnie pachnie
+ dość wydajny
+ po 3 miesiącach widoczne efekty

Minusy
-cena

Niestety pakiet się nie zprawdził

Witam,
Po wielu pozytywnych opiniach postanowiłem postawić na kurację szampon+odżywka+preparat. Stosuję już blisko 6 tygodni. Preparatu rozpocząłem drugie opakowanie. Przed kuracją wypadało mi ok. 50-60 włosów dziennie. Uznałem, ze trzeba spróbować czegoś nowego.
Ogromnie teraz tego żałuje. Na początku wypadało mi grubo ponad 100 włosów dziennie. Tak było przez pierwsze 3 tygodnie. W kolejnych od 80-90 i tak jest do teraz. Szampon stosowałem 4-5 razy w tygodniu, odżywkę 2-3 razy a preparat codziennie rano i wieczorem. Minęło blisko 6 tygodni i żadnej poprawy.
Żałuję, że zdecydowałem się na te produkty. Pogorszone samopoczucie, masa włosów wszędzie. Miałem napisać wcześniej, ale ciągle się łudziłem, że może w końcu zadziała.
To pokazuje jedno. Komentarze w necie to nie żaden wyznacznik.
Dlatego to też tylko moja opinia.

Jakiś pozytyw.
Włosy są grubsze, co i tak nie cieszy.
Pozdrawiam

Gwiazda wśród odżywek

Ten produkt używam bardzo często. Po zmianie leków garściami wypadały mi włosy, z rana na mojej poduszce były same włosy. To było straszne, wtedy to po raz pierwszy kupiłam ten produkt i faktycznie już po pierwszym opakowaniu widziałam dużą poprawę. Cieszyłam się z meszku jaki to pojawiał się na czubku głowy, tak to były odrastające nowe włosy. Po drugie, całe pasma włosów mniej mi wypadały oraz same włosy wydawały się na zdrowsze. Dodam, że ja do tego używam: raz w tygodniu maskę Wax i szmpon Vichy. Muszę stale takie produkty używać, bowiem biorę leki, które powodują wypadanie włosów. Gdy przestaję używać tych produktów, włosy znów zaczynają wypadać a tak gdy je stosuję są piękne. Zdecydowanie polecam tą odżywkę np. dla osób biorących leki, które niszczą włosy. Dodam, jeszcze, że buteleczka starcza na długo, jest to wydajny preparat.

brak efektów

Niestety, ten produkt nie sprawił, ze zaczęło mi wypadać mniej włosów. Nie sprawił, że włosy stały się mocniejsze, czy też odrastały grubsze - kompletnie nic.

Plus za wygodną aplikację, która jest na pewno łatwiejsza niż aplikacja jakichkolwiek ampułek. Metoda z psikaniem jest b. wygodna.

Produkt nie sprawia, że włosy wyglądają na przetłuszczona, nie podrażnia.

Produkt jest b. wydajny - to psikadełko wystarczyło mi na 2 miesiące, przy codziennym stosowaniu.

Przynosi oczekiwane rezultaty

Od dłuższego czasu ok. pół roku borykałam się z nadmierną ilością wypadających włosów. Stosowałam tabletki z apteki. Ale niestety nie było poprawy. Przy następnej wizycie w aptece Pani Magister zaproponowałam mi PHARMACERIS H-Stimuforten. Zaczęłam go stosować. Zużyłam już trzy opakowania. Preparat wmasowuje rano i wieczorem w skórę głowy. Po miesiącu stosowania zauważyłam, że przynosi oczekiwane rezultaty. Pierwsze co zauważyłam to zagęszczenie włosów( tzn. mniej widoczna łysina). Po drugie znacznie mniej wypadających włosów widocznych na szczotce przy codziennym rozczesywaniu. Zatem spokojnie mogę Wam go polecić. Zarówno dla Kobiet jak i Mężczyzn.

Zalety:
*ładny zapach
*sprawia, że włosy stają się gęstsze
*szybkie działanie
*włosy łatwo się rozczesują
*zwiększa objętość włosów

Wady:
*mało wydajny
*cena

Wcale nie rewelacja..

Preparat kupiłam zrozpaczona ilością wypadających włosów, po tym jak zawiódł mnie la roche posay. Wcierałam rano i wieczorem, do tego dokupiłam odżywkę d/s i stosowałam razem. Mam wrażenie, że włosów wypada więcej. Mam praktycznie całą nową butelkę i zastanawiam się, czy ryzykować że coś pomoże, ćzy bać się, że już kompletnie zostane bez włosów...

ładnie pachnie i jest dość wydajny, to póki co jedyny plus.

Używam tego produktu od: 1,5
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Działa

Preparat kupiłam miesiąc temu, z jednej strony żywiąc się nadzieją,że może pomoże na zmasowany wypad włosów, z drugiej strony pełna obaw,że jednak nie da sobie rady.
Gwoli wstepu- z wypadaniem włosów walczę od 2 lat,raz jest lepiej raz gorzej. Rok temu zaczęłam stosować szampon z tej samej serii pharmaceris- i dał mi on ok.6 m-cy spokój od wypadania. Jednak nic,co dobre,nie trwa wiecznie- latem włosy zaczeły znowu masowo lecieć. Zastosowałam więc kurację stimuforten i wypadanie zmnijeszyło sie, jesem więc zadowolona z tego produktu (póki co)
Zalety:
-zmniejsza wypadanie
-unosi włosy u nasady
-nadaje objętość włosom
-nie obciąża
-wydajny,mimo codziennego stosowania zużyłam przez miesiąc 1/3 op.
Wady:
-cena :-P
Ogólnie polecam

Używam tego produktu od: 1 m-ca