Burberry, Kisses, Hydrating Lip Colour (Pomadka do ust)

Burberry, Kisses, Hydrating Lip Colour (Pomadka do ust)

Pojemność 3,3 ml

Burberry pomadka do ust Kisses zawiera połączenie satynowych pigmentów i błyszczących polimerów pokrywa usta połyskującym kolorem. Burberry pomadka do ust Kisses zawiera formuła wzbogacona o mieszankę dzikiej róży, herbaty i lawendy z łatwością rozprowadza się na ustach, pozostawiając je nawilżone na długi czas. Pomadki Burberry Kisses umożliwiają kobietom uzyskanie dowolnych efektów zgodnie z ich potrzebami — od delikatnego muśnięcia kolorem po mocniejsze krycie. Kolekcja obejmuje gamę odcieni — od beży po czerwienie.

w sztyfcie
nawilżające, kryjące
Efekt
perłowe

Ładne opakowanie i niewiele więcej

Dziękuję opatrzności, że nie kupiłam tej pomadki, tylko dostałam ją w prezencie. Bardzo żałowałabym tego zakupu.
Posiadam odcień Nude Pink. Kolor ładny, dobrze wygląda na ustach. I to tyle ;)
Opakowanie jest cudne - luksusowe, ale dyskretne. Uwielbiam je.
Pomadka jest ładnie tłoczona w charakterystyczną dla marki kratę. Łatwo się rozprowadza.
Ale mnie wysusza! I to jak... Ratuję usta maścią z witaminą A i Carmexem. Co z tego, że ładny kolor, kiedy właściwości produktu są po prostu słabe.
Zatem - minusy - cena! wysusza, nietrwała, szybko się zużywa, wymaga częstych poprawek
Plusy - kolory, opakowanie.

Ja nie polecam. Stoi na półce, bo ładnie opakowane ;))))

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

bardzo komfortowa, naturalnie wyglądająca szminka

Mam 2 odcienie tej szminki: Rose Pink i Nude Pink, zamówione jeszcze ze strony Burberry, kiedy marka nie była dostępna w Polsce. Na początku jakoś dla nich nie oszalałam, ale po paru miesiącach dość "nieśmiałego" używania zmieniłam zdanie ;)

Największe plusy:
– Szminka baaaardzo naturalnie wygląda na ustach. Ładnie, równo się rozprowadza, nie smuży, nie zbiera się w załamaniach, wszystko wygląda estetycznie i elegancko. Podoba mi się jakiś taki ZDROWY efekt, który ta szminka daje. Usta wyglądają świeżo i soczyście, bardzo ładnie. Efekt i natężenie koloru rzeczywiście można fajnie stopniować, jak zapewnia producent. Dużego krycia nie należy się po tej pomadce spodziewać, ale i nie takie jest jej założenie. Natomiast nie jest to produkt, którego kompletnie na ustach nie widać czy coś w rodzaju Rouge Coco Shine ;)

– Bardzo komfortowo się ją nosi.
Faktycznie lekko nawilża, a już na pewno nie wysusza. Nosiłam ją również w dni, kiedy moje usta miały saharowy kryzys, i wszystko było z nimi w porządku, szminka nie pogorszyła ich stanu.

– BOSKIE OPAKOWANIE
Piękna krata Burberry wytłoczona na sztyfcie, eleganckie, klasycznie opakowanie na magnes - cudo absolutne. Uwielbiam taką prostotę i elegancję.

Szminka nie ma zapachu, co dla jednych może być plusem, dla innych minusem. Mi osobiście brak zapachu nie przeszkadza – wolę to niż przytłaczającą woń niektórych szminek ;)

Trwałość jest dość przeciętna, ale nie jest to z założenia formuła long wearing. Natomiast kolor "zjada się" bardzo estetycznie i równomiernie, nie zostawia nam brzydkiego konturu.

Cena jak na markę wysokopółkową, luksusową – dość przystępna.

Kwestia kolorów jest oczywiście kwestią indywidualną, ale wśród 16 odcieni każdy może znaleźć coś dla siebie, tak więc na plus. Wybrane przeze mnie kolory uwielbiam, choć były zamówione w ciemno ;)

Nie wiem, jak wygląda sytuacja z noszeniem ciemniejszych odcieni tej pomadki, bo sama mam 2 dość jasne kolory, więc do ciemnych i bardziej intensywnych się nie odniosę.

Podsumowując – jest to doskonała szminka dla wielbicielek naturalnego wyglądu i subtelnego podkreślania ust, które nie chcą jednak kupować "błyszczykowych" pomadek, znikających z ust po 10 minutach lub dających zerowy kolor. Jest to miły złoty środek. Uwielbiam sięgać po Kisses, gdy zależy mi na naturalnym, subtelnym, "niewymuszonym" wyglądzie. I nigdy nie muszę w ciągu dnia panicznie szukać lusterka, żeby sprawdzić, jak trzyma się pomadka – nie zdarzyło się, żeby schodziła jakoś nieestetycznie/rozlewała się czy robiła inne przykre niespodzianki, a to dla mnie ważne.

Mi formuła Kisses bardzo przypadła do gustu i chętnie przygarnę jeszcze jakiś kolor :) Polecam wszystkim "naturalsom" ;)

Używam tego produktu od: ponad pół roku