Kamill, Intensiv, Krem do rąk i paznokci

Kamill, Intensiv, Krem do rąk i paznokci

Krem do rąk i paznokci Kamill Intensiv wspomaga regenerację zniszczonej skóry rąk. Zmiękcza i wygładza skórę. Chroni ją przed działaniem szkodliwych czynników. Oprócz wyciągu z rumianku i bisabololu zawiera także aloes, który poprawia ukrwienie skóry, nawilża ją i dezynfekuje. W jego skład wchodzi też olej z awokado, który penetruje skórę i toruje innym substancjom odżywczym drogę do najgłębszych warstw naskórka.

50 - 100ml
kremy do rąk
zapachowa
w tubce
Struktura
bogate
krem

Nic specjalnego

Ten krem to taki tani przeciętniak o słabym składzie. Pachnie przyjemnie rumiankiem. Nawilża całkiem okej, ale efekt szybko znika. Ma dość gęstą konsystencję i wolno się wchłania.

Działa jak należy

Kamill krem do rąk i paznokci dostałam od znajomej, która mi go bardzo zachwalała. Ma on bardzo gęstą, niezbyt tłustą konsystencję, przez co w ogóle nie skleja moich rąk i wręcz natychmiast się wchłania. Kamill nawilża idealnie moją skórę. Już niewielka jego ilość wystarcza do nasmarowania dłoni, co sprawia, że jest mega wydajny i na długo mi starcza.Krem wspaniale odżywia moje narażone na detergenty dłonie i paznokcie, ujędrnia dogłębnie skórę i zmiękcza ją.Ekstrakt z rumianku i aloesu jest zbawienny dla moich rąk. Niektórych może drażnić jego zapach. Polecam ten krem każdej kobiecie.

Moje dłonie się z nim nie polubiły

Krem ma przyjemną i lekką konsystencję. Jednak jak na mój gust trochę słabo się wchłania. Najgorsze jest jednak to, że krem pozostawia na skórze nieprzyjemny film. Zapach jest średnio przyjemny i jakiś taki sztuczny. Nie zauważyłam, żeby nawilżał dłonie. Działa tylko po bezpośrednim nałożeniu na skórę. Nie daje żadnego długotrwałego efektu.

Szybko zdecydowałam o porzuceniu używania tego kremu do rąk. Szkoda jednak mi go było wyrzucić, skoro był prawie pełny. Z tego powodu zdecydowałam się go użyć na stopy i muszę przyznać, że tutaj spisał się o niebo lepiej. Odżywił i dosyć dobrze nawilżył moje pięty.

Śmierdziuch

Krem średnio nawilżał.
Przy małej ilości produktu nie czuć było w ogóle, że coś zostało nałożone. Z kolei przy większej ilości nie wchłaniał sie.
Najgorszy był zapach - bardzo alkoholowy, specyficzny. Czuć go było w całym pokoju.

SUper produkt!

Kupiłam ten krem kiedyś bez zastanowienia w drodze do pracy bo potrzebowałam czegoś na już, skusiła mnie cena, około 5 zł. Nie dawałam mu większych szans i jakże wielkie było moje zaskoczenie kiedy okazało się że to na prawdę bardzo fajny krem. Świetna konsystencja idealnie się rozsmarowuje, bardzo wydajny przy tym, pachnie delikatnie, błyskawicznie się wchłania i robi co ma robbić czyli nawilża dlonie i pozostawia je nawilzone na długo. Jak dla mnie HIT i mam go zawsze w torebce , w kuchni i w łazience :-) Trzeba przecież dbać o dłonie cały czas :-)

Dla niewymagających

Ogólnie krem nie jest zły, sprawdzi się u osób, które nie wymają silnej ochrony i nawilżenia dłoni. Jest wydajny, tani.

Konsystencja: lekka, trochę lepka, szybko się wchłania, przez kilkanaście minut czuć go na skórze.

Działanie: krem mogę napisać, że uspokajał moją suchą skórę, zmiękczał ją, koił. Niestety, ten efekt utrzymywał się zbyt krótko. Nie zawsze miałam czas i nie pamiętałam o ponownej aplikacji i przez to dłonie cierpiały. Jednak polecam go dla osób, które nie mają problemów z przesuszeniem czy pękającą skórą dłoni.

Zapach: brzydki, nie pachnie rumiankiem, tylko tak sztucznie, jak coś zgniłego. Jednak osobom w moim otoczeniu przypadł do gustu.

Opakowanie: klips łatwy do otwierania, miękka tubka, ładna szata.

Plusy:
- koi, nawilża i chroni skórę
- wydajny i niedrogi
- szybko się wchłania
+/- mógłby utrzymywać nawilżenie trochę dłużej

Minusy: zapach

Dobry krem w dobrej cenie

Dobry krem w przystępnej cenie. Jedynym minusem jest zioowy zapach, który nie do końca mi odpowiada. Mimo to świetnie nawilża.

+szybko się wchłania
+super nawilża
+niska cena
+łatwa dostępność
+konsystencja
+opakowanie

-ziołowy zapach

dyskusyjny zapach

Zimą ratował moje dłonie, które czasami były niemal popękane, zwłaszcza
po wewnętrznej stronie.
Niestety nie lubię nosić rękawiczek, gdy nie ma dużego mrozu i zmywam ręcznie naczynia.
Zawsze wieczorem smarowałam dłonie grubszą warstwą i rano dłonie były
w dużo lepszej kondycji.

Jedynym minusem jest charakterystyczny zapach kremu, zbyt intensywny
i mocno chemiczny rumianek. Z powodu zapachu raczej nie kupię ponownie.

świetny

Moje suche dłonie potrzebowały intensywnego opatrunku i ten krem bardzo pozytywnie mnie zaskoczył:)

Plusy:
+ pięknie pachnie
+ ukojone, zregenerowane i odżywione dłonie
+ zapewnia uczucie nawilżenia
+ wchłania się ekspresowo
+nie pozostaje tłustego filmu
+ dobra jakośc za niska cenę

Minusów brak

Jestem zadowolona z efektów i zachęcam do zakupu:)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pół tubki

Całkiem fajny

To mój pierwszy krem do rąk z tej firmy i muszę przyznać, że krem jest całkiem fajny i przyjemny. Jedyne, co mi trochę nie pasuje, to zapach.

PLUSY:
- szybko się wchłania,
- przyjemna konsystencja,
- tani,
- wydajny,
- estetyczne opakowanie, nic się nie ściera itd.
- wystarczy w ciągu dnia raz czy dwa go użyć, aby nie czuć suchości - dobrze nawilża.

MINUSY:
- zapach jest taki średni jak dla mnie.

Używam tego produktu od: prawie dwóch miesięcy