Avon, Senses, Lagoon, Moisturising After Shower Mist (Nawilżajcy balsam - mgiełka do ciała)

Avon nawilżająca mgiełka - balsam do ciała Lagoon Senses o orzeźwiającym zapachu gruszki i owoców cytrusowych. Koi, nawilża dzięki zawartości masła shea, pozostawiając na skórze delikatny zapach i przyjemnie odświeża. Szybko się wchłania i jest łatwa w użyciu. Spryskać oczyszczoną skórę całego ciała i delikatnie wmasować

Kilka niedomówień.

Bardzo lubię ten produkt, jednak nie podoba mi się fakt, że producent nie do końca wyjaśnia co to jest. jeszcze kiedy byłam konsultantką, dużo dziewczyn miało pretensję, ze chciały mgiełkę , a mają białe coś w sprayu i to prawda. Nie jest to zdecydowanie mgiełka do ubrań, a do ciała, co producent nie do końca podkreśla.

Jak na mgiełkę jest dosyć gęsta i nie jest transparantna, a biała. Nie wchłania się zbyt szybko sama, trzeba jej w tym trochę pomóc.
Łapie plusik za opakowanie - bardzo wygodna forma butelki z atomizerem. Idealna dla leniuchów. :)

Coś co zdecydowanie mnie zachwyciło to zapach i to, jak działa na moją skórę. Uwielbiam kosmetyki, które mają w swoim zapachu nutę gruszki, a takich jest nie wiele - tu bardzo fajnie ją czuć. Zapach jest raczej delikatny i szybko wietrzeje, jednak i tak daje rade.
nawilża - tu byłam w niezłym szoku. jestem posiadaczką skóry mocno przesuszonej i nie myślałam, ze jakaś mgiełka sobie z tym poradzi, a jednak.

Ta wersja jest zdecydowanie moją ulubioną, podobnie jak ta seria zapachów. Ujmuje jedną gwiazdkę, jednak na dal uważam produkt za bardzo dobry.

na pewno nie mgiełka

Balsam w sprayu a nie mgiełka gdyż ma gęstą konsystencję i biały kolor. Dość dobrze nawilża ( cera normalna ) ma świeży wakacyjny zapach. Niestety przez gęstą konsystencję pompka potrafi się zapchać a wtedy trzeba rozciąć by zużyć do końca także nie jest to najwygodniejsza forma aplikacji

W porządku

Mgiełka fajnie nawilża ciało , dość szybko się wchłania , pozostawia skórę gładką ,ale nie na długo . Zapach utrzymuje się chwile na skórze , więc bez rewelacji . Nadaje się w sytuacji kiedy mamy bardzo mało czasu a musimy czymś nawilżyć ciało przed wyjściem.

bardziej balsam niż mgiełka

Nie wiem, czy to kwestia tego, że produkt leżał jakiś czas nieużywany, ale poprzedniego lata był bardziej mgiełką, teraz przy próbie spryskania ciała stał się balsamem w spray'u. Termin na zużycie tego kosmetyku to 12 miesięcy, tyle jeszcze nie minęło, więc raczej wykluczam zepsucie się produktu.. A jako, że zapamiętałam go jako mgiełkę bez większego zastanowienia skierowałam atomizer w kierunku twarzy i ciała.. więc dalszy ciąg łatwo sobie dokończyć :D balsam był wszędzie: na twarzy, włosach, ubraniach i ciele.. o ile w ciało mogłam go sobie wmasować to z reszty musiałam go zmyć, śmiejąc się przy tym w niebogłosy :P

Skóra ciała wchłonęła całość balsamu w jakieś 3minuty i ślad po tym produkcie praktycznie zaginął.. nawilżenie? minimalne.. tyle, że nie widać suchych łusek na moim bardzo suchym ciele, w moim odczuciu działa tylko powierzchownie, nie wnika jakoś głęboko. Nie ma mowy o odżywieniu skóry.. Zostawia natomiast delikatny, orzeźwiający zapaszek, który niestety dość szybko się ulatnia..

Szczerze mówiąc wolałam ten produkt jako mgiełkę.. (ale w opisie produktu widzę, że on ma być bardziej balsamem niż mgiełką, więc może mój egzemplarz był jakiś inny.. nie wiem:D) w każdym razie zgęstniał i teraz jest taki jak go opisują (w konsystencji).

Mgiełki przyjemnie odświeżają, szczególnie w gorące letnie dni - wtedy chętniej sięgam po nie niż po perfumy i aplikuję częściej w ciągu dnia, w zależności od potrzeb. Nie są dławiące i nachalne w zapachu i przyjemnie ochładzają ciało.

Do opakowania nie mam zastrzeżeń, atomizer działa, nie klei się i nie zapycha, pojemność 100ml jest idealna do wakacyjnej torebki, koszt około 8zł - tyle przynajmniej zapłaciłam według ceny w katalogu. Oceniam go na 3.. bo sama nie wiem co o nim myśleć, nie skuszę się ponownie..

Dziwna.. ale pozytywnie

Otrzymałam ją w prezencie. Na pierwszy rzut oka byłam niepewna w stosunku do tego produktu, ale po wypróbowaniu przekonałam się. Ma bardzo ładny orzeźwiający zapach, przytrzymana w lodówce rewelacyjnie chłodzi w letnie dni. Co więcej ona ma właściwości nawilżające - idealna mgiełka dla zabieganych ludzi - wystarczy spryskać, wetrzeć i można robić dalej swoje. Bardzo szybko się wchłania i nie przeszkadza swoim byciem na skórze. Cena przystępna, opakowanie w tym przypadku jest super, bo można rozprowadzić małą ilość produktu na dużą partię ciała, przy okazji możemy obserwować ile go zostało. Minusów nie zauważyłam.
Warto ten balsam w mgiełce wypróbować z czystej ciekawości.

Zamiast łazienki jest toaleta

Jedno, ważne pytanie: po co zdecydowałam się podobnie na kosmetyk, którego inna wersję zapachową oceniłam na 2? A no, jednak ta dziwna konsystencja ma w sobie coś, co w lecie jest całkiem przyjemne.

Jako, że jednak jest to "mgiełka" to zapach powinien być tutaj ważny. I niestety, jak jak w przypadku cytrusów czułam zapach środków do czystości łazienki, tak tym razem (tematycznie) idziemy w stronę toalety. Nie muszę chyba dodawać, że gruszki to ja tutaj nie czuję, a szkoda byłaby przyjemnym dodatkiem.

"Balsam" jest również kiepskim określeniem, bo pielęgnacji tutaj nie ma. Sam pomysł zamknięcia balsamu w butelce z atomizerem podoba mi się, jednak jest on mocno niedopracowany. Trzeba chwycić pod odpowiednim kątem, aby nic się nie zacinało i dość sporo napsikać, gdyż konsystencja jest rzadsza od poprzednika. O nawilżeniu i kojeniu nie ma co pisać, gdyż takowe nie występują. Nie polecam traktować tym kosmetykiem skóry po depilacji, bo wtedy wysuszy je na wiór. Moja skóra na ciele jest normalna i po za tym nie czyni jej nic złego. Należy jednak przyznać, że wchłania się ekspresowo, jak chyba żaden inny balsam, jednak zostawia na skórze powłokę, która jest nieprzyjemna w dotyku.

Oprócz dennego zapachu i wysuszenia skóry po depilacji nie powoduje żadnego spustoszenia. Jest to po prostu kiepski produkt, który mógłby być ciekawą alternatywą dla tradycyjnego balsamu, lecz wciąż jest niedopracowany. Miejmy nadzieję, że nic nie podkusi mnie to przetestowania trzeciej wersji zapachowej...

Używam tego produktu od: Lipiec-Wrzesień, połowa Stycznia
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Myślałam,że będzie gorzej

Na początku myślałam,że to jest mgiełka "wodna",a potem czytam,że to jest balsam do ciała.Użyłam i całkiem,całkiem-może szału nie ma,ale jest w miarę w porządku.Dobra dla osób,którzy się śpieszą,szybko się wchłania.
Zapach bardzo mi się podoba,orzeźwiający i lekko słodki.
Atomizer się nie zacina.Cena ok.8 zł.Nadaje się na lato.
Daje tylko tyle gwiazdek z tego względu,że ja jednak wolę inne balsamy do ciała,ale ciekawa opcja na wakacje :)

Meczyła mnie

Przypadkiem było że ją kupiłam.Zamówienie składałam szybko u koleżanki i niedoczytałam,że to mgiełka nawilzająca.Spodziewałam się standardowej mgiełki a tu lepka konsystencja.Plusem jest zapach i to,że szybko siew wchłania.Zapach pozostaje na skórze długo ale nawilżenia nie widze w tym produkcie.Jedynie na początku wyczuwam mięciutka skórę,a potem szybko to mija.Męczyło mnie to opakowanie bardzo długo.Wracałam do niego po długich przerwach aż wkóńcu skonczyłam ją.Nie jest złym produktem,ale nie powala.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Bardzo polecam!

Moim zdaniem ta mgiełka jest naprawdę super. Zapach ma świetny, jest niedroga, długo utrzymuje się na skórze, dobrze nawilża i - co najważniejsze dla wiecznie zabieganych ;) - jest wygodna w aplikacji, raz dwa spryskujesz ciało, wmasujesz i masz nawilżoną skórę. Do tego szybko się wchłania.
Jedyny malutki minus jest taki, że jest w niewielkim opakowaniu.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Pozytwnie mnie zaskoczyła

Jestem dość wybredna jeśli chodzi o balsamy i kremy do ciała. Czasem wolę zapłacić parę złotych wiecej, ale kupić jakiś dobry kosmetyk. Tą mgiełkę kupiłam z czystej ciekawości i muszę się przyznać, że jestem z niej bardzo zadowolona.
Mgiełka ma bardzo ładny zapach, który długo utrzymuje się na skórze. Ogromny plus za przyjemną i szybką aplikację - wystarczy spryskać dokładnie ciało, wmasować mgiełkę i gotowe. Ma nietłustą konsytencję i dobrze się wchładnia wiec można ją używać zamiast tradycyjnego balsamu.
Stosowałam ją latem wiec nie podrażniała mi skóry po opalaniu i fajnie odświeżała. Byłaby idealna gdyby lepiej nawilżała, ale i tak ją polubiłam.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: Kończę 1 opakowanie

Bardzo przyjemny produkt

Ten produkt mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Sama bym go nie kupiła, bo jakoś tak nie byłam przekonana, ale że dostałam w prezencie, to postanowiłam wypróbować. Dobrze mi znany zapach z żelu pod prysznic i peelingu do ciała cudownie odświeża - szczególnie latem jest to baaardzo fajne uczucie. Konsystencja jest dosyć lejącą się. Zaskoczyło mnie przede wszystkim to, że mgiełka naprawdę całkiem nieźle radzi sobie z nawilżeniem skóry. Pewnie to przez dodatek masła shea. Nie spodziewałam się takiego dobrego działania po tak niepozornym kosmetyku. Do tego bardzo dobrze rozprowadza się na skórze i natychmiastowo się wchłania. Jedyne co mi się nie podoba, to forma aplikacji, a mianowicie to, że jest to spray. Już bym wolała zwykłe opakowanie w tubce albo chociaż żeby to była pompka. Opakowanie jest zrobione z przezroczystego plastiku, dzięki czemu widać ile jeszcze nam zostało kosmetyku do końca. Cena w promocji - ok. 7 zł, więc myślę, że przystępna. Opakowanie dosyć małe jak na produkt do stosowania na skórę całego ciała - 100 ml - starczyło mi na prawie dwa tygodnie codziennego używania. Polecam, bo z pewnością warto wypróbować :)

Używam tego produktu od: niecałych dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Całkiem fajny

Całkiem sympatyczny kosmetyk. Ma konsystencję mleczka, w kolorze białym, bardzo dobrze się rozpyla. Przyjemnie chłodzi przy aplikacji, nawilża i jest to bardzo przyjemne. Pachnie rewelacyjnie. Jakiś czas się utrzymuje zarówno zapach jak i nawilżanie. Zamknięty w lekkiej plastikowej buteleczce, więc nadaje się do niszenia w torebce. Cena niska -ok 9 pln- więc warto wypróbować.

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę 1 opakowanie