Ogórek, Tonik do cery tłustej i mieszanej (nowa wersja)

Ogórek, Tonik do cery tłustej i mieszanej (nowa wersja)

Ziaja Bezalkoholowy tonik Ogórek z prowitaminą B5 (D-panthenolem) oraz wyciągiem z miąższu z ogórka, bogatym w kwasy organiczne, enzymy, mikropierwiastki i siarkę.
Działanie Toniku Ogórek Ziaja:
- Łagodnie oczyszcza naskórek.
- Doskonale nawilża i tonizuje skórę.
- Wykazuje skuteczne działanie kojące.
- Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

w butelce
płyn
>100ml

Bardzo dobry

Tonik jak dla mnie jest rewelacyjny ! Używam go do maseczek tonikowych razem z chusteczkami TAMI.
Doskonale łagodzi moją wrażliwą na policzkach cerę a także reguluje wydzielanie sebum w strefie T.

Jestem po kilku opakowaniach

Mam cerę mieszaną w stronę tłustej. Tonik kupiłam przypadkiem i przepadłam :) Tonizuje i nie zapycha, ładnie reguluje cerę, a do tego jest tani - więcej od takiego produktu nie potrzebuje.

ogórkowe cudo

Po warsztatach makijażowych z Mary Kay, po których dowiedziałam się więcej na temat pielęgnacji niż makijażu, zdecydowałam się na powrót do toniku.

Przepięknie pachnie. Idealnie tonizuje skórę. Nie podrażnia jej. Cera po wieczornej pielęgnacji jest odświeżona i gotowa do snu. Zamyka pory. Jeśli jestem umalowana, cera pod koniec dnia zachowuje się inaczej. Wydaje mi się jakby makijaż się dłużej trzymał.
Opakowanie jest minimalistyczne. Chodź trudno otwiera się. Na jedno jest dobre - nic nam się nie rozleje przypadkowo.

Skład: Aqua (Water), Propylene Glycol, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Panthenol, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragnance), Amyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropian, Linalool, Citric Acid.

Na pewno powrócę do tego toniku.

Eris film 2

Swietny

Uwielbiam go, bo ma bardzo dobry skład ( nie zawiera alkoholu, posiada pantenol) fajnie oczyszcza naskórek, ładnie pachnie i do tego jeszcze ta dobra cena... :) za 200 ml produktu zapłacimy 6 złotych

WART SWOJEJ CENY

Produkt zakupiony w Tesco, ale można go spotkać praktycznie w każdym większym markecie czy drogerii. Tani, solidny - jeden z klasyków w ofercie Ziai.

ZALETY:
+ DZIAŁANIE:
oczyszcza, odświeża, tonizuje; niezbędny w każdej łazience,

+ WYDAJNOŚĆ:
"dawkowany" umiarkowanie powinien wystarczyć na jakieś 2-3 tygodnie,

+ NIE PODRAŻNIA:
spokojnie można stosować na skórę okolic oczu,

+ POLSKI PRODUKT:
nic dodać, nic ująć,

+ DOSTĘPNOŚĆ:
j.w.

+ CENA:
zapłaciłam za niego niewiele ponad 5,00 zł, ale w markowych sklepach Ziaji zakupimy go dokładnie za tę kwotę.

WADY:
- ZAPACH:
niestety, szybko może się znudzić.

PODSUMOWUJĄC:
Dobry zakup. Ziaja od lat z powodzeniem bierze udział w wyścigu wytwórców kosmetyków udowadniając, że za niewielkie pieniądze można mieć wszystko, czego nam trzeba do codziennej pielęgnacji.

Odświeżający, delikatny

Używam go już od kilkunastu lat. Nie zawiera alkoholu, więc nie wysusza cery. Delikatnie pachnie, nie przytłacza zapachem. Świetny do błyskawicznego odświeżenia cery i skóry. Wydajny. Cena niezmiennie niska a jakość bardzo dobra.
Dobrze oczyszcza, nie pozostawia smug i pozostałości.

Dobry, tani kosmetyk.

Używam Go od 2 lat, Jest to fajna, tania wersja. Świetnie odświeża skórę, pozostawia ją ożywioną i ładnie pachnącą. Nie podrażnia mnie, ale też nie robi jakiegoś efektu WOW. Napewno nie nawilża.

Niezastąpiony od lat

Używam tego toniku od okolo 7lat i muszę przyznać że jest to jeden z najlepszych jakie używałam. Robi wszystko to co producent napisal czyli tonizuje, nawilża, odświeża i to jeszcze za gorsze! Z pewnością najlepszy tonik w tej cenie.

Bardzo dobry

Jeden z moich ulubionych toników, zużyłam kilka buteleczek.
Ma przyjemne działanie, jak to tonik- odświeża, niweluje uczucie ściągnięcia, usuwa ewentualne resztki kosmetyków. Zauważyłam lekkie działanie...wybielające? Z pewnością pozostawia skórę promienną, "budzi" ją.
Nie odnotowałam żadnych negatywnych efektów. Nie uczula, choć lubi lekko podrażnić- zwłaszcza wtedy, gdy nie zostanie uspokojony kremem, a poddany działaniu słońca, wiatru.
Jest łatwo dostępny i ma niską cenę, polecam :)

Niezastąpiony

Najlepszy tonik ever. Kiedyś próbowałam różnych, ale zawsze wracałam do tego i teraz już go nie zdradzam :P Tonizuje, jak na tonik przystało, odświeża, nie zostawia uczucia lepkości, co moim zdaniem w przypadku toniku powinno być oczywiste, a nie jest. Używam głównie do przecierania skóry przed nałożeniem podkładu - cóż, usuwa pozostałości kremu i nadmiar sebum, ale zdarza się, że na waciku zostają też resztki makijażu z dnia poprzedniego :D Zapach to już klasyk :) Polecam!

Średni

Bardzo lubię produkty z Ziaji,ale ten szczerze mówiąc średnio mi się sprawdził. Przede wszystkim zapach jest dla mnie niezbyt przyjemny

Zdecydowanie najlepszy!

Używałam tego toniku już od wielu lat. Najpierw starej wersji, teraz nowej. Dla mojej mieszanej cery jest idealny. Znacząco zmniejszył pory, wyregulował wydzielanie sebum. Nie podrażnia, nie uczula. Dodatkowo ma bardzo fajny zapach.

Minusów nie zaobserwowałam.