Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Ogórek, Tonik do cery tłustej i mieszanej (nowa wersja)

Ogórek, Tonik do cery tłustej i mieszanej (nowa wersja)

Ziaja Bezalkoholowy tonik Ogórek z prowitaminą B5 (D-panthenolem) oraz wyciągiem z miąższu z ogórka, bogatym w kwasy organiczne, enzymy, mikropierwiastki i siarkę.
Działanie Toniku Ogórek Ziaja:
- Łagodnie oczyszcza naskórek.
- Doskonale nawilża i tonizuje skórę.
- Wykazuje skuteczne działanie kojące.
- Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

w butelce
płyn
>100ml

Zdecydowanie najlepszy!

Używałam tego toniku już od wielu lat. Najpierw starej wersji, teraz nowej. Dla mojej mieszanej cery jest idealny. Znacząco zmniejszył pory, wyregulował wydzielanie sebum. Nie podrażnia, nie uczula. Dodatkowo ma bardzo fajny zapach.

Minusów nie zaobserwowałam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1530651].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemny

PLUSY:
+ przyjemny, świeży, ogórkowy zapach
+ łagodzi
+ doczyszcza twarz z resztek jakie pozostały po uprzednim demakijażu
+ wygodna aplikacja, ładne i solidne opakowanie
+ cena

MINUSY:
Nie zauważyłam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1519211].usefull || 0 }}% pomocna.

Może podrażnić oczy

Tonik zbyt wiele nie robi, jest dość słaby, podrażnia oczy. Pory nie są ani bardziej zwężone ani też bardziej oczyszczone.Jedynym plusem może być fakt, że nie wysusza aż nadto skóry.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1512821].usefull || 0 }}% pomocna.

Botoksu zastosowania

Nie dla mojej cery

Moja cera jest mieszana aczkolwiek ten tonik drażnił moją skórę
Nie podobał mi się zbyt mocny efekt ściągnięcia po aplikacji,
Dobrze odświeża cerę, pozostawia na niej lekki ogórkowy zapach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1508141].usefull || 0 }}% pomocna.

Złoto z ogorka

Seria ogórkowa jest dla mnie wielkim zaskoczeniem. Nie wiem czemu tak długo sie przed nia broniłam. Kupowałam wszystko tylko nie serie ogórkowa. Tonik super przywraca naturalne pH skory. Odświeża i napina skore. Skora jest gładka i sucha. Nie jest to jednak efekt przesuszenia i ściągnięcia twarzy, ktory zdrowy nie jest. Butelka elegancka i zgrabna. Płyn w środku jak dla mnie drogocenny jak złoto ! Trzy razy tak !;) kupie znow na 100%! :D

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1502751].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo pozytywne zaskoczenie. Świetny.

Gdy wykończyłam swój poprzedni tonik chciałam spróbować czegoś nowego,a Wizaż podpowiedział mi Ogórka Ziaji. Podeszłam do tego produktu jak do jeża, ale absolutnie zwracam mu honor, bo jest świetny.
Tonik pięknie pachnie, ma zdrowy (i krótki) skład dla skóry. Pięknie odświeża i budzi skórę rano, a jeszcze łądniej tonizuje i przygotowuje do dalszej pielęgnacji pod koniec dnia. Cera jest po nim miękka i rześka. Do tego niedrogi, dostępny wszędzie i produkt polski. Robi wszystko to co tonik robić powinien.
Moim zdaniem tonik Ziajki absolutnie bije na głowę tonik Aroma Perfection z Nuxe, którego używałam przed nim,a jest od Nuxe'a kilkakrotnie tańszy.
Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1495886].usefull || 0 }}% pomocna.

Meh

Nie powiem, że coś zepsuł na mojej twarzy, ale też nic nie polepszył. Uczucie po nałożeniu toniku było lekko ściągające i mało nawilżające, dodatkowo nieprzyjemnie dla mnie pachnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1470287].usefull || 0 }}% pomocna.

Nadal nawilżający, łagodny klasyk

Najczęściej używam toniku nagietkowego tej firmy, ale ogórkowy też wzbudza mój sentyment. Skład i działanie jest zadziwiająco w porządku, z naturalnym sokiem z ogórka.
Przekłada się to na przyjemne uczucie nawilżenia i ukojenia. Tonik bardzo dobrze sprawdzał się, zarówno na podrażnionej trądzikowej cerze (kiedy jeszcze miałam trądzik), jak i na suchych i tłustych partiach cery mieszanej. Przyjemnie odświeża cerę i polepsza wchłanianie się emulsji i kremów. Nie podrażnia, a wręcz łagodzi i zmniejsza zaczerwienienia.
Pachnie ogórkiem. Wydajność jest przeciętna, opakowanie wygodne, trwałe i estetyczne.
Nowa wersja to nadal jeden z fajniejszych, nie rozregulowujących cery toników, który sprawdza się przy różnych typach skóry. Klasyk, którego żal nie spróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1467072].usefull || 0 }}% pomocna.

Zielone cudo <3

Zdecydowanie jeden z moich ulubionych kosmetyków! Nie podrażnia, odświeża o każdej porze dnia i nocy, pomaga pozbyć się nadmiaru sebum i nawilża. Pachnie delikatnie i świeżo, wystarcza na długo. Cena jest śmiesznie niska, uwielbiam ten produkt <3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1452242].usefull || 0 }}% pomocna.

Pasuje mi

Mam cerę mieszaną, skłonną do niedoskonałości. Tonik świetnie utrzymuje moją buzię z dala od większych niespodzianek. Cena niziutka, jest wydajny i skuteczny. Czego chcieć więcej?

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1367926].usefull || 0 }}% pomocna.