Ziaja, Ogórek, Tonik do cery tłustej i mieszanej (nowa wersja)

Ziaja, Ogórek, Tonik do cery tłustej i mieszanej (nowa wersja)

Bezalkoholowy tonik z prowitaminą B5 (D-panthenolem) oraz wyciągiem z miąższu z ogórka, bogatym w kwasy organiczne, enzymy, mikropierwiastki i siarkę. Polecany do cery normalnej, tłustej i mieszanej.
Łagodnie oczyszcza naskórek. Nawilża i tonizuje skórę. Wykazuje skuteczne działanie kojące. Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

w butelce
płyn
>100ml

Uwielbiam z samego rana przemywać nim twarz tuż przed nałożeniem makijażu.
Skóra jest lekko nawilżona co w moim przypadku jest suuuuper ! :)
Zapach również jest bardzo fajny (można powiedzieć ze działa pobudzająco)

Dobrze tonizuje.

Tonik jest bardzo przyjemny w użyciu - ma ładny, delikatny zapach, nie ściąga cery, ani jej nie wysusza. Dobrze przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych, nawilża. Plusem jest także to, że nadaje uczucie świeżości. Zamknięty w ładnej, minimalistycznej butelce.

Całkiem fajny

Stosuje go na przemian z innymi tonikami, gdy potrzebuje lepszego oczyszczenia czy odświeżenia. Do przemywania skóry po maseczkach lub jako dodatek do glinki.
Spisuje się dobrze. Daje poczucie ukojenia, odświeżenia, skóra po jego użyciu wydaje się być czystsza.
Nie podrażnia, nie przesusza, nie daje poczucia ściągnięcia skory, jest tani i wydajny.
Niestety jako jedyny produkt do tonizowania to za mało jak dla mnie. Lubię gdy toniki dają chociaż lekkie nawilżenie a ten tego nie robi.
Pewnie jeszcze kiedyś do niego wrócę.
Ma specyficzny, lekko ziołowo-apteczny zapach.

Ukochany od lat

Zaczęłam go stosować siedem lat temu. Zużyłam jakieś 10 butelek. Najczęściej kupuję na firmowym stoisku Ziaji za ok. 8 zł. Szkoda, że nie ma wersji w sprayu
:-(.
+zapach
+tani
+dostępność
+zawiera ekstrakt z ogórka i pantenol
+nie podrażnia
+oczyszcza
+zmiękcza
+matuje
+odświeża
+polski produkt
+prosta butelka z solidnym zamknięciem
+nie zawiera alkoholu

Bezalkoholowy, delikatny tonik

Kilkuetapowa pielęgnacja cery to dla mnie podstawa dbania o skórę, odkąd zapoznałam się z treścią książki o koreańskiej pielęgnacji. Zainspirowana cennymi wskazówkami, już od paru dobrych miesięcy przechodzę przez poranny i wieczorny rytuał, mający na celu poprawę kondycji mojej skóry.

Jednym z etapów wspomnianej pielęgnacji jest zaaplikowanie na twarz toniku, którego zadaniem jest przywrócenie właściwego PH skóry oraz początkowego nawilżenia. Obywa się to zwykle po demakijażu, ale przed aplikacją maski, esencji lub kremu (warto pamiętać, że nie wszystkie etapy pielęgnacji powiela się codziennie - w przypadku maski aplikacja nastąpi 2-3 razy w tygodniu).

Z uwagi na to, że jestem posiadaczką wrażliwej cery, do pielęgnacji potrzebuję bardzo delikatnego produktu bez alkoholu. Dlatego też zdecydowałam się na zakup ogórkowego toniku z Ziaji, który swoją drogą ma również bardzo przystępną cenę i jest łatwo dostępny :).

Tonik został umieszczony w niewielkiej, plastikowej butelce w białym kolorze, w którym niestety nie widać stopnia jego zużycia. Ma delikatny, zielonkawy kolor oraz świeży, orzeźwiający, ogórkowy zapach. Konsystencja, jak to ma miejsce w przypadku toników, jest oczywiście wodnista. Jest delikatny i nie podrażnia skóry, nie powoduje również jej zaczerwienienia i przesuszenia. Tonizuje i przywraca skórze naturalne PH, przygotowując ją na dalsze etapy pielęgnacji. Nawilża niestety odrobinę zbyt słabo.

Jeżeli mowa o jego wydajności, to za tę cenę jest jak najbardziej satysfakcjonująca - tonik wystarczy na około 4 tygodnie codziennej pielęgnacji. Czy jeszcze do niego wrócę? Tego niestety nie wiem.

Zwyczajny

Absolutnie zwyczajny produkt, co w tym przypadku jest raczej komplementem. Wystarczy, że spełnia swoją rolę – oczyszcza, odświeża i nawilża skórę twarzy. Nie powoduje podrażnień, ma delikatne działanie i przyjemny zapach. Opakowanie ładnie wygląda i jest wygodne. Produkt starcza na dość długo i jest tani. Polecam :)

Tonik jak tonik

Należę do tej grupy osób, które uważają, że toniki nic nie robią. Jednak coś mnie tknęło, aby spróbować ten oto tonik z Ziaji. Widywałam go wiele razy na ostatnich półkach w Rossmannie za śmieszną cenę, więc pomyślałam "Czemu nie?"

Bardzo dobry

Tonik odświeża skórę, oczyszcza i nawilża. A co najważniejsze w składzie nie zawiera alkoholu dzięki czemu nie podrażnia skóry. Jest wręcz idealny dla skóry problematycznej. Zapach niestety nie każdemu może przypaść do gustu. Według mnie jest on całkiem niezły

Ziaja, Ogórek, Tonik do cery tłustej i mieszanej

Super tonik do cery problematycznej, fajnie odświeża tonik i oczyszcza skórę
dzięki jego zapachowi na mnie działał również pobudzająco z rana :)
Łagodził niewielkie zaczerwienienia i nie powodował szczypania, daję uczucie delikatnego nawilżenia.

Dobry

Tonik dobrze oczyszcza naskórek, nawilża, przywraca skórze prawidłowe pH, dobrze przygotowuje skórę do dalszych zabiegów. Zgadzam się w 100% z obietnicami producenta. Nic dodać nic ująć, na pewno jeszcze wrócę do tego produktu.

Hit!!!

Moja skóra jest bardzo problematyczna. Wystarczy jeden niewłaściwy kosmetyk i miesiące pielęgnacji na nic.
Tonik Ziaji pozytywnie mnie zaskoczył! Przy niezwykle delikatnej pielęgnacji moja skóra jest nawilżona a nie dodatkowo natłuszczona :)
Wiadomo, że za takie pieniądze nie zlikwidujemy mankamentów skóry mieszanej, tłustej i problematycznej, niemniej jednak warto kupić ten produkt, poniewaz niezwykle koi i łagodzi podrażnienia.

Nijaki

Niestety nie mam pojęcia, co powinien robić ten tonik. Według opisu moja cera powinna wyglądać jak malowanie, a specjalnych zmian nie widać.
Według opisu powinien nawilżać, ale nie zauważyłam w ogóle efektu nawilżenia. Powinien też oczyszczać, jednak dopiero po kilkukrotnym przetarciu nasączonym wacikiem, powiedźmy, że jest czysta. A zapach? Ogórkiem faktycznie trochę trąci, ale nie jest to z pewnością ogórek świeży, bardziej jakiś chemiczny zapach, który ma imitować ogórka. Chociaż przyznać trzeba, że dosyć dobrze odświeża. Miło, że produkt był tani, chociaż nie zmarnowałam pieniędzy i to chyba byłby jedyny plus :)