Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Ziaja, Ogórek, Tonik do cery tłustej i mieszanej (nowa wersja)

Ziaja, Ogórek, Tonik do cery tłustej i mieszanej (nowa wersja)

Bezalkoholowy tonik z prowitaminą B5 (D-panthenolem) oraz wyciągiem z miąższu z ogórka, bogatym w kwasy organiczne, enzymy, mikropierwiastki i siarkę. Polecany do cery normalnej, tłustej i mieszanej.
Łagodnie oczyszcza naskórek. Nawilża i tonizuje skórę. Wykazuje skuteczne działanie kojące. Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

w butelce
płyn
>100ml

Tonik jak tonik

Nie ma fajerwerków ale jest całkiem przeciętny, nie robi krzywdy, ale też nie nawilża jakoś specjalnie. Mimo iż szukam ideału dalej, będę do niego wracać jak do pewniaka

Ulubiony tonik

Wprowadzając tonik do mojej pielęgnacji postawiłam właśnie na ten i się nienzawiodłam. Używałam go jeszcze gdy bylam nastolatką i teraz do niego powróciłam, stał się must have dla mojej skóry. Mam cerę mieszaną i bardzo wrażliwą, a ten tonik sprawdza się na niej świetnie, nie podrażnia, ma przyjemny zapach i super tonizuje. Do tego jest w bardzo dobrej cenie. Dla mnie ideał. Użyłam już kilku opakowań i na pewno sięgnę po kolejne.

A miało być tak pięknie..

Bardzo lubię kosmetyki od ziaji i chętnie po nie sięgam,gdyż zazwyczaj mi się sprawdzają a do tego są tanie. Myślałam,że tak samo będzie w przypadku tego toniku. Słyszałam wiele dobrych opinii,jednak w moim przypadku nic z tego się nie sprawdziło. Głównym minusem tego produktu było to,że wysypało mnie za każdym razem kiedy go użyłam. Na początku myślałam,że to wina czegoś innego,jednak niestety nie. Dopiero bo wyrzuceniu tonika,wszystko wróciło do normy. Do tego produkt bardzo nieprzyjemnie pachnie. Zawiodłam się i nie polecam :/

Gala KWC 2017

Przyjemne odświeżenie cery

Bardzo lubię toniki marki Ziaja.
Ten bardzo polubiłam,bo fajnie działa na moją skórę.
Kosmetyk udało mi się kupić w drogerii Laboo za 6 zł.
Butelka jest biała i prosta.Ma pojemność 200 ml.
Pod światło możemy zobaczyć ile produktu mamy jeszcze w opakowaniu.
Produkt jest wydajny,bo niewielka ilość wystarczy,aby przetrzeć twarz.
Mi takie opakowanie starczyło na jakieś 2-3 miesiące codziennego używania.
Tonik posiada przyjemny,orzeźwiający,ogórkowy zapach.
Nie jest mocny i drażniący.
Kosmetyk dobrze oczyszcza oraz odświeża twarz,nie wysuszając jej.
Lekko nawilża,napina,koi i łagodzi skórę oraz niewielkie wypryski.
Taki przyjemniaczek na co dzień,który dobrze tonizuję :)
Godny uwagi :)

Skóra mieszana

Dla mnie strzał w dziesiątkę. Wybrałam go przypadkiem i nie żałuje, bo odkąd go mam moja cera wygląda o wiele lepiej i zniknęło mi sporo zaczerwienionych miejsc. W dodatku jest tani i można go kupić w Rossmanie.

Ulubiony tonik ever.

Nigdy nie używałam toniku. Naczytałam się w Internecie, że tonik jest bardzo ważny w pielęgnacji, to kupiłam właśnie ten. Tani i opinie też miał dobre. Tak pokochałam ten tonik, że od kilku lat używam go codziennie rano i wieczorem. Skóra po nim jest fajnie odświeżona i mam wrażenie, że jakby troszkę nawilżona.

Oceniam jako nawilżacz do włosów

Trochę niestandardowo chciałabym go ocenić jako produkt - uwaga - do włosów! ;) Kupuję i przelewam do butelki z atomizerem, po czym kiedy sobie o tym przypomnę pryskam nim moje przesuszone końce włosów i tak je zostawiam, aż do wchłonięcia i wyparowania. W efekcie końce są dużo lepiej nawilżone, fajniej wyglądają, są leciutko dociążone. Nie wyglądają na tłuste i sklejone. W dotyku też są przyjemne. Efekt oczywiście nie utrzymuje się na stałe, ale bardziej regularne i sukcesywne używanie może poprawić wizualną kondycję włosów suchych i puszących się :) A że jest tani, to można go obficie używać ;)
Dobrze też się sprawdza jako nawilżenie pod olejowanie :)

Godny polecenia

Używam tego toniku już od kilku lat. Doskonale oczyszcza moją cerę, która ma skłonności do przetłuszczania się. Ma piękny ogórkowy zapach. Cena jest bardzo niska.

Średni :)

Fajny. Zapach mi nie przeszkadza przyzwyczaiłam się do niego. Delikatne nawilżenie, niska cena, wydajny, bez alkoholu, dobry skład ale bez rewelacji :) Takich toników jest na pęczki chodź nie w tak niskiej cenie ;)

Niestety

Opakowanie zgrabne, poręczne, dozownik ok. Zapach... Nie zachwycił mnie, chyba za bardzo ogórkowy ;) Działanie... Mnie lekko podrażniał, nie matował i minimalnie nawilżał. Z tego względu niestety juz do niego nie wrócę. Choć skład wydawał się porządny (i cena jak marzenie) ale niestety do mojej cery za bardoz się nie nadaje...

poprawny

Poprawny produkt, łączący niezłe właściwości z niską ceną.
Nie ma efektu wow, ani żadnych innych fajerwerków, nie oczyści dogłębnie porów, nie usunie przebarwień, nie wyprasuje zmarszczek :).
Ale za to daje mi poczucie świeżutkiej cery, usuwa ewentualne resztki po demakijażu, naskórek jest przyjemnie wygładzony, pory odrobinkę zwężone.
Cena, wydajność, opakowanie, zapach - także na plus.

Przyjemny, ale spodziewałam się odrobinę więcej.

Lubię Ziaję - bywałam już przez tę firmę mile zaskakiwana, dlatego co jakiś czas z ochotą sięgam po ich kolejne produkty, aby przekonać się, czy tym razem czeka mnie kolejna miła niespodzianka.
W przypadku tego toniku mam mieszane uczucia - nie mam dużych wymagań do tego rodzaju kosmetyku, a mimo tego czuję niedosyt. Nie do końca jestem przekonana, czy moja cera była dostatecznie stonizowana, odświeżona i oczyszczona - miałam mieszane uczucia. Troszkę średnio też z jego wydajnością - liczyłam, że nieco dłużej mi posłuży. Podoba mi się jego zapach - uwielbiam kosmetyki z nutą zapachową ogórka.
Może spróbuję kiedyś inne toniki od Ziaji, ale do tego raczej już nie wrócę po wykończeniu obecnego opakowania.