Becca Cosmetics, Ultimate Coverage Complexion Creme (Podkład kryjący do twarzy)

Becca Cosmetics, Ultimate Coverage Complexion Creme (Podkład kryjący do twarzy)

Becca Podkład do twarzy Ultimate Coverage Complexion Creme pełno-kryjący z "oddychającą" formułą zawiera dużą zawartość pigmentu i wody. Dobry balans czystego pigmentu 21% z wodą 22%. Doskonale kryje niedoskonałości, zaczerwienienia, przebarwienia i nierówną teksturę skóry. Promuje aksamitną, gładką i wspaniałą cerę. Idealny dla wszystkich rodzajów skóry. Wolny od parabenów, siarczanów, ftalanu, alkoholu i zapachu.

fluidy
kryjące
Krycie
mocne
z pompką

Porażka!

Podkład Becca Ultimate Coverage 24 Hour Foundation . Opis producenta lekki nietłusty płynny podkład o pełnym poziomie krycia.Posiada gamę kolorystyczą 24 kolorów. Wodoodporna formuła dostosowuje się do kazdego typu skóry...Jakie było moje rozczarowanie kiedy pierwszy raz go użyłam na mojej twarzy,co zauważyłam jest bardzo nie trwały schodzi po jakiejś 1/2 godz po aplikacji.. dramat. Bardzo trudno się go rozprowadza napewno trzeba się nauczyć nim pracowac ➖ Krycie trzeba mu przyznać ma ładne mocne.Nepewno nie nadaje się do każdej cery bo bardzo wysusza...Więc Panie ze skóra suchą, tłustą niestety się nie polubią. Dodam ze podkład uwidocznił wszystkie moje mankamenty skóry. Pożegnałam się z nim bo niestety dla MNIE się nie nadaje...

Bez szalu

Pieknie kryje, po nalozeniu skora wyglada super - jednak jest bardzo nietrwaly, raz dwa znika z twarzy , tworza sie przy tym okropne placki - tam gdzie wytarl sie wlasnie podklad.
Nie tego sie spodziewalam po produkcie w tej cenie

Niestety nie

Moja cera jest mieszana z tendencją do przesuszania.

Podkład bardzo kryjacy, gesty. Trudno się go rozprowadza i czułam go na twarzy, uczycie bardzo niekomfortowe, miałam wrażenie jakby skóra się pod nim bardzo pociła, dlatego mieszałam go z healthy mixem i było trochę lepiej.

Niestety nadal efekt nie był zadowalający i musiałam się z nim pożegnać.

Niestety nie :(

Znalazlam idealny odcień! Shell jest bardzo jasny, żółtawy, wpada w oliwkę, nigdy nie znalazłam lepszego. Dlatego naprawdę chciałam polubić ten produkt.
Moja cera: normalna, nos i czoło pod koniec dnia czasem się świecą ale to zależy od pory roku (głównie latem). Nie mam problemu z suchymi skórkami, jedynie wokół nosa rozszerzone pory, a na czole kilka poziomych linii „zmarszczek” mimicznych, które kiepskie podkłady czasem lubią uwidaczniać. Tak więc większość podkładów umiem zazwyczaj w jakiś sposób zmusić do współpracy. :)

Podkład oceniam na 2* ponieważ:
- brzydko „siedzi” na twarzy:
- zbiera się w liniach na czole i uwidacznia pory
- szybko się ściera, zwłaszcza z nosa,
- trudno się go nakłada, ma tępą konsystencję,
- wyglada ciężko, jak maska- od razu widać że mamy na sobie podkład mocno kryjący,
- omijać szerokim łukiem jeśli wasza cera lubi się przesuszać- uwidoczni wszelkie suche partie twarzy.

To co lubię:
- szeroka gama odcieni- dowiedziałam się że Becca stawia warunek że w perfumeriach muszą być sprzedawane wszystkie odcienie danego podkładu, nie tylko wybrane (jak np w przypadku NARS-a który w Polsce pominął popularną Siberię i Gobi),
- bardzo dobrze matuje- można spokojnie ominąć użycie pudru, choć nawet po jego użyciu po kilku godzinach podkład zaczyna schodzić z twarzy,
- trzyma mat przez wiele godzin.

Niestety nie kupię ponownie. Może sprawdzi się przy ekstremalnie tłustej cerze ale moja mieszana go nie polubiła- wielka szkoda.

Świetny

Używam tego podkładu już od miesiąca, najpierw miałam próbkę, a potem kupiłam pełnowymiarowy produkt. Jestem z niego bardzo zadowolona. Pięknie stapia się ze skórą, odcień Buff wygląda bardzo naturalnie. Mam skórę mieszaną, w strefie T tłustą, z licznymi przebarwieniami i bliznami potrądzikowymi dlatego bardzo mi zależało na pełnym kryciu i matowym wykończeniu, ten podkład spełnia moje oczekiwania, bardzo długo się utrzymuje na skórze i dobrze trzyma mat przez wiele godzin. Ma lekko kremową ale nie tłustą konsystencję, łatwo się rozprowadza, zarówno pędzlem, gąbką jak i palcami. Jednym słowem świetny produkt wart swojej ceny, polecam!

Rozczarowanie

Jestem bardzo zawiedziona, a zapowiadało się tak dobrze!
PLUSY
-kolorystyka (mam najjaśniejszy odcień i jest perfekcyjny)
-nie oksyduje
-do wyboru podkład w tonacjach żółtych i różowych
-opakowanie
-wydajny
-wysoka pigmentacja

MINUSY
-wchodzi w każde załamanie, zmarszczkę, pory - uwydatnia każdy mankament skóry > dla mnie to największy minus
-fatalnie się nim pracuje, ani gąbeczka, ani palce, ani pędzel. Robi smugi, ciężko się rozprowadza i długo to trwa. Aplikacja zwyczajnie męczy
-wcale nie jest rozświetlający, a płasko matowy
-widoczny na twarzy, robi tragiczną szpachlę i wygląda to przepaskudnie.
-nie da się budować krycia, bo od razu robi dziury i plamy, wychodzi z tego jedne wielkie ciastko
-zważył mi się bardzo szybko, jakoś po 3 godzinach
-nie współgra ani z pudrem, ani korektorem
-trudna dostępność
-zapycha rekordowo

NEUTRALNIE
-cena
-trwałość

Reasumując - wygląda na twarzy po prostu okropnie. I nawet kolor, czy krycie tego nie wynagrodzi. Bardzo szkoda, bo pokładałam duże nadzieje w tym podkładzie

Rewelacja w kryciu i nawilżaniu :3

Podkład poleciła mi Pani w Sephora - poprosiłam ją o dobór czegoś mocno kryjącego i nawilżającego jednocześnie. Od razu zaproponowała ten podkład w kolorze Cashmere.

Spróbowałam i zakochałam się - oprócz genialnego krycia bez efektu maski, podkład faktycznie nawilża, więc moja skóra mi dziękuje :)

Szeroki wybór odcieni, nawet niezła cena i dostępność w każdej Sephorze.

Podkład trzyma się spokojnie 8h, skóra z nim wygląda zdrowo, ma healthy glow i ładnie współpracuje z resztą makijażu.

Polecam!