Becca Cosmetics, Ultimate Coverage Complexion Creme (Podkład kryjący do twarzy)

Becca Cosmetics, Ultimate Coverage Complexion Creme (Podkład kryjący do twarzy)

Becca Podkład do twarzy Ultimate Coverage Complexion Creme pełno-kryjący z "oddychającą" formułą zawiera dużą zawartość pigmentu i wody. Dobry balans czystego pigmentu 21% z wodą 22%. Doskonale kryje niedoskonałości, zaczerwienienia, przebarwienia i nierówną teksturę skóry. Promuje aksamitną, gładką i wspaniałą cerę. Idealny dla wszystkich rodzajów skóry. Wolny od parabenów, siarczanów, ftalanu, alkoholu i zapachu.

Krycie
mocne
z pompką
fluidy
kryjące

Niestety nie

Moja cera jest mieszana z tendencją do przesuszania.

Podkład bardzo kryjacy, gesty. Trudno się go rozprowadza i czułam go na twarzy, uczycie bardzo niekomfortowe, miałam wrażenie jakby skóra się pod nim bardzo pociła, dlatego mieszałam go z healthy mixem i było trochę lepiej.

Niestety nadal efekt nie był zadowalający i musiałam się z nim pożegnać.

Niestety nie :(

Znalazlam idealny odcień! Shell jest bardzo jasny, żółtawy, wpada w oliwkę, nigdy nie znalazłam lepszego. Dlatego naprawdę chciałam polubić ten produkt.
Moja cera: normalna, nos i czoło pod koniec dnia czasem się świecą ale to zależy od pory roku (głównie latem). Nie mam problemu z suchymi skórkami, jedynie wokół nosa rozszerzone pory, a na czole kilka poziomych linii „zmarszczek” mimicznych, które kiepskie podkłady czasem lubią uwidaczniać. Tak więc większość podkładów umiem zazwyczaj w jakiś sposób zmusić do współpracy. :)

Podkład oceniam na 2* ponieważ:
- brzydko „siedzi” na twarzy:
- zbiera się w liniach na czole i uwidacznia pory
- szybko się ściera, zwłaszcza z nosa,
- trudno się go nakłada, ma tępą konsystencję,
- wyglada ciężko, jak maska- od razu widać że mamy na sobie podkład mocno kryjący,
- omijać szerokim łukiem jeśli wasza cera lubi się przesuszać- uwidoczni wszelkie suche partie twarzy.

To co lubię:
- szeroka gama odcieni- dowiedziałam się że Becca stawia warunek że w perfumeriach muszą być sprzedawane wszystkie odcienie danego podkładu, nie tylko wybrane (jak np w przypadku NARS-a który w Polsce pominął popularną Siberię i Gobi),
- bardzo dobrze matuje- można spokojnie ominąć użycie pudru, choć nawet po jego użyciu po kilku godzinach podkład zaczyna schodzić z twarzy,
- trzyma mat przez wiele godzin.

Niestety nie kupię ponownie. Może sprawdzi się przy ekstremalnie tłustej cerze ale moja mieszana go nie polubiła- wielka szkoda.

Świetny

Używam tego podkładu już od miesiąca, najpierw miałam próbkę, a potem kupiłam pełnowymiarowy produkt. Jestem z niego bardzo zadowolona. Pięknie stapia się ze skórą, odcień Buff wygląda bardzo naturalnie. Mam skórę mieszaną, w strefie T tłustą, z licznymi przebarwieniami i bliznami potrądzikowymi dlatego bardzo mi zależało na pełnym kryciu i matowym wykończeniu, ten podkład spełnia moje oczekiwania, bardzo długo się utrzymuje na skórze i dobrze trzyma mat przez wiele godzin. Ma lekko kremową ale nie tłustą konsystencję, łatwo się rozprowadza, zarówno pędzlem, gąbką jak i palcami. Jednym słowem świetny produkt wart swojej ceny, polecam!

Rozczarowanie

Jestem bardzo zawiedziona, a zapowiadało się tak dobrze!
PLUSY
-kolorystyka (mam najjaśniejszy odcień i jest perfekcyjny)
-nie oksyduje
-do wyboru podkład w tonacjach żółtych i różowych
-opakowanie
-wydajny
-wysoka pigmentacja

MINUSY
-wchodzi w każde załamanie, zmarszczkę, pory - uwydatnia każdy mankament skóry > dla mnie to największy minus
-fatalnie się nim pracuje, ani gąbeczka, ani palce, ani pędzel. Robi smugi, ciężko się rozprowadza i długo to trwa. Aplikacja zwyczajnie męczy
-wcale nie jest rozświetlający, a płasko matowy
-widoczny na twarzy, robi tragiczną szpachlę i wygląda to przepaskudnie.
-nie da się budować krycia, bo od razu robi dziury i plamy, wychodzi z tego jedne wielkie ciastko
-zważył mi się bardzo szybko, jakoś po 3 godzinach
-nie współgra ani z pudrem, ani korektorem
-trudna dostępność
-zapycha rekordowo

NEUTRALNIE
-cena
-trwałość

Reasumując - wygląda na twarzy po prostu okropnie. I nawet kolor, czy krycie tego nie wynagrodzi. Bardzo szkoda, bo pokładałam duże nadzieje w tym podkładzie

Rewelacja w kryciu i nawilżaniu :3

Podkład poleciła mi Pani w Sephora - poprosiłam ją o dobór czegoś mocno kryjącego i nawilżającego jednocześnie. Od razu zaproponowała ten podkład w kolorze Cashmere.

Spróbowałam i zakochałam się - oprócz genialnego krycia bez efektu maski, podkład faktycznie nawilża, więc moja skóra mi dziękuje :)

Szeroki wybór odcieni, nawet niezła cena i dostępność w każdej Sephorze.

Podkład trzyma się spokojnie 8h, skóra z nim wygląda zdrowo, ma healthy glow i ładnie współpracuje z resztą makijażu.

Polecam!