Ava, White Skin Seria Wybielająca, Aktywny krem punktowy rozjaśniający przebarwienia

Ava White Skin Aktywny krem punktowy rozjaśniający przebarwienia - intensywny krem do codziennego stosowania bezpośrednio na przebarwienia, specjalny aplikator ułatwia nałożenie kremu dokładnie w miejsce dotknięte hiperpigmentacją. Polecany do codziennego aplikowania na piegi, plamy i przebarwienia spowodowane wiekiem, zaburzeniami hormonalnymi i działaniem promieni słonecznych. Daje natychmiastowy efekt, wyrównuje pigmentacje, rozjaśnia i poprawia koloryt. Krem regularnie stosowany powoduje natychmiastowe rozjaśnienie skóry, zmniejszenie intensywności i wielkości przebarwień, wyrównanie kolorytu, spowolnienie powstawania zmian barwnikowych.
Ava White Skin Aktywny krem punktowy rozjaśniający przebarwienia zawiera substancje aktywne: optyczny rozjaśniacz Lumisphere, inhibitor tyrozynazy obniżający poziom melaniny w skórze oraz witaminę C w nanosferach hamującą syntezę melaniny i rozjaśniającą cerę.

Rozczarowanie

Krem stosuję punktowo na przebarwienia od ok. 2 miesięcy. Cały czas zastanawiam się na czym rzeczywiście polega jego działanie. Krem łatwo się aplikuje i bez trudu zasłaniam nim całe przebarwienie. Mam jednak wrażenie, że działa bardziej na zasadzie korektora (krem jest nieprzeźroczysty, w kolorze podkładów lub korektorów), niż substancji, która miałaby przynajmniej hamować powstawanie przebarwień. Producent obiecuje, że produkt "daje natychmiastowy efekt, wyrównuje pigmentacje, rozjaśnia i poprawia koloryt. Krem regularnie stosowany powoduje natychmiastowe rozjaśnienie skóry, zmniejszenie intensywności i wielkości przebarwień, wyrównanie kolorytu, spowolnienie powstawania zmian barwnikowych." Rzeczywiście, krem po nałożeniu maskuje przebarwienie, ale efekt zmniejsza się po wchłonięciu się go w skórę. Poza tym nie zauważyłam różnicy w intensywności lub wielkości przebarwień. Wręcz przeciwnie. Już od kilku lat walczę z "plamą" na lewym policzku, która każdego lata robi się większa i intensywniejsza, więc miałam nadzieję, że ten krem coś pomoże, a przynajmniej zatrzyma powiększanie się przebarwienia. Żeby zwiększyć efekt, każdego rana "traktowałam" moje przebarwienie kremem z filtrem 30, na który po kilku minutach nakładałam właśnie krem White Skin. Niestety, żadnego rezultatu nie zauważyłam. Na dodatek mam wrażenie, że w miejscach nakładania tego aktywnego kremu, roluje mi się i waży mój podkład. Żałuję tylko, że nie zrobiłam zdjęcia "przed" i "po". Uważam, że produkt nie jest warty swojej ceny. Nie polecam.