Loton, Spa & Beauty, Oil Therapy, Macadamia & Avocado Oil (Olejek do włosów i ciała)

Loton Macadamia & Avocado Oil z serii Spa & Beauty przeznaczony jest do bezpośredniego stosowania na włosy i ciało. Olej macadmia bogaty jest w cenne składniki aktywne, takkie jak kwasy nienasycone, składniki mineralne, witaminy A, B oraz E. Nie obciąża włosówa jego delikatna formuła zostaje natychmiast absorbowana przez włosy zapewniając im otymalne nawilżenie, połysk, naturalną ochronę i miękkość. Olej Avocado szczególnie ceniony jest z uwagi na swoje właściwości łagodzące i regenrujące w stosunku do skóry. Prosukt polecany przy suchej, wrażliwej i dojrzałej skórze. Dobrze się wmasowuje, szybko wchłania, działa regenerująco i odżywczo. Wygładzając skórę poprawia jej wygląd. Produkt nie zawiera parabenów, silikonów, alergenów i składników pochodzenia zwierzęcego.

Średnio średnio

Olejek ma bardzo ładny zapach , jeżeli miałabym ocenić jego działanie na włosach to raczej będzie ono średnie , ponieważ nie zauważyłam jakiejś nadzwyczajnej miękkości włosów po nim , niektóre olejki są z tego względu lepsze. Może delikatnie odżywia końcówki , ale niestety wystarczy go dać odrobinę za dużo i już strasznie obciąża włosy.

Super :)

Za pierwszym razem nałożyłam go za dużo (nakładam na noc przed myciem) i efekt nie był zbyt dobry, za drugim razem, gdy wtarłam go tylko od połowy długości efekt był super :) Kupiłam go w promocji za 10 zł, jak za tę cenę mogę śmiało polecić :)

fajny

Olejek kupiłam na promocji w rossmanie, z myślą o olejowaniu włosów. Olejek ma bardzo fajny naturalny skład, butelka wygląda na porządną, jest wygodna i poręczna. Sam olejek ładnie pachnie, jest dość wydajny i nie drogi, lecz niestety do mojego typu włosów ten olej się nie sprawdził, lecz nie zrobił im żadnej krzywdy i szybko się zmywał podczas mycia :)

Przyjemniaczek ;)

Posiadałam wszystkie warianty tego olejku poza kokosowym (wolę używać czysty, nierafinowany olej aniżeli mieszankę). Po pierwsze, olejek pięknie pachnie, tak slodko, nienachalnie. Skora staje sie nawilzona, miekka i pachnaca - uwielbiam stosowac ten olejek zaraz po depilacji, pieknie koi skore. Do tego fajny skład, niska cena, polski produkt dostepny niemal w kazdej drogerii i markecie.
Do najwiekszch zalet na pewno zaliczę wielozadaniowość tego kosmetyku:
- do olejowania włosów
- do kąpieli (wlewałam olejek do wanny)
- zamiast oliwki/balsamy nakładałam olejek na wilgotna jeszcze skóre - wchlanial sie momentalnie
- de demakijazu - dzialal bez zarzutu.

Wady:
- pompka dosłownie wypluwa olejek na wszystkie strony świata, należy się z nią bardzo delikatnie obchodzić ;)

Używam tego produktu od: dłużej niż pół roku
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 3

Szkoda, że taka mała pojemność

Zakupiłam olejek w Ross w promocji. Byłam bardzo ciekawa jak się sprawdzi, ponieważ cena jest bardzo przystępna, a skład świetny. Widziałam też te olejki w Biedronce. Ostatnio olej z avocado bardzo mi służy dlatego chciałam sprawdzić jaką jakość będzie miał ten olejek i się nie zawiodłam. Z pewnością jest to produkt wielozadaniowy.

Zalety:

- bardzo dobry skład

- przystępna cena

- stosuję do OCM - świetnie zmywa makijaż i nie podrażnia oczu. Nawet tusz wodoodporny rozpuszcza się bez problemu, a twarz po zmyciu olejku jest gładka i czysta. Czuć nawilżenie.

- dwa razy w tygodniu nakładałam na włosy na noc. Na następny dzień po myciu włosy były przepiękne - nawilżone, gładkie, błyszczące i nieobciążone

- bardzo łatwo się zmywa z włosów i świetnie emulguje się odżywką

- do ciała stosowałam na mokrą skórę po kąpieli. Pięknie się wchłania i nawilża skórę. Zlikwidowałam ogromne przesuszenie na łydkach

- dość ładny zapach - na początku wydawał mi się za mocny ale potem się przyzwyczaiłam i bardzo mi się podobał

- dodawałam jedną pompkę do kremu do rąk na noc - dłonie były gładkie i nawilżone

- dostępność - Rossmann i Biedronki

Wady:

- wydajność - niestety bardzo szybko mi się skończył przy stosowaniu do wszystkiego

- pod koniec używania olejek trochę wylewał się spod pompki

- przez wadę powyżej, raczej bałabym się go zabrać w podróż aby się nie wylał

Ogólnie bardzo dobry olejek o wielu zastosowaniach. Chętnie wypróbuję też inne wersje olejkowe tej firmy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Dobry

Nie używałam tego olejku do ciała, jedynie na włosy, na noc przed myciem.
No i coś tam nawilżył, coś tam wygładził, włosy po użyciu wyglądały ładnie.
Cena, dostępność i wydajność na plus.
Zapach delikatnie perfumowy, niezbyt intensywny, nie drażni.
Opakowanie lubię, bardzo wygodny dozownik, trzy pompki i voila!
Ale żeby się zachwycać? Nieee.
Olejków do włosów mam sporo i ten nie jest moim ulubionym, raczej już do niego nie wrócę.