Too Faced, Sweetheart Beads, Radiant Glow Face Powder (Perełki rozświetlające)

Too Faced, Sweetheart Beads, Radiant Glow Face Powder (Perełki rozświetlające)

Pojemność 23,85 ml

Too Faced rozświetlający puder w kulkach Sweetheart Beads rozświetlają i ożywiają twarz. Rozpraszające światło składniki pozwlające na optyczne wygładzenie cery.

Piękny produkt

Jest to mów pierwszy puder rozświetlający. Kiedyś bałam się takich produktów i stawiałam na mocno kryjący całkowity mat. Na szczęście nawróciłam się i spróbowałam pożegnać się z kredową ziemistą skorupą. Mój wybór padł na ten produkt ponieważ cenię sobie parę produktów tej marki, które miałam szanse przetestować.
Urzekł mnie też przesłodki wygląd tego produktu. Wygląda bardzo rozkosznie i rozczulająco
Podoba mi się kompozycja kolorów serduszek mamy żółte, brązowe, różowe i łososiowe. Po zmieszaniu dają subtelny piękny delikatny efekt. Pod światło widzę delikatne drobinki miki. Polecam nakładanie produktu na suchy zastygający podkład. Na mokrym wykończeniu to może być za dużo i efekt może być przeciwny od zamierzonego. Taki smalcowaty. Puder jest bardzo lekki absolutnie nie daje on żadnego matu, żadnego krycia niedoskonałości. Raczej te błyszczące drobinki mogą tylko uwydatnić to co próbujemy zamaskować. Moim zdaniem pięknie wygląda on na mojej twarzy, daje efekt subtelnego zdrowego rozświetlenia. Lubię to jak ściąga mat i suchość podkładu Estee Lauder.
Co do trwałości. U mnie jest to kwestia podkładu, dlatego nie mam problemów z trwałością. Jestem pewna, że dla cery tłustej i mieszanej może się nie sprawdzić. W moim przypadku Estee Lauder nie zawodzi. Polecam zastygające matowe podkłady pod ten produkt. Dla cer normalnych, suchych może być idealny.
Co do wydajności. W ciągu 4 miesięcy nie zauważyłam ubytku.
Nieatrakcyjna jest tu cena. Nie wiem czy kupie go ponownie czy zdecyduje się szukać podobnego efektu wykończeniowego w tańszych produktach.

Ilość zużytych opakowań: Ciągle jedno