Bielenda, Skin Clinic Profesional, Super Power Mezo Serum, Aktywne serum rozjaśniające anti - age na dzień i na noc

Bielenda Aktywne serum rozjaśniające Skin Clinic Profesional skutecznie podnosi jakość skóry z widocznymi przebarwieniami i naczynkami, szarej, zmęczonej, z objawami utraty elastyczności np. po nadmiernej ekspozycji na słońce. Działa depigmentacyjnie – rozjaśnia przebarwienia i blizny potrądzikowe, zmniejsza widoczność naczynek oraz ciemnych plamek powstałych w efekcie opalania i starzenia się skóry. Funkcja Anti – Pollution chroni skórę przed negatywnym wpływem zanieczyszczonego środowiska oraz przed skutkami promieniowania UV. Działa antyoksydacyjnie – spowalnia procesy starzenia skóry, wygładza zmarszczki, regeneruje i ujędrnia naskórek zniszczony słońcem lub upływem lat. Nawilża, redukuje szarość cery, rozświetla.
Profesjonalne serum zawiera wysoką dawkę silnie działających składników aktywnych.
- Stabilna witamina C (pochodna nowej generacji) to jeden z najsilniejszych antyoksydantów. Stymuluje produkcję kolagenu, spowalnia procesy starzeniowe, chroni DNA, wzmacnia i regeneruje skórę. Skutecznie wyrównuje koloryt cery, redukuje zaburzenia pigmentacji, zmniejsza skłonność do przebarwień i zmian naczynkowych, dodaje cerze blasku, chroni przed foto i chronostarzeniem, optymalnie nawilża.
- Antiox Hydra Complex o bardzo silnym działaniu nawilżającym i antyoksydacyjnym zawiera m.in. Witaminę B3, Glukonolakton, Betainę i Mleczan Sodu. „Wymiata” wolne rodniki, wygładza zmarszczki, ujędrnia i wzmacnia skórę, podnosi jej odporność na uszkodzenia, zmniejsza widoczność plam starczych i piegów, zabezpiecza skórę przed wysuszeniem i negatywnym wpływem środowiska, łagodzi podrażnienia.
- Kwas cytrynowy delikatnie złuszcza naskórek stymulując procesy naprawcze skóry, redukuje różnego rodzaju plamy i przebarwienia na twarzy, przywraca skórze blask i świeży wygląd.

Kleik

Czy rozjaśnia- u siebie nie zauważyłam tego efektu.
Nie podrażnił ani nie zadziałał.
O wiele bardziej polubiłam wersję zieloną z kwasami.
Ta żółta pachnie dosyć sztucznie (a ta sztuczna cytyna kojarzy mi się z produktami do sprzątania a nie do pielęgnacji cery, nie jest to rześki zapach trawy cytrynowej czy grejfrutów) a do tego zostawia kleistą warstwę.
To przylepienie i zapach dosyć mocno zapamiętałam.
Nie dotrwałam do końca opakowania ale nie chciałam jakoś się nim dzielić.

Rozjaśnia

Moja cera po wakacjach i ciągłym kontakcie ze słońcem jest zniszczona i pojawiają się na niej liczne przebarwienia. Rok temu kupiłam to serum i nie pokladalam w nim zbyt wielkich nadziei ale okazało się bardzo dobre. Już po ok. miesiącu zauważyłam pierwsze efekty - moja cera wyglądała świeżo, była rozświetlona a przebarwienia były trochę mniej widoczne. Z każdym miesiącem było tylko lepiej. Po około pół roku stosowania moja skóra twarzy ma jednolity kolor, oczywiście przebarwienia nie znikły kompletnie, zostały po nich ślady ale prawie niewidoczne. Serum ma rzadką konsystencję, znajduje się w solidnej buteleczce, a aplikacja go pipetka na twarz jest bardzo wygodna, do tego ma przyjemny zapach.

Dobra baza pod makijaż.

Główny cel - rozjaśnianie u mnie nie zadziałało. Skóra kolorytem nic się nie zmieniła, przebarwienia jednak zanikały szybciej.
Ponadto dobra konsystencja, w końcu dobra aplikacja, szybka wchłanialność i długotrwały efekt nawilżenia.
Cudów to serum nie zdziałało, jednak baza pod makijaż, codzienne nawilżenie, lekkie naciąganie buzi i efekt kojenia w okolicach oczu przekonuje że warto było zakupić ten produkt!

uwaga na serum

niestety nie mogę polecić tego serum dla osob o skórze wrażliwej. Serum barwi skóre, ja połozolym go chyba za duzo i poprstu przypaliło mi twarz. Skóra po nocy z tym serum az się luszczyla, mega czerwona i piecze. Nie uzyje już.

Tak!Tak!Tak!

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii na temat tego serum, mi naprawdę świetnie się sprawdziło.
Serum ładnie pachnie i ma wodno-żelową konsystencję, która szybko się wchłania. Przez chwilę pozostawia skórę z lepką warstwą ale po chwili gdy serum wchłonie się, skóra pozostaje matowa (Posiadam cerę mieszaną).
Twarz po użyciu serum jest nawilżona, promienna oraz wydaje się być rozświetlona. Po dłuższym i regularnym używaniu koloryt skóry staje się ujednolicony a przebarwień jest znacznie mniej! Serum absolutnie nie podrażnia, nawet okolic wokół oczu. Zauważyłam również, że skóra stała się bardziej napięta i ujędrniona.
Oczywiście w między czasie używam również innych kosmetyków z witaminą C oraz innymi antyoksydantami, co też znacznie przyczyniło się do wyrównania kolorytu mojej cery. Jeżeli masz problem z przebarwieniami to polecam sięgnąć po te serum bo regularnie stosowane naprawdę przynosi świetnie efekty!

NIE DZIAŁA

Kolejne serum Bielendy,o którym mogę powiedzieć-nie szkodzi i nie pomaga
Nie zapycha,nie pogarsza cery,ale też absolutnie nie robi tego co obiecuje producent

Hicior

100% satysfajcji. Cera rozjasniona, rozpropieniona i smiem nawet twierdzic ze siniaki pod oczami jakby bledsze. Zsecydowanie jestem na Tak. Chociaz czasem mam ucUcie delikatnego szcypania w szegolnosci gdzies gdzie skora jest podrazniona. Ale uwazam ze ta malenka niedogosnosc nie ma znaczenia przy ilosci plusow.

Serum Rozjaśniające

Serum jest w wygodnej szklanej butelce z dobrej jakości pipetą. :) Czy serum rozjaśnia ?? Tak u mnie delikatnie rozjaśniło skórę ale przy okazjo bardzo ją przesuszyło.. Lubie stosować to serum ale nie codziennie bo ze skóry zostanie wiór.. Rozjaśnienie jest delikatne ale zauważalnie przynajmniej tak u mnie zadziałało :) Daje 4/5 :)

Bardzo fajne serum

Moja cera jest chronicznie poszarzała i bardzo trudno mi jest znaleźć kosmetyki, które dodadzą jej blasku. Dodatkowo mam rozszerzone pory na nosie- to chyba efekt przekroczonej 30tki :-/. To serum okazało się lekiem na obie dolegliwości. Bardzo się bałam, że będę po nim miała za bladą cerę, bo nie mam żadnych przebarwień do rozjaśnienia, ale jestem w połowie buteleczki i nie widzę takiego efektu. Natomiast pory na nosie trochę się zmniejszyły, nie zniknęły zupełnie, ale wygląda to o wiele lepiej. Cera też się zrobiła ładniejsza. Wygląda promiennie, jest może trochę jasna, ale nie niezdrowo bladą. Jeśli chodzi o nawilżenie to jest raczej słabe. Ja nakładam serum wieczorem po myciu i tonizowaniu twarzy, a kiedy się wchłonie- krem i olejek. Mam wrażliwą skórę, ale serum jej nie podrażniło. Dodatkowo parę razy posmarowałam też skórę pod oczami- trochę ryzykownie, wiem. Nie podrażniło ani skóry ani oczu, za to rano cienie pod oczami były mniej widoczne. Teraz stosuje je tam codziennie moje oczy już nie wyglądają jak podbite z rana ( mam ośmiomiesięcznego synka, który budzi się parę razy w nocy na jedzenie). Reasumując to fajny kosmetyku do zadań specjalnych. Nie podrażnia zauważalnie poprawia jakość skóry.

świetne z jednym małym ale

Mam podobne odczucia jak jedna z Wizażanek poniżej. Mniej więcej przez 3/4 opakowania było super, a pod koniec stosowania pojawiło się zaczerwienienie i to nie tylko po użyciu serum (na noc) ale również rano (po zmyciu i nałożeniu kremu). Odstawiłam serum i problem zniknął.
Ale dla efektów warto wypróbować ten produkt. Cera jest nawilżona, rozjaśniona, nie jest taka ziemista, zniknęły przebarwienia. Co do spłycenia zmarszczek się nie wypowiem - nie obserwowałam ;) moim celem była likwidacja przebarwień i jestem bardzo zadowolona z efektu.
Serum jest w estetycznej buteleczce z pipetką. Przystępna cena - coś pomiędzy 20 a 30 zł. Wydajne - jedno opakowanie starczyło na codzienne używanie przez ok. 3 miesiące. Gorzej jest z dostępnością - chyba tylko w aptekach internetowych, stacjonarnie nigdzie go nie widziałam, a szkoda. Drogerie powinny pomyśleć o jego wprowadzeniu :)
Za podrażnienie odejmuję gwiazdkę ale mimo to, jest to mój hit.

Bardzo przyjemne serum na codzień

Bardzo przyjemne serum na codzień, zużyłam już kilka opakowań i ciągle do niego wracam. Zaczynając od wygodnego, higienicznego i estetycznego opakowania; bardzo przyjemnego zapachu, który w porannej pielęgnacji poprawiał mi samopoczucie; szybkiego wchłaniania, kończąc na najważniejszym- działaniu- zauważyłam delikatne rozjaśnienie przebarwień i miłe nawilżenie skóry.

Najpierw wow, potem niee

Serum rozjaśniające na początku stosowania (jakieś 2 miesiące, używałam tylko na dzień, co dwa, trzy dni) działało super, twarz się rozjaśniła, zaskórników zrobiło się mniej, skóra była nawilżona, wypryski się nie pojawiały. Od niedawna sprawia mi problemy, a nic nie zmieniałam w pielęgnacji. Zaczęło mnie zapychać, powodować rumień. Nie wiem czy to przez to, że może już stabilność witaminy C się "rozpadła" i zamiast pomagać szkodzi. Chociaż przechowywałam je tak jak producent zalecał, czyli w ciemnym miejscu w pudełku. Niestety musiałam je odstawić i cera się poprawiła. A zużyłam baaardzo mało :/ Szkoda. Zużyję serum na szyję i dekolt. Co jeszcze zauważyłam to, że serum zostawia na skórze film, który wygląda jak przeźroczysty klej albo prawie jak maska peel of, a skóra jest tępa w dotyku.