Czysta cera, Antybakteryjny żel do oczyszczania twarzy i demakijażu oczu

Czysta cera, Antybakteryjny żel do oczyszczania twarzy i demakijażu oczu

Polecany do codziennej higieny skóry tłustej i mieszanej, ze skłonnościami do powstawania zaskórników, wyprysków i trądziku, bez ograniczenia wieku. Wyjątkowo lekka i nietłusta formuła oczyszczająca żelu z aktywnym systemem Acne Control doskonale oczyszcza i hamuje rozwój stanów zapalnych skóry. Zawartość czynnych wyciągów z liści mięty pieprzowej oraz owoców limonki dostarcza skórze witamin B1, B2, PP i C oraz minerałów. Żel odblokowuje ujścia porów skóry, koi miejscowe podrażnienia i przyspiesza gojenie mikrouszkodzeń. Regularne stosowanie gwarantuje skuteczną ochronę przed powstawaniem zaskórników i wyprysków oraz w znaczący sposób obniża wydzielanie sebum, dając efekt lekkiego zmatowienia skóry. Nietłusty. Nie zatyka porów.

Cena: ok. 12 zl / 150 ml

tragiczny

Przy kupnie nie zauważyłam, że żelu należy używać za pomocą płatków kosmetycznych :(. Myślałam, że jest to tradycyjny żel, który nakłada się dłońmi i spłukuje wodą. Niestety żadna z metod się nie sprawdziła. Żel ślizgał się tylko po twarzy, nie czyniąc nic pozytywnego. Po użyciu twarz kleiła się strasznie i czym prędzej musiałam umyć się innym żelem. Jeden, jedyny raz spróbowałam zrobić tym żelem demakijaż oczu i ... zaraz pożałowałam. Takiego pieczenia, szczypania i łzawienia nie życzę nikomu :mad:

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: odrobina 1

Bleee

Zdecydowanie nie kupię znowu!To najgorszy srodek do zmywania makijażu jaki miałam!
Żelowa konsystencja to pomyłka.Spada z wacika,a anwet jak nie spada to i tak się nie sprawdza.
Do demakijażu oczu się nie nadaje.Musiałabym mocno trzeć i trzeć i tak nie zmyłabym ani cieni ani tuszu!Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim.
Z twarzą też wcale nie lepiej!Bardzo podrażnił mi skórę.Wyglądałam jak po oczyszczaniu u kosmetyczki:(Nigdy wiecej!

Używam tego produktu od:za długo się męczyłam

Fuj!

Oj, zawiodłam się na Daxie... Stosowałam całą serię z kwasami. Byłam z niej w miarę zadowolona. Ale to coś jest beznadziejne. Do demakijażu oczu się nie nadaje, bo podrażnia i szczypie, jednak wcale nie zmywa na przykład tuszu. Natomiast na samą twar działa jak lepka ciapka. Pozostawia tłustawy film. Kosmetyk ma konsystencję leistego żelu, który maże się po twarzy, Nie robi z nią nic dobrego. Nie polecam!

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

db

Bardzo dobry.Nie zatyka porów,nie powoduje powstawania zaskórników,nie podrażnia,lekka konsystencja,niedrogi.
Jedyny jego minus to mala zawartośc w opakowaniu(opakowamie jest duze,ale w nim zaledwie pol wypełnione).Jak dla mnie ciut za mało oczyszczał i matowal.
Do cery bez większych problemów z pryszczami i ze szmalcem,jak znalazł.

zdenerwował mnie

Żel sam w sobie nie jest zły. Ma "lekką" konsystencję, przez co rzeczywiście nadaje sie do cery tłustej. Zapach-kwestia gustu. Nie zauważyłam, żeby zapobiegał wypryskom, ale także nie używałam go regularnie (nie maluję się codziennie). Oczu nie da się nim zmywać - strasznie podrażnia! Oprócz tego rozwaliło mi się zamykanie tego żelu i w rezultacie chyba z połowa żelu "ulotniła się".

bardzo dobry

Otóż świetny żel za niską cenę(11zł).Delikatnie oczyszcza, ładnie pachnie.Nie wysusza, nie podrażnia.Nie zawiera szkodliwych dla cery naczynkowej kwasów AHA.Duże opakowanie, ale żelu zaledwie połowa.Do cery mieszanej i bez większych problemów z trądzikiem się nadaje bardzo dobrze.Używam go jako zelu do mycia twarzy, a nie do demakijażu, ponieważ nie maluję się.Czy do oczyszczania oczu sie nadaje?Tego nie wiem. Nie próbowałam.

taki sobie

Kupilam go przez pomylke i od razu podeszlam jak do jeza.
Jakos udalo mi sie go "wykonczyc".
Mily zapach, latwo sie aplikuje na wacik, ale zawsze jest za zimny.
Zeby osiagnac efekt trzeba zmyc buzie 2-3 razy.
Nie podraznia skory, nie szczypie w oczy.

Ok ale nie rewelacja

+ma bardzo ladny, swiezy zapach
+dosc delikatny
+latwo sie zmywa

-nie usuwa dobrze zabrudzen! wystarczy po umyciu przetrzec tonikiem - i mamy brudny wacik!
-na pewno nie nadaje sie do demakijazu oczu - nie wiem skad taki pomysl!

Ogolnie przyjemnie sie go uzywa, ale zeby dobrze oczyscic trzeba uzyc jeszcze toniku - dlatego juz "przesiadlam sie" na inny zel - Nivea Young, ktory oczyszcza swietnie!

Bardzo dobry

Jak dla mnie bardzo dobry produkt za niewielką cenę. Ma gęstą, zieloną konsystencję, przepięknie pachnie świezymi limonkami. Makijaż usuwa bezproblemowo, trudno mi powiedzieć czy oczy po nim szczypią, poniewaz zmywam je wyłącznie płynem do demakijażu. Żel sprawdza się również przy porannym czy wieczornym oczyszczaniu twarzy- bardzo dobrze oczyszcza, wygładza skórę i lekko zwęża pory. Ma chyba równiez zbawienny wpływ na wydzielanie sebum przez moją strefę T- odkąd go używam, zdecydowanie mniej mi się ona przetłuszcza.
Jedyny minus- to taki,że w tubce mogłoby być go więcej, przy 150 ml objetości- napełniona jest ledwie połowa i przy wyciskaniu trzeba uważać- bo wylewa się za dużo.

nie!

Recenzja: ...dodałam ten kosmetyk po to by was kobietki ostrzec, owszem moze i ladnie pachnie i oczyszcza cere, choc w zasadzie nie mam az takiego uczucia swierzosci jak zapewnei producent, raczej czuje ciezar na twarzy, poza tym wcale tak dobrze nie usuwa makijazu, niewygodnie sie go uzywa i uwaga najwazniejsze!!! - pieka po nim oczy, oj mnie strasznie pieka dlatego nie rozumiem jak to mze byc specyfik do demakijazu oczu!!!

11.11.2004 nie no to to juz jest szczyt, wczoraj to az sie poplakalam!!! strasznie mnie oczy piekly i palily, okropne uczucie, chyba nawet forsze od mydla w oku!!! dopiero przemycie woda pomoglo!!! i jak to moze sie nazywac zelem do demakijazu oczu?????
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...