Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

BeautyLab, Peptide Tanning Lotion (Balsam nawilżająco - opalający)

BeautyLab, Peptide Tanning Lotion (Balsam nawilżająco - opalający)

Średnia ocena użytkowników: 1 /5

Pojemność 200 ml
Cena 90,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

BeautyLab Balsam nawilżająco - opalający składający się nie tylko ze stymulujących brązowienie skóry peptydów, ale także z płatków róż i jaśminu balsam pokocha z pewnością każda z Was. Dzięki składnikom takim jak kakao z lasów deszczowych, passiflora, czy gujawa i melon, balsam nawilżający nie tylko nadaje skórze naturalnie wyglądającą opaleniznę, ale pozostawia również przyjemny aromat.

Składniki

Znasz skład tego produktu? Dodaj go do naszej bazy i twórz z nami KWC!

Dodaj go do naszej bazy!

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 1 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: 2 tygodnie

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Bubel.

Ten balsam to było prawdziwe rozczarowanie.
Kupiłam go na promocji bo akurat szukałam balsamu stopniowo brązującego, liczyłam na subtelny efekt złotej opalenizny. Przygotowałam skórę przed nałożeniem balsamu tak jakbym miała nałożyć samoopalacz, zależało mi na równym i ładnym efekcie. Odczekałam chwilę aż balsam się wchłonie i położyłam się spać. To z czym obudziłam się rano to była po prostu jakaś masakra. Byłam cała w plamach, wyglądałam tak jakbym się czymś ubrudziła a opalenizna była bardziej pomarańczowa niż złota. Pomyślałam sobie w porządku, moja wina, może trzeba było lepiej rozprowadzić produkt lub dłużej odczekać (dodam że produkt aplikowałam specjalną rękawicą).
Ale to co działo się później, to już na pewno nie był wynik złej aplikacji... otóż moja wątpliwa 'opalenizna' rolowała się, zmywała się paskudnie, schodziła plamami i zostawała mi na ręczniku w postaci pomarańczowych śladów. Wyglądało to obrzydliwie. Skończyło się na porządnym, kilkukrotnym szorowaniu rękawicą i peelingiem i powrocie do sprawdzonego balsamu St. Moriz, który stopniowo pomógł mi opanować sytuację.
Podsumowując - nigdy więcej. Nie mam zamiaru nigdy więcej tego użyć, nigdy nic podobnego nie zdarzyło mi się z innymi balsamami brązującymi. Dobrze że nie kupiłam tego balsamu w cenie regularnej bo byłabym strasznie zła. Odradzam. Bubel.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  43
  produktów

  254
  recenzji

  317
  pochwał

  10,00

 2. 2

  9
  produktów

  112
  recenzji

  280
  pochwał

  6,35

 3. 3

  33
  produktów

  111
  recenzji

  248
  pochwał

  5,96

Zobacz cały ranking