Janda, Siła Nici Kosmetycznych, Maseczka na każdą porę dnia `Szybki Lifting`

Janda, Siła Nici Kosmetycznych, Maseczka na każdą porę dnia `Szybki Lifting`

Janda Siła Nici Kosmetycznych Maseczka na każdą porę dnia `Szybki Lifting` jest polecana osobom, którym zależy na szybkim efekcie poprawy wyglądu - redukcji zmarszczek i poprawie napięcia skóry.
Maseczka nasycona została składnikami:
- liftingującymi i spłycającymi zmarszczki - jak nieinwazyjne "nici" napinające
- nawilżającymi i zmniejszającymi widoczność zmarszczek - jak aquainfuzyjny kwas hialuronowy
- regenerującymi - jak biozgodny z naskórkiem skwalan i olej arganowy - bogactwo witamin i drogocennych lipidów.
Technologia `Nieinwazyjnych Nici Kosmetycznych` - to innowacyjna kompozycja składników aktywnych markujaca efekty jakie dają zabiegi nićmi odmładzającymi. Tworzy siatkę mikronici polisacharydowych, która spłyca zmarszczki nawet o 16% w 15 min. od aplikacji! Zapewnia napięcie sieci włókien kolagenowych, co przekłada się na młodszy wygląd skóry.
Maska wzbogacona o aquainfuzyjny kwas hialuronowy, który wnika do naskórka, skutecznie nawilża skórę i spłyca zmarszczki, a cenne oleje macadamia i arganowy dostarczają skórze witamin i lipidów wzmacniających naskórek.
Janda Siła Nici Kosmetycznych Maseczka na każdą porę dnia `Szybki Lifting` w kilka minut po aplikacji efektywnie i szybko poprawia napięcie i stan skóry, wygładza ją, spłyca zmarszczki i zmiękcza. Świetnie sprawdza się jako szybka poprawa wyglądu przed wyjściem: skóra staje się przyjemna w dotyku i aksamitna.
Produkt testowany dermatologicznie.

Skład: Aqua/Water, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Decyl Cocoate, Glycerin, Hydrogenated Polydecene, Ethylhexyl Palmitate, Trifluoromethyl C1-4 Alkyl Dimethicone, Arachidyl Alcohol, Cyclopantasiloxane, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Behenyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Squalane, Mauritia Flexuosa Fruit Oil, Argania Spinosa Karnel Oil, Arachidyl Glucoside, Hydrolyzed Soy Protein, Laminaria Hyperborea Extract, Rosa Hybrid Flower Extract, Alteromonas Ferment Extract, Hyaluronic Acid, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Sodium Hyaluronate, Wheat (Triticum Vulgare) Germ Extract, Butylene Glycol, Petrolatum, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polysilicone-11, Isohexadecane, Propylene Glycol, Disodium EDTA, Acrylates/C10-15 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Xanthan Gum, Caprylic/Capric Triglyceride, Triethanoloamine, Diethylhexyl Syringylidene Malonate, PEG-8, Polysorbate-80, Tocopherol, , Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Parfum/Fragrance, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool (10.09.2015.)

Struktura
dojrzała
bez alkoholu
w saszetce

Zaczynam doceniać

To moja druga saszetka. Jedna saszetka ma w sobie niby dwa pojemniki. Jednak spokojnie starcza na kilka użyć jedna część, więc dwie starcza na kilka/kilkanaście dni. Żałuję tylko, że nikt nie pomyślał o innym opakowaniu...
Maseczka potrafi zdziałać cuda.
Po pierwsze : przedłuża trwałość makijażu (podkład loreal z tą maseczka idą na rekord-mimo wysokiej temperatury)
Ładnie napina skórę
Wygładza drobne Zmarszczki
Poprawia strukturę skory- wydaje się gladsza.
Skóra czuje się dopieszczona - nawilżona i odżywiona.
Nakładam cienka warstwę i ona mi w zupełności wystarcza. Pozostawiam na kilka minut i na mojej skórze ładnie się wchłania. Podkład mi się nie roluje, dobrze układa się na twarzy i nie robi żadnych problemów.
Jestem zadowolona z zakupu, maseczka jest wydajna, więc w takim wypadku - cena jest niska.

Nie spełnia zapewnień producenta

Zakupiłam cztery saszetki skuszona zapewnieniem przez producenta o działaniu nici kosmetycznych. Ponadto na opakowaniu można przeczytać, że maseczka doskonale sprawdzi się przed wielkim wyjściem. Oczywiście nie wierzę w to, że produkt z niskiej półki za 5 zł jest w stanie spłycić zmarszczki "już w kilka minut po aplikacji", ale liczyłam na to, że moja skóra będzie ujędrniona i nawilżona.

Gdybym zastosowała tę maseczkę przed wspomnianym przez producenta "wielkim wyjściem", to służyłabym tam chyba jako oświetlenie, bo skóra świeci się jak latarnia morska. Kiedy próbowałam nałożyć podkład, to maseczka zaczęła się zwijać, tworząc gródki przypominające gluty.

Według mnie produktu jest zbyt dużo w saszetce, bo skóra nie chce wchłaniać całej zawartości. Podzieliłam więc jedną na dwa dni, mając nadzieję, że skóra nie będzie tak tłusta. W tym przypadku sprawdziło się powiedzenie "nadzieja matką głupich".

Zapach charakterystyczny dla kremów dla starszych pań.

Używa produktu od: próbka

Mieszane uczucia...

Kupiłam kiedyś taką maseczkę z innej firmy. Sądziłam , że również nada się pod makijaż przed wielkim wyjściem. Niestety... Maseczka praktycznie się nie wchłonęła , po 15 min musiałam całkowicie ją zetrzeć. Nałożyłam podkład z Maca Fix i ... po dwóch godzinach dosłownie spłyął mi z twarzy ! Byłam wściekła sama na siebie, że jej wtedy użyłam.
Fakt, wygłądziła twarz , no ale.... nie nadaje się przed wyjściem.
Zalecam używać wieczorem, albo po użyciu ją zmyć.

super działanie za niewielkie pieniądze

Za przysłowiowe grosze (w promocji w Rossmannie za 3,99 zł) dostajemy produkt o naprawdę widocznym działaniu. Maseczka ma bogatą, gęstą konsystencję, jest przyjemna w stosowaniu, nie trzeba jej zmywać. Efekt jest widoczny od razu- drobne zmarszczki znikają, głębsze zaś stają się mniej widoczne. Świetnie sprawdza się jako baza pod makijaż, który dzięki niej dłużej utrzymuje się na skórze. Niweluje oznaki zmęczenia, sprawia, że wyglądamy ciut młodziej. Polecam.

Piękny zapach i widoczne działanie

Maseczka przyjemna, o łagodnym, subtelnym zapachu, co dla mnie ma duże znaczenie, bo nie lubię ostro pachnących kosmetyków.
Konsystencja jej jest bardzo zbita, treściwa, tłusta, trochę ciężko ją rozsmarować. Po upływie czasu działania muszę ją ściągnąć (nie wchłania się w całości), bo inaczej skóra zaczyna nieprzyjemnie mrowić i szczypać. Efekt po zastosowaniu maseczki jest jednak super, skóra jest gładka, promienna i miękka. Tylko naprawdę nie należy jej zostawiać na długo.

naprawdę ciekawy produkt, jak Sisley

Był to mój pierwszy zakup z serii Janda, opisywanej jako ta z czarną różą, która to róża kojarzy mi się z maseczką Sisley za bodajże 500 złotych.

***

Tu mamy kosmetyk za 5 złotych. Maseczka nie ustępuje Sisleyowi, jest podobna w konsystencji, treściwości i w tej róży właśnie, ciekawa byłam czy i działanie będzie podobne. Okazuje się, że tak.

Maseczka zapewnia nawilżenie, a szczególnie odżywcze działanie, takie same skojarzenia budziła maseczka Sisley z czarną różą, jej droższa siostra. Ale nie wiem czy lepsza. Nie wiem. Testowałam Sisley, dawno temu, no i byłam zawiedziona słabym jak na 500 zł. lub więcej za sztukę, działaniem. No, z której strony by nie spojrzeć, wolę wydać te 5 złotych niż przeszło pięćset, a działanie podobne.

Wrócę do polskiego produktu na pewno, a nawet zdążyłam już nabyć kolejne saszetki:D Wolałabym tubkę, ale skoro producent tak chciał... Widać, że firma się rozwija, może będzie możliwe nabycie tej maseczki kiedyś w większym opakowaniu:)

I jeszcze jedno, czytając opisy na tych pudełkach, czy saszetkach, mam wrażenie, że ktoś do mnie mówi, ciekawe to.

Używam tego produktu od: wrzesień
Ilość zużytych opakowań: 2 x 2

Świetna maseczka

Uwielbiam maseczki . Ta liftingujaca jest bez watpienia godna polecenia. Ze swoich obietnic wywiązuje się znakomicie. Napina skórę, w widoczny sposób, dzięki temu skóra jest mniej pozagniatana, a zmarszczki mniej widoczne. Przed wyjściem koniecznie ją sobie nałóżcie, Warto. a dla mnie ma jeszcze dodatkowy bardzo, bardzo duży plus, nie trzeba jej zmywać :) :) i ma bardzo przyjemną konsystencję.
A na zdjęciu cały zestaw :), z inną maseczką, ale też świetną

Ilość zużytych opakowań: 3 saszetki