Olejek do opalania w spray-u ze złocistym pyłem i olejkiem kokosowym rozświetlający opaleniznę SPF 4

Polecany dla osób o ciemnej karnacji lub osób z mocną, utrwaloną opalenizną.
Zawiera wysokiej klasy filtry UVA i UVB eliminujące promienie słoneczne szkodliwe dla skóry, a przepuszczające promienie nieszkodliwe - opalające.
Wzbogacony w złote drobinki pięknie podkreśla opaleniznę nadając jej dyskretny, złocisty blask. Dzięki doskonałym pielęgnującym właściwościom olejku kokosowego - Monoi de Tahiti chroni skórę przed wysuszeniem, odpowiednio nawilża, uelastycznia i wygładza. Posiada niezwykle przyjemny, egzotyczny zapach Cocoa.
Nie powoduje podrażnienia fototoksycznego.

Cena: ok. 15 zł / 160 ml

super olejek

Ten olejek to mój skarb:) uwielbiam jego zapach i te drobinki złota, które mienią się na skórze:) Jest wydajny, cena przystępna. Przyjemna aplikacja. Nie mam żadnych uwag do tego produktu. Fakt faktem faktor niski i strach smarować się tylko tym olejkiem podczas wielkich upałów, ale przecież wiemy co kupujemy:) dla mnie super!!!!

Używam tego produktu od: rok

bardzo bardzo

po pierwsze wydajny - uzywam regularnie 5 miesiac
po 2 - uniwersalny - obecnie uzywam do brzucha ( w ciazy :)))
po 3 - fajnie sie aplikuje spray
po 4 - cudnie pachnie latem
po 5 - daje fajny efekt przez drobinki i podkresla opalenizne :)

Używam tego produktu od:5 miesiecy

dobry, ale

Bardzo fajny polski kosmetyk:
- ślicznie pachnie
- drobinki w nim zawarte świetnie rozświetlają skórę:)
- produkt polski i nie testowany na zwierzętach
ale:
- drobinki zapychają spray przez co nie można go wydobyć
- jest dostępny tylko z faktorem 4

Używam tego produktu od: na wakacjach 2003 i 2004

Make up no make up H&M

Cudowny

Wlasnie wrocilam z wakacji, gdzie prawie caly czas go uzywalam. Jestem z niego wyjatkowo zadowolona :
- pomimo niskiego filtra i mocnego slonca moja skora opalila sie na piekny, brazowy kolor bez zadnych poparzen - chociaz nie polecam dla osob o bardzo jasnej karnacji
- swietnie natluszcza, nawilza, wygladza skore
- pieknie roswietla skore dzieki zlotym drobinkom
- bardzo przyjemny zapach
- wodoodporny, trwaly i wydajny
Napewno kupie przy okazji kolejnych wyjazdow.
Zdecydowanie godny polecenia :)

Używam tego produktu od: dwoch tygodni

niezly

Ten olejek ma bardzo przyjemny zapach i piekne drobinki. Zachwycal sie im nawet moj T.Z. Jedyne co mi sie nie podoba to te odczucia w ciagu wchlaniania sie, a musi minac dobre pol godziny jesli nie wiecej dopoki skora bedzie mniej wiecej sucha i nie taka tlusta.

Używam tego produktu od:2 mies

Fajny, ale

Bardzo dobry olejek, świetny zapach, super pomysł z świecącymi drobinkami, które pięknie świecą na skórze. Aplikacja była dobra ale do pewnego momentu, ponieważ mój spray się zepsuł i obecnie muszę o wylewać na rękę - a to już nie to samo. Może po prostu miałam pecha, nie wiem w każdym razie olejek jest obecnie zwykły

Używam tego produktu od:2 sezon
Ilość zużytych opakowań:1/2

jestem na taaaak ! :)

zaczęłam go używać w zeszłym roku, mimo że mam 3 fototyp skóry (jasna, opalam sie na brązowo, rzadko jestem spalona [ chyba, że się nie posmaruję to tylko ramiona]) to nie jestem po nim spalona! pięknie pachnie.. skóra jest nawilżona, miła w dotyku. Drobinki są delikatne, "nienatrętne". i jest bardzo wydajny,

jedyny minus:

jeśli za dużo się go zaaplikuje ciężko się wchłania, więc trzeba uważać

Używam tego produktu od: lato 07
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno !

Super :)

Pamiętam, jak 4 lata temu kupiłam go, gdy jechałam na kolonię-ok 15 osób go używało-zrobił furorę :D Złote drobinki były ładne, ale nie nachalne, chronił mnie przed słońcem, a nie mam wcale ciemnej karnacji, opalenizna była śliczna, no i ten zniewalający zapach... Muszę go poszukać i kupić na tegoroczny wyjazd nad morze :)

Używam tego produktu od: używałam 4 lata temu

mało przydatny

Świetnie wygląda na skórze. Ale jako, że to olejek, to nie nadaje się nigdzie indziej jak tylko na plażę, filtr taki jakby go nie było, więc muszę zawsze taszczyć ze sobą dodatkowy filtr. Ślicznie pachnie, cieszy oko w buteleczce jak i na skórze.

Używam tego produktu od:zeszłe wakacje
Ilość zużytych opakowań: 1/3

świetny na opaloną skórę

Działanie:
świetnie natłuszcza i nawilża opaloną skórę, łatwo się rozprowadza, szybko wchłania, pozostawiając ładny film na skórze. Dodane do olejku złote drobinki pięknie mienią się w słońcu, nie nachalnie. Zawsze można z nich zrezygnować nie potrząsając buteleczką.
Szkoda jednak, że posiada tak niski filtr, stąd używałam go już na opaloną skórę jako właśnie jej podkreślenie.

Konsystencja:
w sam raz nie za tłusta, nie lepiąca.

bardzo, bardzo przyjemny kokos

Używałam tego produktu przez: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: niecała połowa pierwszego

przez całe lato

Świetny, tani, polski kosmetyk (i po co nam, drogie panie, te zachodnie produkty za wielkie pieniądze?), nie testowany na zwierzętach, wydajny. Ślicznie pachnie, pozostawia leciutki zapach na skórze kilka godzin. Przyjemnie nawilża i natłuszcza przesuszoną słońcem skórę. Doskonały jako utrwalacz opalenizny, oczywiście nie polecam na pierwsze dni na słońcu ze względu na niski faktor, ale nie do tego został stworzony. Drobinki mało widoczne, w sam raz, bez efektu bożonarodzeniowej choinki. Na tegoroczne plażowanie na Costa del Sol na pewno pojedzie ze mną;)

;)

Bardzo fajny olejek. Używałam w zeszłe wakacje i w zupełności się sprawdził. Wygodnie się rozprowadza i nie klei. Ślicznie kokosowo pachnie. Dla mnie jest wystarczającą ochroną, mimo jasnej karnacji z tym, że ja opalam się od razu na brązowo. W te wakacje z pewnością kupię ponownie.

Używam tego produktu od: w zeszłe wakacje