Bourjois, Volume Glamour Effect Push Up Ultra Black Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Bourjois Pogrubiający tusz do rzęs Volume Glamour Effect Push Up posiada formułę i szczoteczkę, która pokrywa i podnosi rzęsy, zwiększając ich objętość aż 11 razy*. Każda dodatkowa warstwa to kolejny poziom uwodzenia. Sprawdzona formuła wzbogacona w dodatkowe czarne pigmenty dla intensywnie podkreślonych rzęs. Utrzymuje się 16 godzin. Bourjois Pogrubiający tusz do rzęs Volume Glamour Effect Push Up jest odpowiedni dla wrażliwych oczu i osób noszących szkła kontaktowe.

Całkiem dobry, ale nie najlepszy

Tusz kupiłam po namowie przyjaciółki. Skleja trochę rzęsy, a szczoteczka nabiera zdecydowanie za dużo produktu. Faktycznie jest super czarny. Za każdym razem cała powieka była w tuszu. Nie osypuje się. Ogółem nie jest zły, ale raczej nie kupię go ponownie.

Dobry, choc nie idealny

Tusz kupiłam w Superfarmerze podczas akcji 1 plus 1 za grosz.
Tusz niewątpliwie ładnie rozdziela i podkreśla rzęsy- wygląda to estetycznie, żadnego nadmiaru na rzęsach nie zauważyłam. Kosmetyk należy do tych trwałych- nie osypuje się, nie tworzy efektu misia Pandy pod oczami. Choć wytrzymuje cały dzień , bez problemu daje się usunąć podczas wieczornego demakijażu.
Czy pogrubia i podnosi rzęsy? Hm, nie wiem. Na pewno nie czyni krzywdy i na pewno daje efekt wyrazistych, ładnych, czarnych, podkreślonych rzęs. Czy jest to efekt WOW? Raczej nie...Daję czwórkę.

Tylko ten tusz do rzęs, żaden inny

Nakupowałam się różnych tuszów do rzęs, również tych "polecanych".
I dopiero ten spełnia moje oczekiwania w 100% - wydłuża, podkreśla, podkręca.
Zawsze na niego poluję w drogerii.
Dlaczego poluję? Bo cena 49.99 to jednak trochę dużo za tusz, a jak pozaglądasz do drogerii przez 1-2 tygodnie to upolujesz go nawet i za 30zł.

Nie kupuję już żadnego innego tuszu.

Inteligentny tusz!

Bardzo spodobał mi się rezultat po użyciu tuszu BOURJOIS Volume Glamour. Rzęsy są podkręcone, każdy włosek pomalowany. Jest efekt sztucznych rzęs. Nie obsypuje się nawet po 10 godzinach. Nie rozmazuje. Lubię tą maskarę - daję jej 10 punktów. Na pewno sięgnę po nią ponownie.

średniak, nie unosi rzęs

Testuję niemal każdy tusz Bourjois. Ten jest czarny, dość trwały, pogrubia rzęsy, gdy nałożymy 2-3 warstwy. Wystarcza na 2 miesiące. Osypuje się nieznacznie po 8-10 godzinach.

Moich rzęs nie unosi, nie podnosi, nie wywija, więc zostałabym przy opisie Volume Ultra Black. Efekt teatralny nie grozi. Nie błyszczy się, można stosować w makijażu dziennym. Średniak, najlepiej kupować w promocji.

Najlepszy tusz jaki dotad miałam

Nie osypuje się. Dotąd używałam zawsze wododpornych tuszy, bo mam tendencje do łzawienia oczu i zwykle wyglądam jak panda w połowie dnia. Ten tusz po raz pierwszy sprawił, że łzawię, a nie mam podbić pod oczami. Uźywsam go na odżywkę do rzęs Eveline. Więc mimo to spisuje się super. I ten czarny jest naprawdę czarny. Super.

Bubel

Kompletnie nie jest wart swojej ceny. Trzeba nałożyć wiele warstw, żeby było cokolwiek widać, jest dosyć suchy, szybko się osypuje i jedyne co robi, to trochę wydłużą rzęsy. U mnie się nie sprawdził.

Niezły, ale nie dobry

Faktycznie uniósł mi rzęsy, za co jestem mu niezmiernie wdzięczna ;-) Jestem posiadaczką prostych i długich włosków, więc szukam pogrubienia, lubię też tak operować szczoteczką, żeby uzyskać lekkie "wygięcie" lub zakręcenie. Tutaj to mam, więc niby powinnam być zadowolona, ale nie do końca jestem.
Tusz sam w sobie jest dobrej konsystencji, nie osypuje się, raczej nie zostawia grudek i jest wyraziście czarny. Ale przez tą szczoteczkę raz, że uzyskałam efekt spontanicznej, chaotycznej kreski na górnej powiece, tak się odbiło. Dwa, że włoski szczoteczki są dosyć daleko od siebie jak na mój gust, więc rozczesuje rzęsy jakby grupami. Ostateczny efekt to groteska, więc muszę użyć sprawdzonej szczoteczki z innego tuszu, już skończonego, którą trzymam na takie "okazje". Więc kosmetyk sam w sobie-na tak, ale forma podania już niekoniecznie. Tutaj szczoteczka jest wąska i ma szeroki rozstaw. Opakowanie samo w sobie trafia w mój gust.

Słabo pogrubia

Czerń ładna - ogólnie moim zdaniem czerń u Bourjois jest bardzo ładna. Ale niestety skleja rzęsy. Trudno się w tym tuszu nie wymazać bo trzeba wycierać szczoteczkę w chusteczkę, potem jeszcze powieki bo i tam gdzieś się przylepi. Trudno się nim operuje na rzęsach. No i jest drogi jak na tusz drogeryjny.

Co jest zgrane???...

Zacznę od tego, że zakupu dokonałam w UK i moja szczoteczka wygląda inaczej. I skoro już zaczęłam od szczoteczki, to te włoski są zdecydowanie za rzadko rozmieszczone i prawdę powiedziawszy raz mi się udaje osiągnąć całkiem zadowalający efekt na rzęsach a raz nie. Trochę za bardzo przypadkowe jak dla mnie. Gruda tuszu na czubku maskary jest za to powtarzalna w 100%.
Tusz z kolei jest wprawdzie łaskawy dla moich wrażliwych oczu, ale strasznie się osypuje. Poza tym skleja rzęsy i efekt pogrubienia jest raczej bez szału po pierwszej warstwie. Utrzymuje skręt uzyskany zalotką.
Bardzo podoba mi się opakowanie, ale to za mało żeby ponownie zakupić tą maskarę. Wydajność też w porządku, ale co z tego jak maskara się nie sprawdza.

HIT!

najlepszy tusz jaki miałam KIEDYKOLWIEK!
do pięt nie dorasta mu nawet Lancome Hypnoze czy popularny i naprawdę dobry grubasek z Max Factora (False Lash).
Pus-Up z Bourjois jest genialny! świetnie kryje, cudnie rozczesuje rzęsy, wywija idealnie! Rzęsy jak z reklamy
I co najważniejsze ani się nie osypuje ani nie rozmazuje na tłustym kremie (a użyam pod oczy wrednie tłustego kremu :))

nawet ok, ale nie za tę cenę

Faktycznie ma ładny, głęboki czarny kolor. Ciekawa, dobrze profilowana szczoteczka - nie przepadam za silikonowymi, dla mnie są za giętkie. Nie muszę nakładać paru warstw, żeby rzęsy wyglądały na podkreślone. Długo się trzyma, nie zauważyłam, żeby osypywał się na powiekach. Niestety bardzo szybko robią się grudki (już po jakimś miesiącu), co w cenie regularnej go niestety dyskwalifikuje