Makeup Revolution, Give Them Nightmares, Eyeshadow Palette (Paleta 18 cieni do powiek)

Makeup Revolution Give Them Nightmares to paleta 18 cieni: 12 błyszczących i 6 matowych, zamkniętych w kasetce z lusterkiem i podwójnym aplikatorem. Paleta skomponowana jest z ciemnych odcieni fioletu, zieleni i szarości.

baaaardzo dobra

mam zielone oczy, więc często aby podkreślić tęczówkę, używam fioletów. ta paletka mnie ani trochę nie zawiodła. fiolety i szarości są przecudne. idealnie się ze sobą łączą i nie ma problemu z nałożeniem, czy to na sucho czy na mokro. dość dobry pigment gwarantuje trwałość, jednak jak w przypadku każdego mocniejszego makijażu, polecam zakończyć utrwalaczem.

Bardzo fajna paletka

Kupiłam na Allegro za ok. 37 zł .Paletka w ciemnych kolorach idealna dla drapieżnego makijażu
Kolory zarówno matowe jak i błyszczące.Mocno napigmentowane.
Dobrze się trzymają powieki ( oczywiście na bazie ) choć maty mogą troszkę zanikać pod koniec dnia. Delikatnie się osypuja
Fajne opakowanie z dużym lusterkiem.Szkoda że nie ma na nim rysunku oczu które są na kartoniku
Minusem dla mnie jest obecność aż 4 czarnych cieni - jest matowy . z drobinkami. błyszczący i jeden taki pośredni . uważam że dwa rodzaje w zupełności by wystarczyły.
Nie mniej jednak paletkę bardzo lubię i polecam.

Piękna

Paletka jest piękna.
Opakowanie bardzo mi się podoba, czarny błysk, złoty napis, duże lusterko.
Kolorystyka mnie urzekła. Paletką można zrobić oczywiście bardzo mocny wieczorowy makijaż, ale da się też coś przemycić na co dzień.
Fajny pomysł z białym matowym cieniem w takiej palecie.
Polecam.

Używam tego produktu od: około miesiąca

Taka sobie

Kupiłam tę paletkę, bo zamarzył mi się taki dramatyczny, drapieżny, wieczorowy look. I mam mieszane uczucia...
Niektóre cienie są cudowne! Jest kilka odcieni double sparkle, wyglądają przepięknie! Ładnie się rozcierają, efekt super. Ale są 2 odcienie, które są kompletnie niewidoczne i nie chodzi o to, że gubią się przy rozcieraniu. Ich już nie ma nawet przy nabieraniu pędzlem czy przy dotykaniu palcem.
Plastik z którego jest wykonanie opakowanie też jest dosyć tandetny, zdążył mi się już cały zarysować. Plus za lusterko bardzo dobrej jakości.
Cienie utrzymują się długo na bazie. Raczej się nie osypują, a to plus przy tak ciemnych kolorach!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy