V. Laboratories, Vellie, Kozie Mleko, Odświeżający mleczny żel pod prysznic

V. Laboratories, Vellie, Kozie Mleko, Odświeżający mleczny żel pod prysznic

V. Laboratories Odświeżający mleczny żel pod prysznic Vellie z kozim mlekiem do skóry pozbawionej blasku, wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Zawiera białka i witaminy odżywiające skórę oraz utrzymujące odpowiedni poziom pH. Wzbogacony o prowitaminę B5 i allantoninę, które działają nawilżająco oraz łagodząco na podrażnienia. Delikatna konsystencja zapewnia gęstą, kremową pianę. V. Laboratories Odświeżający mleczny żel pod prysznic Vellie posiada przyjemny zapach zapewniający pełen relaks i odprężenie.

zapachowa
w butelce
w żelu
>250ml
Skóra
normalna, sucha

Cudowna przyjemność

Żel dostałam w prezencie urodzinowym od przyszłej bratówki i od pierwszego użycia zakochałam się w nim. Piękny, delikatny zapach o przyjemnej konsystencji. Super się pieni, pozostawia skórę gładką i pachnąca.

milusi!

skuszona niską ceną w biedronce przygarnęłam go.
Jestem naprawdę bardzo mile zaskoczona, zapach tak delikatny i przyjemny że można się rozpłynąć w kąpieli.
Opakowanie poręczne, proste.
Konsystencja mleczna, kolor perłowy. Bardzo dobrze rozprowadza się na skórę :)
Minusów jak dotąd brak.

Wracam do niego

Kiedyś kupiłam na próbę razem z balsamem z tej linii i nie zawiodłam się. Mam delikatną skórę, łatwo ją podrażnić. Po Vellie nie miałam z nią problemów. Delikatnie myje, ładnie się pieni, ma przyjemny zapach, używam go również do włosów i są umyte jak po szamponie. Butelka jest duża, wygodna, ładnie wygląda. Plus również za dostępność, bo jest zawsze w Biedronce.

Uspokajający zapach

Lubię kosmetyki z kozim mlekiem, kupiłam całą serię tych kosmetyków w Biedronce. Dodałam opinie dla trzech produktów o żelu zapomniałam. Miło go wspominam za działanie i taki mleczno- uspokajający zapach.
Plusy:
- wygodne opakowanie z zamknięciem na "klik",
- delikatna, kremowa konsystencja,
- dobrze myje i oczyszcza skórę,
- delikatnie się pieni i dobrze spłukuje,
- nie wysusza skóry, delikatnie nawilża,
- tani i wydajny.
Jeśli go znajdę na biedronkowej półce to na pewno kupię. Polecam.

przyjemny

Bardzo dobry,przyjemny w używaniu żel pod prysznic.

+bardzo ładny zapach, delikatny,mydlany taki jak lubię
+przyjemna,delikatna,kremowa konsystencja
+praktyczne opakowanie
+cena
+duża pojemność
+dosyć wydajny

Używam tego produktu od: kilka tygodni

przecudowny

Zetknęłam się u przyszłej teściowej z tym produktem i od pierwszego użycia byłam urzeczona i rozanielona. Choć nie spodziewałam się takiego ciekawego efektu po użyciu produktu o zapachu koziego mleka (eksperymentowałam, wąchałam produkty Ziaji o tym zapachu i niestety np. krem do rąk nie podpasował mi), ale dzięki tej firmie znalazłam żel idealny.

Używany jako płyn do kąpieli:
[+] w połączeniu ze skórą tworzy idealną dla mojego nosa kompozycję zapachową, zachęcającą do wszystkiego, co kojarzy się z relaksem, przyjemnością ;>
[+] nie pieni się jakoś cudownie, ale delikatna pianka utrzymuje się jakiś czas na powierzchni wody, a bywało i tak, że przy niektórych płynach znikała po chwili
[+] buteleczka jest bardzo wygodna w użyciu, można ją odkręcić, ale na początku użytkowania "odtykane" wieczko sprawdza się doskonale, nie brudzi butelki z zewnątrz, nie wycieka samoczynnie
[+] mała ilość radzi sobie z wypełnieniem cudowną wonią pomieszczenia i otulenia nią naszego ciała na jakiś czas
[+] wiadomo, że cena mogłaby być niższa, bo zawsze by się chciało jak najtaniej, ale ta cena jest naprawdę w porządku i nie jest zawyżona w stosunku do jakości

Jako żel pod prysznic:
[+] nałożony w rozsądnej ilości na wilgotną gąbkę pieni się nienagannie i starczy na wymycie całego ciała (ja kąpiel biorę szybką, pięciominutową, nie przesiaduję w wannie pół godziny, bo nie lubię, zatem to zależy od preferencji)
[+] czyści jak zwykłe mydło, nie zostawia osadu, jedynie ten zniewalający zapach
[+] ta mleczna konsystencja jeszcze bardziej zachęca, ma śliczny perłowy kolorek
[+] skóra może nie jest na cały dzień gładsza, ale po umyciu odświeżona, nawilżona

[-] jedynym minusikiem jest to, że nie ma gdzie tego kupić...ani Rossmann, ani zwykłe drogerie, ani Natura - pozostają tylko markety typu Tesco, czego u nas w mieście nie ma

Ilość zużytych opakowań: trzy