Avon, Beyond Color, Lipstick (Szminka powiększająca usta 3D)

Avon, Beyond Color, Lipstick (Szminka powiększająca usta 3D)

Pojemność 3,6 ml

Avon szminka do ust Beyond Color posiada formułę z kompleksem powiększającym 3D z retinolem, kolagenem i kofeiną. Retinol wypełnia linie ust, nadając im gładkość. Kolagen stymuluje mikrokrążenie, optycznie powiększając usta i nadając im pełny kształt. Kofeina, granat i olejek jojoba ujędrniają usta, poprawiając ich elastyczność i intensywnie nawilżając. Zawiera filtr ochronny SPF 15.
Sposób użycia: Makijaż zacznij od środkowej części ust, prowadząc szminkę ku kącikom. Po pełnym pokryciu ust, odciśnij ewentualny nadmiar szminki na chusteczce.

Może być

Kupiłam ją w promocji, nie jest jakaś super, ale ujdzie. Użyłam ją tylko kilka razy, ponieważ bardzo szybko się zjada i nie utrzymuje się długo na ustach, musiałabym co chwilę ją domalowywać. Oprócz tego bardzo się rozmazuje.

Świetna szminka i piękny naturalny kolor

Oceniam odcień Stolen Kiss, naturalny dość jasny róż w neutralnym odcieniu.

Pełnowymiarowy produkt kupiłam po tym, jak do poprzednich zakupów dostałam gratis małą próbkę tej szminki - i to był strzał w dziesiątkę, a sample kosmetyków naprawdę rzadko mnie przekonują. Te pomadki Avonu są świetne - konsystencja jest dość tłusta, ale jednocześnie dobrze trzyma się ust, absolutnie ich nie wysusza, ściera się dopiero po jakimś czasie i schodzi dość równomiernie. Nie waży się, nie osadza w kącikach ust, nie rozmazuje.

Na co dzień nie stronię od mocnego makijażu ust, zdarza mi się nakładać do pracy czerwienie czy fiolety, ale gdy mam ochotę na delikatniejszy make up, to Stolen Kiss jest absolutnie niezawodna. Daje bardzo naturalny efekt, ale jednocześnie widać, że usta są zadbane i pomalowane. Używałam szminki od roku średnio raz w tygodniu i dopiero teraz się kończy, na pewno kupię ponownie, a także przejrzę inne odcienie z oferty, bo Beyond Color naprawdę mi podeszła.

Opakowanie porządne, nie otwiera się w torebce, na górze jest "okienko" przez które widać kolor szminki, gdy mamy kilka takich samych.

Power Trip.

Plusy:
+ piekna soczysta czerwien
+ wygladza usta
+ nawilza
+ dobrze napigmentowana
+ fajnie kryje
+ dobra rowniez bez konturowki
+ estetyczne opakowanie
+ nie uczula
+ ciekawa konsystencja ( zelowo-kremowa)
+ dlugotrwala
+ duzy wybor kolorow
+ cena

Minusy:
- brak

Świeta szminka

Posiadam dwa odcienie tej szminki:
PUCER UP- Zgaszony róż z odrobiną beżu idealny na codzien
HEAT WAVE- żywy różowo- czerwony kolor idealny na codzien jak i wieczór.
Szminka bardzo ładnie nawilża usta. Ma mocne krycie a zarazem właściwości błyszczyka bo usta ładnie lśnią i rzeczywiście wyglądają na większe. Opakowanie eleganckie i trwałe. Kupuje je na Allegro bo tam jest największy wybór w atrakcyjnych cenach. Polecam

a jednak powiększa;)

Sugerując się Waszymi opiniami tego się nie spodziewałam. Moje usta wyglądają jak 20 lat temu w mojej pierwszej szmince Avon. Zatem odmładza jak obiecuje producent;) Testuję Uptown Pink - ożywiający twarz neutralny róż. Dajcie do wypróbowania Waszym mamom, bo warto. Oczywiście wymaga poprawki w ciągu dnia, ale jaka nawilżająca szminka nie wymaga...
Testowany kolor to kremowy półmat o mocnym wyraźnym kryciu, super konsystencja i łatwość aplikacji. Dobrze się trzyma linii ust, nie wymaga konturówki. Polecam do wypróbowania szczególnie w promocyjnej cenie. Niestety produkty Avon nie są w/g mnie warte cen katalogowych:(
Często sprawdzam tu opinie o kosmetykach i mam nadzieję, że moja będzie przydatna.
Pozdrawiam.

Bardzo fajna

Mam kolor in the buff, w katalogu jest ciemna a gdy dostałam okazała sie nude połyskująca, jest super! Kolorek świetny a na dodatek cudo sie rozprowadza.

żelowa z mocnym kryciem :)

Jestem posiadaczką koloru divine wine, ładny ciemny powiedziałabym ,że wiśniowy kolor. To co mnie w niej zaskoczyło ,że ma taką dziwną konsystencje pisząc dziwną mam na myśli dobrą :) nie miałam jeszcze takiej szminki która wydawałaby sie być żelowa po nałożeniu na usta :) jest to dla mnie dość miłe zaskocznie. Trwałość powiedzłabym ,że jest dobra może nie fenomenalna ale przecież szminka nie jest droga wiec nie można za dużo od niej wymagac :) w ciągu dnia czasami musze ją poprawiać ale tak to wszystko w niej jest w porządku. Dobrze nawilża i kryje usta :) jeśli poszukujecie szminki która właśnie ma dobre krycie i nawilża usta to ta szminka może być dobra dla was. Jeśli zaś chodzi o powiększenie ust to tu niestety sie zawiodłam bo szminka tego nie robi :P usta są takiej samej wielkości jak były przed aplikacja. Jednak taki mały minus jest nieznaczący biorąc pod uwage fakt ile zalet ma ta szminka:)

Ilość zużytych opakowań: lekko widoczne zużycie, szminka dalej jest takiej samej wielkości :)

świetny produkt

Mam tą szminkę w odcieniu Stolen Kisses.
Plusy
+kremowa
+długo się trzyma
+niedroga
+łatwo się aplikuje
+bardzo ładny kolor
+wydajna

Nie chcę rozpisywać się teraz dużo, ale w stu procentach mogę polecić ten produkt.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Pierwsza szminka którą pokochałam

Szminek wypróbowałam już naprawdę dużo. W tej w kolorze Mad for Mauve zakochałam się od pierwszego użycia. Z mojej kilkunastoszminkowej kolekcji próbek z Avonu ta już po kilku dniach wyparowała, a żadnej innej próbki nie zużyłam w takim czasie nawet do połowy.
Teraz mam już całą szminkę.

+ kremowa, mega przyjemna konsystencja
+ nawilża - nawet jak nakładam ją na zeschnięte, nieprzyjemne usta, to po jakimś czasie stają się mięciutkie i aż... mokre (?)
+ trwała (chociaż oczywiście nie przetrwa zjedzenia obiadu)
+ nie zbiera się w kącikach, nie waży się
+ genialna pigmentacja i krycie
+ duży wybór kolorów

Mad for Mauve to kolor idealny dla mnie na każdą okazję, chłodny i przepiękny jasny brudny fiolet.

Mam też próbkę Bitten - neonowa fuksja dla odważnych, Pucker up - jasny róż i Berry Cute - bardzo ciemny róż, wchodzi lekko w fiolet, chociaż na moich ustach jest czerwonawy.

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka

Kremowa

Oceniam szminkę Avon powiększającą usta w kolorze Stolen Kisses. Jest to nudziak pomieszany z różem, jeszcze nie mam takiego koloru w mojej kolekcji szminek i przyznam, że bardzo mi się spodobał.
Szminkę nosi się przyjemnie, jest kremowa, nie wysusza ust, kolor jest dobrze napigmentowany, długo utrzymuje się na ustach jesli nic nie jemy i nie pijemy.
Powiększenia ust nie zauważyłam.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Lubię!

Bardzo lubię te szminki. Mam 5 albo 6 odcieni.

+ aksamitna konsystencja. Ładnie sunie po ustach, czuć, że je nawilża, zostawia kolor
+ duża gama kolorów do wyboru
+ trwała. Wiadomo, że nie jest tak trwała jak pomadki matujące, które zastygają, ale znika dopiero w trakcie jedzenia, a nie w ciągu dnia od samego jej noszenia
+ opakowanie zamykane na klik + o odpowiedniej ciężkości, nie mamy wrażenia, że używamy kosmetyku za 2 zł z odpustu ;)
+ cena, kupiłam je u konsultantki za 10 zł każda

Wad nie ma! Polecam :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: kilka

Bardzo mi odpowiada

Bardzo mi odpowiada. Jest kremowa, dobrze się nakłada, usta są nawilżone, gładkie i maja zdecydowany kolor. Kolory sa nasycone i intensywne. Miałam kupic jedna, ale skończyło sie na trzech. Producen mówi o średnim kryciu, ale ja uważam, że jest pełne. Jest dosyć trwała. Co przwda po jakimś czasie nie czuje sie tej kremowej warstwy na ustach, ale kolor zostaje. Przyjemne srebrne opakowanie z kliklakowym zamknięciem jest uzupełnieniem. Ja kupuję od konsultantki albo w sklepie. Na allegro naciełam się na podróbki.

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2 zaczęte