Barwa, Ziołowa, Szampon do włosów wypadających `Skrzyp polny`

Barwa, Ziołowa, Szampon do włosów wypadających `Skrzyp polny`

Krystalicznie czysty szampon z naturalnym ekstraktem ze skrzypu polnego przeznaczony do pielęgnacji włosów osłabionych i wypadających. Siła odżywczych składników regeneruje zniszczone włosy, zapobiega ich łamaniu i wypadaniu. Regularne stosowanie sprawia, że włosy stają się zdrowe, miękkie i błyszczące.

Ratunek dla wypadających włosów

Nie wiem czemu ale zaczęły mi strasznie wypadać włosy, codziennie że szczotki wyjmowałam wielką ilość kłaków, tak samo przy myciu, odpływ co jakiś czas zapchany. Postanowiłam coś z tym zrobić, kupiłam tabletki też ze skrzypu(ale zażyłam tylko dwie bo było mi po nich nie dobrze). Okej, tabletki odpadły a więc postawiłam na ten szampon! Szczerze, nie myślałam że pomoże a jednak. Po regularnym myciu włosów tym szamponem, naprawdę widziałam efekty. Włosy przestały wypadać, przynajmniej zmniejszyło się to. Powróciły do prawie-normy. Jestem posiadaczką długich, bardzo ciężkich włosów i grubych, ciężko mi było porządnie umyć głowę i spłukać.

dobry szampon

Bardzo dobry szampon, w ogóle preferuję polskie marki. Świetnie oczyszcza skórę i włosy. Włosy są po nim dobrze oczyszczone, przygotowane do nalozenia odzywki. Dobrze się pieni i ładnie pachnie, dobra jakość i skład.

Świetny do chelatowania

To bardzo dobrze oczyszczający i tani szampon. Każda wersja jest ok i super, że w końcu zrobili taką z dozownikiem. Aplikuje się taką ilość ile potrzeba, dzięki czemu jest bardzo wydajny.

Nie używam go na co dzień, włosy mam rozjaśniane więc codzienne solidne oczyszczanie nie jest dla nich.

Skóra głowy jest zadowolona, nie jest podrażniona, czuć, że zarówno włos jak i skóra głowy są dobrze oczyszczone, włosy stają się bardziej sypkie, lekko błyszczą.

Nie mam możliwości aby uniknąć odżywki po wszystkim, ale to normalne po chelatowaniu włosów rozjaśnianych, farbowanych czy zniszczonych w inny sposób.

Nie sądze aby miał super wpływ na wzmocnienie skóry głowy na tyle aby włosy nie wypadały, nie od tego są szampony tylko: wcierki, odpowiednia szczotka, suplementy i dieta.

Swietny

Lubie te szampony Barwy, sa lekkie, nie obciazaja wlosow, wlosy trzymaja sie po nich w dobrym stanie dwa dni. Szampon Skrzyp polny rowniez dziala swietnie - wlosy rzeczywiscie mniej wypadaja, sa sprezyste, fajne w dotyku i lekkie.
Bardzo polecam.

Dobrze myje

Szampon bardzo dobrze się pieni. Dobrze oczyszcza włosy. Wydaje mi się, że włosy trochę mniej wypadają po użyciu tego szamponu. Potęguje on plątanie się włosów, jednak odżywka pomaga :) Posiada on ładny, ziołowy zapach.

Taki sobie

+ cena
+ wydajność
+ładnie myje

-mimo iż szampon jest ze skrzypem wiec można by było myśleć że jest to szampon dość naturalny, podstawą składu jest SLS
-wysusza włosy

Włosy wypadają mi mniej, ale stosowałam też terapie przeciw wypadaniu Orientany, oraz suplementy Skrzypovita, więc ciężko mi określić czy jest w tym jego zasługa. Po skończeniu opakowania zdecydowałam się na szampon marki Orientana, bez slsów, i widzę że włosy są w lepszej kondycji, ładne, lśniące i odżywione. Więc raczej do Barwy już nie wrócę, choć przyznaje że cena jest zachęcająca.

super

działa ! używając ten produkt zauważyłam znaczna poprawę jeśli chodzi o ilość wypadających włosów.
mega tani i mega dobry produkt :) Minusem jedynie jest zapach ale z czasem się przyzwyczaiłam .

Ilość zużytych opakowań: 1 (500ml)

Jak zawsze niezawodny.

To już kolejne opakowanie szamponu Barwy ze skrzypem jakie zużyłam. Zawsze musi być w mojej łazience i nawet kiedy mam ochotę wypróbować coś innego to zwykle używam zamiennie.

Nie jestem pewna czy wraz ze zmianą opakowania i szaty graficznej skład szamponu się zmieniał. Dla mnie czy to w wersji z butelką z dużym otworem, w tej smukłej czy w tej obecnej, działał zawsze bardzo dobrze.

Zalety:

- bardzo dobrze oczyszcza, a włosy długo utrzymują świeżość

- pomaga w walce z wypadaniem włosów

- obecnie wydaje mi się że obecnie jest bardziej gęsty

- szampon jest bardzo wydajny - ja myję włosy dwa razy w tygodniu i starcza mi na 2,5 miesiąca, a jeśli stosuję na zmianę z innym szamponem to na dłużej

- wszystkie odżywki i maski lepiej działają po użyciu tego szamponu

- bardzo ładny ziołowy zapach

- u mnie pieni się bez zarzutu - zawsze myję głowę 2 razy

- nie powoduje łupieżu ani swędzenia

- po umyciu czuć jak skóra wręcz oddycha

- cena

- dostępność

- radzi sobie bardzo dobrze ze zmywaniem oleju czy innych kuracji jakie stosuję na skórę głowy przed myciem

Wady:

- brak

Używam tego produktu od: od ok. dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 3-4 opakowań o pojemności 480 ml

Ziołowa pomoc w walce z wypadającymi włosami :)

Szampon na moich włosach spisuje się całkiem dobrze. Przede wszystkim jest szalenie wydajny, co jest chyba zasługą jego konsystencji. Nie obciąża fryzury, nie przyspiesza przetłuszczania. Nadaje im delikatnego połysku i sprawia że dobrze się układają. Niestety dość mocno je plącze, nie ma więc mowy o tym by stosować go solo, konieczne jest nakładanie odżywki lub maski. I jeszcze dodatkowy plus, który wiążę ze stosowaniem szamponu. Włosy wyraźnie się wzmocniły, nie wypadają w tak sporych ilościach jak jeszcze jakiś czas temu.

Kosmetyk ma bardzo przyjemny zapach. Zdecydowanie ziołowy, zatem dla fanów takich aromatów, dość skoncentrowany w butelce łagodnieje podczas kontaktu z wodą. Jest eteryczny i esencjonalny, wszystkie zawarte w nim wyciągi i ekstrakty łączą się idealnie w harmonijną całość. Włosy jeszcze czas jakiś po umyciu i wysuszeniu noszą go w sobie, nie ulatnia się w ekspresowym tempie.